Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (733. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 731732733734735
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, gece oda karanlık olunca sürekli açık ekrandaki saat kayboluyor yani yatarken saate bakayım diyorsun ama simsiyah bir ekrandan daha fazlasını göremiyorsun, oysa diğer telefonum olan Samsung Note fe de böyle bir sorun yok, ayarları çok araştırdım ve karıştırdım düzeltemedim, bunu sürekli açık tutmanın bir yolu yok mu acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum 5 senelik braun tıraş makinem var pili hala taş gibi.

5 seneden fazla kullanabildiğim telefon olarak sadece bir telefon var o da 2009da aldığım Çin malı tvli telefonlardan onunda bataryası taş gibi hala.

Bu ikisi dışında dayanıklı pili olan cihazım olmadı hiç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 19 Şubat 2020; 9:53:27 >
  • ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

şarjdan sonra ilk gece %3 kayıp oluyor fakat ikinci gece cihaz tam uyumuyor ve %10 kaybediyorum. bu sorunu yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1C92E98D9

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    custom rom kullanmıycaksanız stock romların son sürümlerinde twrp sıkıntılıymış. xda daki şu konudan bakabilirsiniz uyumlu sürümlere.https://forum.xda-developers.com/mi-9t/how-to/twrp-versions-xiaomi-mi-9t-t3955946 benim şuan araştırmama göre mi flash ile önce miui 10 android 10 global atıcam, twrp atıp, imei değişicem sonra miui 11 android 10 son sürüm global yazıcağım. mi flash ile temiz rom kurulumlarında imei silinmiyor diyorlar.

edit. hocam eğer imei daha atmadıysanız benim bootloader bu cumartesi açılıyor önce kendimde deneyip size de yaptıklarımı anlatıyım isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi begamermc -- 19 Şubat 2020; 11:2:48 >

• Gcam'in 48 mp ile foto çeken versiyonu vardı (Unxy değil) hangi geliştiriciye aitti, linki olan var mı acaba?

• lion45 kullanıcısına yanıt
    Bu linkten romu indirin. Daha sonra videoda anlatıldığı gibi yükleme yapın.

https://bigota.d.miui.com/V11.0.4.0.QFJMIXM/miui_DAVINCIGlobal_V11.0.4.0.QFJMIXM_f1cc1d4a69_10.0.zip

https://www.youtube.com/watch?v=t1qWyDxMbxQ

Tüm verilerin silinecek, senin için önemli ne varsa yedek al.

• Freddy Krueger kullanıcısına yanıt
    Ben de görmüştüm ama magisk modülü olmadan çalışmıyordu en son.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Espa kullanıcısına yanıt
    Bendeki çalışıyordu modül olmadan yanlışlıkla sildim, çektiği fotolar 15 mb civarı oluyordu nerden bulduğumu unuttum

• Merhaba arkadaşlar.
    Geçen hafta cihazı aldım. Cihazda V11.0.3.0.PFJRUXM Rusya Stabil romu vardı.
    Dün bootloader kilidini açtım.
    Mevcut rusya romundan şarj olarak memnunum fakat güvenlik güncellemesi Kasım ayı ve Android 9 sürümü.
    Bu yüzden güncel bir rom yüklemek istiyorum fakat rootlamak istemiyorum. Çünkü root olduğu zaman rahat durmayıp sürekli rom deniyorum.
    Stock rom ve rootsuz şuan için tercih edeceğim.
    Miflash ile yükleme yapılıyormuş fakat hangi rom iyidir, hangisi şarj ve stabilite olarak şuan kullandığım romu aratmaz bilmiyorum.
    Hem rom tavsiyesi hem de yükleme linki olarak yardımcı olabilir misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenze -- 19 Şubat 2020; 11:50:51 >
  • frenze kullanıcısına yanıt
    İLK sayfada rom farkları mevcut. Linkten EEA kodlu (avrupa)fastboot romu indirip mi flash ile yükleyin...

https://bigota.d.miui.com/V11.0.4.0.QFJEUXM/davinci_eea_global_images_V11.0.4.0.QFJEUXM_20200117.0000.00_10.0_eea_a4dd716b8e.tgz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 19 Şubat 2020; 11:53:14 >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Bu romu mu kullanıyorsunuz sizde.
    Şarj ve performans olarak bilginiz var mı ?
  • frenze kullanıcısına yanıt
    Stock/fabrika/orijinal romları xiaomi ailesinde sadece BootLoader (BL) açılan kadar kullanırım ondan sonra custom rom kullanırım.

Linkte verdiğim EEA sürüm olan rom ilk sayfada diğer romdan farkı var. Temiz kurulum yapacağın için bir sıkıntı olmaz ama kurulum işlemi tamamlandıktan sonra minimum 1 hafta, ideali 15 gün ,tam stabil olması 1 ayı bulabilir. Bu süreler zarfında şarjım çabuk bitiyor , arka planda şu uygulama şarj tüketiyor vs diye bakmayın,düşünmeyin... Android 10 kullanım alışkanlığınızı öğrenip ona göre batarya/performans sunacak size.....
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Peki, tavsiye edeceğiniz custom rom hangisi? Rootlayıp, twrp yüklemek istemiyorum çünkü bu seferde her gün rom değiştiriyorum. Telefonu kullanamıyorum.
  • Arkadaşlar instagramda bazen videolar çuzik cd gibi görüntüye sahip oluyor altta göreceğiniz üzere. İnstagramı silip yeniden yükledim ama değişmedi. Sebebi ne olabilir ? Aynı sorunla karşılaşan var mı ? ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı sorun bende de oluyor, ama çözümü bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 731732733734735
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.