Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11951196119711981199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GCam_7.3.018_Urnyx05-v2.1 için güncel bir config önerecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nihayet 12.0.3 geldi ve guncelledim. Nasil 5 e yukseltirim? Global surum

• Son guncelleyle gelen kontrol merkezi manzara modu nedir bulamadim manzara kismini.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YAZICI61-16 Y kullanıcısına yanıt

Telefonu yatay olarak kullanırken bildirim çubuğunu çektiğinizde yatay olarak geliyor kontrol merkezi.

• Sert-aç kullanıcısına yanıt

Eğer 12.0.3 qfjmixm kullanıyorsanız bu dosyayı indirin güncelleme uygulamasındaki 12 logosuna peş peşe birkaç kez tıklayın sağ üstteki 3 noktadan güncelleme paketini seç deyip indirdiğiniz güncelleme dosyasını gösterin https://bigota.d.miui.com/V12.0.5.0.QFJMIXM/miui-blockota-davinci_global-V12.0.3.0.QFJMIXM-V12.0.5.0.QFJMIXM-7e57a65a41-10.0.zip

• harock kullanıcısına yanıt
    Hocam bu MIUI 12.0.5 mi? Pil performansı nasıl?

• karakartal5534 K kullanıcısına yanıt
    Evet ben bir takım iyileşme haricinde pil de ekstra bir durum göremedim yani kötü değil 12.0.3 gibi benim gördüğüm akıcı bir sürüm olmuş ayarlarda arama artık hemen sonuçları getiriyor birde ekran döndüğünde yeni kontrol merkezi simgeleri biçimsiz görünüyordu onu duzeltmisler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harock -- 27 Ekim 2020; 0:3:48 >
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Bu sürüme uygun yok mu 😀

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Zaten EU için en son sürüm bu 3 gün önce çıktı, güvenlik güncellemesi bile Ekim ayı. Daha nasıl bir güncellik istiyorsunuz ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- 

Hocam denedim ama güncelleme doğrulanmadı diye hata veriyor

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• Safsata60 S kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı.

• Umarım bi çözümü vardır da yükleriz,bu 12.0.3 sürümünde mi var benim cihazda mi bi sorun var anlamadım,daha teli şarjdan alalı 15 dakika oldu 100 de 100 den 92 ye düştü,beş dakika internet 5 dakika insatagram başka bişey yok ,bu kadar hızlı inmesi normal değil,cihazı daha yeni aldım ikinci el olarak daha önceki sürümlerde nasıldı batarya onunda bilmiyorum açıkçası,bi umut 12.0.5 i yüklemeyi deniycem

• quote:

Orijinalden alıntı: Espa

EU ile Mi sürüm numaraları arasında farklılıklar var önemli değil o. Şu anda en güncel Mi sürümü 12.0.5, EU 12.0.3.
    Ikisi de aynı özellikte numaralara bakmayın.
    1-2 sayfa önce EU VE Mİ sürüm numarası farklılığı olduğunu yazdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Eu sürümünde google play sertifikası olmadığı için miui 12.0.5 globala döndüm fakat sertifika hala geri gelmedi. Telefonu sıfırladım magisk yüklemedim. Ancak olmuyor. Zaten ilginç bir şekilde miui 12 andriod 11 de sertifika sorunu yanı sıra ciddi hatalarda vardı yüklünmesine rağmen xposed vs çalışmıyor. Magisk modüllerinin çoğu işlevsiz. Widevine L1 ve google play sertifikasını geri yüklemek ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz. İmei ile bir alakası varmı bu durumun.

• talat78 T kullanıcısına yanıt

Ben aynı sorunu cihazımı Xiaomi.eu'nun 12,0,4 romuna geçirerek çözdüm

• ugurcansayan kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Google play d e netflix çıkıyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talat78 -- 27 Ekim 2020; 20:13:35 >
  • talat78 T kullanıcısına yanıt

Evet, Netflix ve Amazon Prime Video hem Play mağazasından kurulup kullanılabiliyor hem de yüksek çözünürlükte izletebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcansayan -- 28 Ekim 2020; 1:48:39 >
  • Tamamdır. İndirdim twrp kurup yükleyim. Teşekkür ederim.

• Arkadaşlar 11.0.5 e güncelleme yaptım telefonum gece sık sık uyanmış.
    Bu soruna Hangi programın neden olduğunu nasıl anlarız arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord-06- -- 28 Ekim 2020; 9:27:5 >
  • 
Sayfa: önceki 11951196119711981199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.