Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11211122112311241125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    program veya ayar olup olmadığını bilmiyorum ama benim bi sony telefonum vardı onun için çıkan nfc kartlarına görevler atayabiliyordun
    mesela eve geldin evde kartı okutuyorsun seçtiğin ayarlar aktif oluyor mesela yatak odasına bir kart bırakıyorsun kartı okutuyorsun yine seçtiğin ayarlar aktif oluyor öyle bir şey olabilir bir araştır istersen
  • Arkadaşlar merhaba, iyi geceler.

Yeni tema yüklüyorum, en fazla 2 saat sonra telefon kendi temasına dönüyor. Çözümü nedir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    Bu konuya yazdıydım birkaç hata var diye. Hatırladıklarımı tekrar edeyim. Mesela "tam ekran görünümü" yerine "gezinme tuşları"nı kullanıp son uygulamalar menüsünü açınca, o sırada açık olan uygulamalardan biri ekranda anlık görünüp kayboluyor, sonra son uygulamalar menüsü açılıyor. "Tam ekran görünümü"yle daha önce miui 9, 10 ve 11'de sorunsuzca çalışan birkaç uygulamanın pip modları miui 12'de çalışmıyor. Miui 12'nin kendi pip modu bazı uygulamalar ve internet sitelerinde bozulmalara neden oluyor. Genişletilmiş karanlık modu kullanınca bazı uygulamalar açıkken ekranın durum çubuğu ve simgeleri aynı renge bürünüp görünmez oluyor, bu bazı uygulamalarda içeriğin görüntülenmesini de etkiliyor. Birkaç kez de ekranda bir uygulama açıkken (örneğin firefox, reddit, youtube) ön kameranın kendiliğinden çıkıp geri girdiğini fark etmiştim. Başka birkaç şey daha vardı irili ufaklı, gözüme takılmıştı. Twrp ile 2wipe yaptım, ön kameranın açılıp kapanması tekrarlamadı ama diğer buglar hâlâ duruyor. 😕 Telefonu sıfırlayıp tekrar kurmak da zor geldi 50 gb veri var, üşenip uğraşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcansayan -- 27 Temmuz 2020; 0:26:20 >

• ugurcansayan kullanıcısına yanıt
    Maalesef var dostum, her güzelin bir kusuru oluyor 😂 oyun oynarken clash royale ekran tuhaflaşıp normale dönüyor 11de de vardı bu sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karanlık mod 2.0 ın Allah belasını versin ya. MIUI 11in karanlık modu ne güzeldi. MIUI 12ye geçince durum çubuğu saçma oldu. Fark mod kullandığım için durum çubuğu bu şekilde oluyor, göremiyorum ya, şaka gibi
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Durum çubuğu dediğin ya böyle olur

Ya da böyle

Grinin üzerindeki siyah ve küçücük yazıyı nasıl okuyayım ben.

• Global mi yoksa Custom mu kullanıyorsun ?

Bunu yapmasının sebebi 3. Parti uygulamarı karanlık mod yapmasından kaynaklanıyor ve anladığım kadarıyla hem Super Wallpaper kullanıyorsun. Karanlık modda 3 parti sorun çıkartan uygulamaların tikini kaldır wallpaper ı da eğer recovery varsa flashable olarak kur
  • NexusElite kullanıcısına yanıt
    Global

Süper wallpaper i kullanmıyorum sadece resim i duvar kağıdı yaptım animasyonu felan yok, sade görsel.

Karanlık modda 3. Parti uygulamaların tikini kaldırdığım hâlde böyle.

• İki gün önce miui 12 kurdum. Galeride gezerken her 5 saniye de bir bu hata geliyor. Ve video oynayamıyorum. Bu mi video nasıl düzelir? ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• natbolad kullanıcısına yanıt
    Macdroid uygulamasını bi araştırın inceleyin, çok kapsamlı bir uygulamadır.
  • Şöyle bir haber var: Xiaomi Mi 9T MIUI 12 güncellemesi askıya alındı!
    https://shiftdelete.net/xiaomi-mi-9t-miui-12-guncellemesi-askiya-alindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi constantine05 -- 27 Temmuz 2020; 10:16:41 >
  • constantine05 kullanıcısına yanıt
    Bu adamlar update yapmasınlar zaten,boylarini asiyor bu is..

• silveraction kullanıcısına yanıt
    Çok haklısın firma seni CEO olarak işe çağırıyor yarın git başlq

• NexusElite kullanıcısına yanıt
    Seviyene uygun arkadas bul ve onlara cevap yaz!

• warchief46 W kullanıcısına yanıt
    Çözdüm: MicroG ye otomatik başlama izni verip Telefonu 1 kez kapatıp açtıktan sonra düzelti. Şuan bir sıkıntı yok. Teşekkürler
    Komik çocuk sevdim seni seviyeden bahsedicek seviye de değilsin önce onun bir farkına var ondan sonra millete seviyeden bahset. Sen ve senin gibiler özel üretim zaten "yok güncelleme işini yapmasınlarmış yok böyle olacaksa hiç güncelleme gelmesinmiş" ne kadar çok biliyorsunuz hani eleştiri yapsanız neyse diycem sizin eleştiri sandığınız şey düpedüz öldürmek küfürden farkı yok. Güncelleme yapılsa bir dert yapılmasa bir dert. Sonra sen ve senin gibiler yandaşların gelipte burda "bir dünya para verdik güncelleme yok" diye zırlıyorsunuz güncelleme yapmayan firma mı olur diyorsunuz. Güncelleme gelince de vay efendim bozuk bu vay efendim bana güncelleme gelmedi. Hemen taşlamaya başlayın bitmiyorsunuz ki susmadan durayım.

Sen nasıl burda yaptığına eleştiri diyorsan özgür olarak burda düşünceni belli ediyorsan bende seni burda eleştirebilirim gocunmıycan

• Acaba MIUI 12 hatalı olduğunu için mi Netflix uygulamasını yükleyemiyorum

Seviyeden bahsediyorsun bir de utanmadan yazdığın yazının başında ki ve sonunda ki kelimelerden seviyeni çok iyi belli ettin Klavye delikanlısı yazanlardansın sende demek ki anlıyorum kardeşim Allah sabır versin ailene sen kaliteni yeteri kadar belli ettin senle ilgilenecek vaktim yok he biraz aklı başında birisi olmuş olsan düşünürdüm ama o kadar da hayırsever değilim. Neyse şanslısın senin gibiler çok kendine burda kafa dengi birisini rahatlıkla bulursun.

• mad2mad3 kullanıcısına yanıt
    Dostum sizler temiz kurulum yapmadığınız için bu tür sorunlarla karşılaşıyorsunuz daha dün forumda yazılmış diye baktım yükleniyor mu diye açtım yükledim netflixi film izledim hiçbir sıkıntı yok lütfen temiz kurulum yapıp sonra sorun varsa yazınız bu tür şeyler yazılım yükseltmelerde temiz kurulum yapmadan buglara sebep olabiliyor bende temiz kurulum yapmadım fakat yazılan sorunlarn hiçbiriyle karsılasmadım
  • mad2mad3 kullanıcısına yanıt
    Apk olarak indirebilirsin sorun olmaz Xiaomi nin kendi uygulama mağazasından da yükleyebilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 11211122112311241125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.