Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.741
Cevap
308
Favori
1.789.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bugün telefonu alalı 1 hafta oldu alacak arkadaşlar için bilgileri paylaşayım.

Oyuncular için pubg'de 6-7 oyun 20 dk lık maçlarda oynuyorum art arda ne telefon aşırı ısınıyor nede kasıyor.Yüksek çözünürlük ayarlarda oynuyorum gram donma olmadan ve 7.oynun sonunda giden şarj max %25-30 larda oluyor gayet başarılı.

Film izlemek çok zevkli netflix'ten ilk defa bu kadar tat aldım.

Kamerası arka kamera çok başarılı gündüz ve gece çekimleri ikiside çok iyi.
    Ama ön kamera biraz yapay gibi sanki kendisi güzelleştirmek için filtreliyor vs.

Hoparlör çıkışı çok iyi.

Aramalarda ses biraz diğerlerine düşük gibi geldi onu bilemiyorum.
  • https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-redmi-k20k20-promi-9tmi-9t-pro-anti-drop-darbe-emici-s-P366657318https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-mi-8-9-9t-se-8-lite-note-5-6-7-pro-nano-ekran-koruyucular-P324479826

Ben de kılıf ve ekran koruyucu olarak bunları aldım ikisini de burada önerenler vardı sıkıntı olacağını düşünmüyorum burada önerilenler genelde iyi oluyor

Bu arada şeffaf yüzüklü kılıf bulan varsa haber verirse sevinirim aradım ama bulamadım maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: esendağlı

Arkadaşlar bu soruma olumlu yada olumsuz hiç bir cevap gelmedi, soru gayet basit : ana ekran tuşuna basmadan okey google veya hey google deyince asistan açılıyormu açılmıyormu..ben hem note FE yin hemde mi 9tyi ekran açık olarak yan yana koyuyorum ve OKEY GOOGLE deyince note FE de asistan hemen açılıp dinleneye başlıyor ama Mİ 9t de tık yok, budurum sizde nasıl acaba.
    Ayarlar > Ek Ayarlar > Tuş ve hareket kısayolları'na girin en altta göreceksiniz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 64gb kayıtlı 2100 tl ne diyorsunuz? Mi8 liteyi satıp bunu almak için zorlamam lazım birde eu rom kurup deniyen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce 4+4 kullanıp imei çaktırmakmı mantıklı yoksa hemen alıp kayıt ettirmek mi? Biliyorsunuz ülkede herşey hemen değişiyor. Birde kimden aldığınızı belirtirmisiniz? Fiyatları öğreneyim sorup

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cayadüsensinek -- 20 Ağustos 2019; 21:57:11 >
  • Arkadaşlar merhaba. Bu telefonun, asli vazifesi olan telefon görüşmelerinde ses geliş-gidiş durumu nasıldır? Biraz garip bir soru olacak ama, telefonu bu konuda test eden oldu mu, hatta bu telefonla telefon görüşmesi yapan var mı aranızda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

Sizce 4+4 kullanıp imei çaktırmakmı mantıklı yoksa hemen alıp kayıt ettirmek mi? Biliyorsunuz ülkede herşey hemen değişiyor. Birde kimden aldığınızı belirtirmisiniz? Fiyatları öğreneyim sorup
    İmei çaktırma dediğin korsan olanı sanırım , kayıt ettirme dediğin de yasal olanı mı ?

Bende alacağım bu şekil ama olayı tam çözemedim. İmei attırmak zor veya riskli bir olay mı ? Ya da yasal olarak ücret ödeyip kayıt edemiyor muyuz bu telefonu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koçari -- 20 Ağustos 2019; 22:17:10 >
  • FoxHound kullanıcısına yanıt
    Onu biliyorum, ben o tuşa basmadan ekran açıkken okey Google deyince asistan uyanıp dinlemesi lazım,onu yapmıyor, ben bunu sormuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kyibe

Arkadaşlar merhaba. Bu telefonun, asli vazifesi olan telefon görüşmelerinde ses geliş-gidiş durumu nasıldır? Biraz garip bir soru olacak ama, telefonu bu konuda test eden oldu mu, hatta bu telefonla telefon görüşmesi yapan var mı aranızda :)
    hocam iyi sesi bana birz düşük geldi ama şundan sanırım cihazda ahize çok küçük olduğu için kulağa denk getirmek biraz zor oluyor malum cihaz full ekran ama ses kalitesi gayet başarılı.
  • koçari K kullanıcısına yanıt
    Evet yapılabiliyor.
  • Ben yaptım 2 farklı telefona. Sıkıntı olmadı.
  • K20'de oluyor ama PRO'da denemedik.
  • Mi9t'nin kulaklık ve hoparlör sesleri nasıl arkadaşlar?
    dış hoparlörü kaliteli mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belo Betty

Mi9t'nin kulaklık ve hoparlör sesleri nasıl arkadaşlar?
    dış hoparlörü kaliteli mi ?
    Mono hoporler var 10 uzerinden 8 diyebilirim.kulaklikda kaliteli kulaklik kullanirsaniz iyi

• yakert kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, tüm cihazlarında aynı demekki ses kalitesi.
  • Beyler redmi k20 pro 4.5G destekliyor mu? Türktelekom sip süpür bedava hediye vermiyor acaba cihaz 4.5G uyumlu olmadığından mı.

• Belo Betty kullanıcısına yanıt
    Stereo hoporlor olmamasi eksi yonu

• Bu modelde klon imei yapılabiliyor mu? Xiaomi nin hangi modelleri klonlanabilir bununla ilgili nereden bilgi edinebilirim?

• Az zahmet edip birkaç mesaj öncesini okursanız sorularınıza cevap bulabilirsiniz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.