Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.813
Cevap
301
Favori
1.798.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13371338133913401341
Sayfaya Git
Git
Giriş

Mi 9T Pro bendeki

Uygulama adı Franco Kernel Manager

• CHiBLaST C kullanıcısına yanıt

rootsuz gösteriyor mu peki?

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Gösterme seçeneği var fakat ne kadar doğru çalışır bilemiyorum.

• cpurss79 C kullanıcısına yanıt

Oyun oynamıyorsanız yeni telefona geçince genel farklılık ekran, şarj süresi ve birazda hız olur. Kamerada eklenebilir fakat bu telefonun kameraları yeterince güzel.

Fakat oyun oynayan biri için çok değişir. Cihaz eski olduğundan RAM konusunda biraz sıkıntı çekebiliyor. Ekran kalitesi, stereo hoparlör falan derken baya değişiklik oluyor. Ayrıca SD 8 Gen 2 ve üstü cihazların oyun performansları çok daha iyi. Bu telefonla anca medium ayarlarda oynayabilirken onlar ultra ayarlarda oynatabiliyorlar.

• Arkadaşlar şarj aleti olarak ne önerirsiniz Mi 9T Pro için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHiBLaST

Oyun oynamıyorsanız yeni telefona geçince genel farklılık ekran, şarj süresi ve birazda hız olur. Kamerada eklenebilir fakat bu telefonun kameraları yeterince güzel.

Fakat oyun oynayan biri için çok değişir. Cihaz eski olduğundan RAM konusunda biraz sıkıntı çekebiliyor. Ekran kalitesi, stereo hoparlör falan derken baya değişiklik oluyor. Ayrıca SD 8 Gen 2 ve üstü cihazların oyun performansları çok daha iyi. Bu telefonla anca medium ayarlarda oynayabilirken onlar ultra ayarlarda oynatabiliyorlar.

Oyun oynamıyorum hocam dolayısıyla çok da bir şey değişmedi hayatımda. Ekran konusunda 120 Hz artısı ama benim çok önemsediğim bir şey değil. Ekran konusunda Mi 9T'yi de oldukça beğeniyordum, centiksiz olması da harikaydi. Mi 9T'nin hoparlör mono ama gayet yeterli düzeyde ve kaliteli çıkıyordu sesler. S23 tabi daha iyi ama bu kadar fark ödeyip geçmeye değer bir şey de yok açıkçası. Genel olarak oyun oynamayınca diğer konulardaki farklar o kadar para verip geçmeye değecek şeyler olmuyor. Mi 9T de hala gündelik olarak gayet iş görüyordu. Şu anki aklım olsa mi 9t'de kalır hiç macera aramazdim kendime .

Mi 9t'den selamlar. Alphadroid rom yüklü a14 fişek gibi yola devam ediyoruz 😁😎

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordinaryus1

Mi 9t'den selamlar. Alphadroid rom yüklü a14 fişek gibi yola devam ediyoruz 😁😎

Selamlar . İyi yapmışsınız hocam hala taş gibi telefon
  • Arkadaşlar Ankara içinde batarya değiştirebileceğim önerilen bir yer var mı ?

Mı 9t

Evox kurdum Eylül yaması içinde roket gibi cihaz maşallah

• Yaklaşık 5 senedir kullandığım mi 9t nin ekranıni kırmam ile telefona üzülerek veda ettim. İkinci elini de alsam ekran da taktırsam oda büyük ihtimalle orijinal olmayacak 3 - 4 bin bandindaydi. Onun için tamiri ile uğraşmadım. Diğer parçaları lazım olursa yedek parça olarak yardımcı olurum.
  • Kardeşim ben deji batarya aldım kendim taktım ama ben işimi sağlama alayım dersen Sıhhiye Balıkçıoğlunda Deji'nin gönderdiği bir servis var oradan değiştirebilirsin. Batarya yoksa deji batarya öneririm 400 TL batarya 250 TL işçilik alıyorlar.

Deji yetkili satıcı ise Sıhhıyeden Necatibey yukarısına giderken taksi durağı var onun sağında kalıyor navigasyonla bulabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 13371338133913401341
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.