Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (850. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilemedim bende ama hiç bir yere sorup sorgulamiyorum. Gittiği yere kadar. Kapanırsa 2. Sim e geçerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Sorun şimdilik çözülmüş gibi, teşekkürler. Bu ayarların etki edeceğini düşünmemiştim, açıklamaya göre gayet efektif görünüyordu ayarlar. :D OnePlus telefondan geçtim, sade Android kullanmaya alıştığımdan dolayı Xiaomi biraz karışık geldi ilk başta. Teşekkürler.

Eğer düzelmezse arkadaşın dediği gibi modemi resetleyeceğim, orada da bir problem olabilir.
  • Antocio kullanıcısına yanıt
    Android dünyasının iphone'undan geçiş yapmışsınız :)

Bayağı bir sıkıntı çekeceksiniz, ufak ufak alışın bence...
    Açıkçası birçok açıdan alıştım telefona, hızı ve stabilitesi beklediğimden çok yüksek. Bataryası çok dengesiz şu sıralar ben de Accu Battery ile takip ediyorum durumu, önerilerini takip ediyorum vs. şu an memnunum.
    Sizde yazin canim, emekliydiniz sanirim oyle kalmis aklimda. Benim 12 saatim iste 5-6 saatim uykuda geciyor. Kendimize vakit ayiramiyoruz Ev hanimi gibi ev erkegi olmak var bu dunyada. Bir adet bilgisayar ile yapilamayacak sey yok. Yerinizden kipirdamadan gelir elde edebilirsiniz

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevap için teşekkürler. Internette yaptığım aramalarda çoğu kişinin bu şekilde olduğunu söylediğini gördüm hocam. Acaba yazılımsal veya kimi partilerde mi böyle bir durum var?

• attci kullanıcısına yanıt
    Bu guncelleme korona sonrasi cikti, cihaza bulasabilir aman diyim uzak durun

Sağolun.

O zaman riske girmeye gerek yok.
    Dikkat etmek gerekir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bir ben kazanamıyorum sanırım evden PC ile parayı.

Aslında uzaktan bağlantı ile rom,root twrp,vs işleri yapabilirim

• Arkadaşlar Miui 11 ile gesture navigation daha iyi hal aldımı yani iphone gibi akıcı bir hale geldi mi? Eğer geldiyse ben Miui 11'e geçiş yapacağım.
  • Arkadaşlar mi 9t almak istiyorum ama bazı sorularım olacak kullanan arkadaşlara.

Şu an Galaxy s7 kullanıyorum. p30 lite aldım ve instagram hikayelerde kastığını gördüm beni memnun etmedi. Pil de aynı şekilde memnun etmedi bu cihazı iade edip mi 9t almayı düşünüyorum. Mi 9t menü geçişlerinde uygulama geçişlerinde falan akıcı bir cihaz mı? Memnun olduğunuz olmadığınız yönlerini söyleyebilirseniz çok sevinirim.
  • DeadLiftt kullanıcısına yanıt
    İnstagram diyorsanız direk eleyin, android dünyasının iphone olan one plus almaya bakın...
  • Xiaomi ve İphone gibi akıcılık

Bir süre daha bekleyin...
    O kadar kötü diyosunuz yani instagram uygulamasında :D garantisiz telefon almak istemediğimden bakmadım o cihaza.
    Bence garantisiz xiaomi alın daha rahat edersiniz YAZILIM yönünden, tercih,takdir sizin, 128 gb olan model ile arada 1000 tl fark var çünkü....
    Garanti takıntısı var yine de teşekkür ederim. Kısaca memnun olmadığınız yöönlerini söyleyebilir misiniz ?
    Garantili cihaz sahipleri yazsın, memnun olmadıkları yönlerini...

Ben bir sıkıntı görürsem her türlü rom, root,apk,yazı tipi,3.parti tema vs yaparak değiştiriyorum/çözüyorum...
    iPhone kadar akıcı olmaz ama saf android 10 da ki gesture controle kadar akıcı olsun yeter. Yada IOS da aşağıda bulunun ufak çubuk gibi bir şey olsa çok daha iyi olur o çubun saf android 10 da geldi. Acaba Android 10 lu miui 11'e geldi mi?
  • 
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.