Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 11 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
21.720
Cevap
417
Favori
1.274.018
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 11 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
Giriş
    3526 Mesaj

Forum yerine google amcaya yazsaydınız cevabı çok daha hızlı bulurdunuz ?
    |
    |
    b4s4y3v kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sizde foto ve video çekimlerinde sıkıntı oldumu, OIS eksikliği hissediliyor mu?
    iPhone 6S’ten geçmeyi düşünüyorum. Telefonda takılma veya uygulamadan atma gibi sorunlar oluyor mu? Şarjı yoğun kullanımda nasıl? Açılıp kapanabilir ön kamera bana biraz garip geldi sıkıntı yaşatır mı yoksa sağlam hissi veriyor mu? Bir de tabii ki en ucuz şekilde nasıl alırız? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne de Türkistan, vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; Turan!
  • Yüzbaşı
    646 Mesaj

6s kullanabiliyorsan bu sana orta çağı kapatıp yeni çağ açtırır.
    Donma atma vs hiç yok yılan misali süzülüyor uygulamalar arası 3.ay doldu on kamera hem tasarım hem stabillik konusunda sıkıntısiz yurtdışı cihaz al derim tek sim kullanacaksan 128 GB 2000 TL .
    Şimdiden hayırlı olsun.

|
    |
    Sánchez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eis var gcam ile kamerası çok iyi seviyeye çıkıyor. Ama video konusunda Apple ve Samsungun gerisinde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    .i. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3463 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ronaldinho26

6s kullanabiliyorsan bu sana orta çağı kapatıp yeni çağ açtırır.
    Donma atma vs hiç yok yılan misali süzülüyor uygulamalar arası 3.ay doldu on kamera hem tasarım hem stabillik konusunda sıkıntısiz yurtdışı cihaz al derim tek sim kullanacaksan 128 GB 2000 TL .
    Şimdiden hayırlı olsun.
    Cevap için teşekkür ederim. Evet tek hat kullanacağım açıkçası iphone’dan da memnunum şarj konusu hariç. Pili nasıl?

Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne de Türkistan, vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; Turan!
  • Teğmen
    170 Mesaj

kilit ekrani bildirimlerinden bildirimi goster icerigi gizle yapin

|
    |
    bekmez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    646 Mesaj

Oyun oynamam hiç sosyal medya müzik sürekli 4g mobil kullanım da en kötü ekran sürem 7 .30 8 saat benim için çok çok yeterli bir seviyede. Aslında en önemlisi çok çabuk doluyor cihaz tel %20 de görüyorum hemen takıyorum 25 dakika sonra falan %65 civarına gelmiş.
    Haftada bir kapalı şarj ediyorum o zaman daha da hızlı oluyor.4 yıl önce tereddüt ede ede iPhone 4s den geçmiştim Xiaomi'ye (o zaman kimse bilmiyordu şimdi tr de peynir ekmek gibi satıyor.) Bu 3. Xiaomi telefonum teknolojik olarak verdiğim en doğru karar .
    Umarım sizde böyle bir deneyim yaşarsınız

|
    |
    Sánchez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar günaydın, bu gece 1 de telefonu şarja takıp yattım ve sabah 07.30'da kalktım ve kalktığımda telefonun şarjı %87'ye düşmüş. Pil kullanımı fotoğraftaki gibi. İmei attırmadan önce böyle bir problem yoktu. Ne yapabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iilkeerr -- 4 Aralık 2019; 8:52:20 >

Selam herkese, bir problemim var. Cihazı dün aldım, ekran parlaklığını otomatik olarak ayarla seçeneğim "kapalı" olmasına rağmen, cihazın ışığı otomatik olarak kısılıyor.

Araştırdığım kadarıyla güneş modu denen birşey varmış, o kendiliğinden otomatik parlaklık kapalı dahi olsa bunu yapıyorumuş diye okudum ama telefonda oyle bir alan göremedim.

miui11 güncellemesinide yükledim bu arada.

Bunun önüne geçmenin bir yolu varmı ? yada bu sıkıntıyı yaşayan birileri ?
    Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANTtuArRi -- 4 Aralık 2019; 10:3:14 >

Orijinalden alıntı: antonio_06

kilit ekrani bildirimlerinden bildirimi goster icerigi gizle yapin

Bu ekran değil mi?

• Binbaşı
    1426 Mesaj
    Android sistemi aşırı şekilde şarj tüketimi var sebepleri ne olabilir?
    Amd Ryzen 3 1200 3.9 Ghz OC // Asus Prime B350M-K // 2X4GB Kingston HyperX Fury 2666 Mhz // Msi GTX 1050 Ti 4GT OC 4 GB // Dark Shadow 500W // Corsair Le200 120 GB Ssd // Toshiba 500 GB Hdd // WD Blue 1 TB Hdd
  • Yüzbaşı
    632 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

Android sistemi aşırı şekilde şarj tüketimi var sebepleri ne olabilir?
    O ekrandaki yüzdeler pek doğru hesaplanmıyor. Bazen sadece 5 dakika kullandığım ve sadece yüzde 1 şarj tüketen programlarım bile yüzde 20 gibi değerlerde gözükebiliyor. Ayrıca Always on Display ve ikinci alan da android sistemi olarak gözüküyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: BATUrgut

Valla can sıkıntısıyla uğraşıyodum fark ettim ana kamera o değil o zaman telephoto ya ve derinlik algısına falan yarıyo o zaman o kamera, ana kameramız ortadaki demek ki tsarımda güzel dursun diye 48mp vs yazılarını o kameraya yazmışlar galiba
    Telefonun ana kamerası ortadaki bu arada. Dediğiniz gibi estetik olarak hoş dursun diye yazılmış o yazı. Tele kamera da ışığın iyi olduğu ortamlarda devreye giriyor. Parmağınızı koyduğunuzda aktif olmamasının nedeni bu olabilir.

|
    |

Orijinalden alıntı: ANTtuArRi

Selam herkese, bir problemim var. Cihazı dün aldım, ekran parlaklığını otomatik olarak ayarla seçeneğim "kapalı" olmasına rağmen, cihazın ışığı otomatik olarak kısılıyor.

Araştırdığım kadarıyla güneş modu denen birşey varmış, o kendiliğinden otomatik parlaklık kapalı dahi olsa bunu yapıyorumuş diye okudum ama telefonda oyle bir alan göremedim.

miui11 güncellemesinide yükledim bu arada.

Bunun önüne geçmenin bir yolu varmı ? yada bu sıkıntıyı yaşayan birileri ?
    Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler
    Günes modu parlakligi kismaz sadece gunese ciktigin an daha dogrusu sensor 6500K nın uzerinde bir isik gordugu an otomatik olarak parlakligi yukseltir.

EU beta kullaniyorum bende sorunsuz calisiyor.

❖ Ryzen 5 3600 @4.2ghz ❖ XFX RX5600 XT Thicc II Pro ❖ ASUS B350 Prime Plus ❖ Gskill Ripjaws V 16GB 3333mhz ❖ ACER XF240H 144Hz Freesync ❖ XPG XS8200 Pro 512GB ❖ Crucial BX100 240GB ❖ WD 2TB Blue ❖ Corsair 300R ❖ Corsair VS650 80+ ❖ Asus TUF M3 7000DPI ❖ Hyper X Cloud II ❖ Razer Goliathus XXL ❖

• Teğmen
    170 Mesaj

evet

|
    |
    bekmez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    223 Mesaj
    Spigen Rugged Armor kılıf çok güzel oldu kamerayı da güzel koruyor ekran koruyucu halen bulamamdım dokunmatikte sıkıntı yaratmayacak tavisyesi olan var mı ?

Ben sabah 9:30 gibi güneş yokken, ofis biraz karanlıkken telefonu kullandığımda ekran ışığını yarıya kadar kıstı.
    3 4 kere tekrarladı bunu 1 saat içerisinde.

Bu yüzden sormak istedim.
    Sebebi nedir? böyle bir özellik varsa nereden kapatılabilir?

Not: otomatik parlaklık : "kapalı". Tekrar belirteyim fikir verecek arkadaşlar için
    |
    |
    Arisaka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Renk ayarlarindan sabiti secmeyi deneyin. Uyarlanabilir parlaklik mevzusu var birde.

https://www.sordum.net/53363/anroid-te-uyarlanabilir-parlaklik-nasil-sifirlanir/

|
    |
    ANTtuArRi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
kolayoto.com
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.