Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.391
Cevap
71
Favori
383.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben kullanıyorum sıkıntı yok (Vakıfbank) banka uygulamasını silip tekrar yüklemeyi deneyin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre1498

Ben kullanıyorum sıkıntı yok (Vakıfbank) banka uygulamasını silip tekrar yüklemeyi deneyin

Yaa hocam format bile attım telefona. Kılıfsız denedim. Hiçbir şekilde çalışmadı. Ne rom attım, ne bootloader kilidini açtım. Orjinal haliyle duruyor. Ama yine de olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre1498

Dokunmatik probleminden bahsetmiştim, kullandığım silikon kılıf biraz sertti ve ekrana kenarlardan baskı yapıyordu. Bir kaç gün kılıfsız kullandım hiç problem olmadı, sonra orjinal kılıfını taktım bir haftadır da öyle kullanıyorum bir kere yaptı ve son birkaç gündür dokunmatik problemi hiç olmadı. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar kılıfsız kullanıp sonucu buraya yazarlarsa sevinirim.

dostum Spigen Armor kılıfı vardı çok dokunmatik sorunu yaşıyordum.

bi kaç gün kılıfsız denedim hata oranı %90 kadar düştü. dokunmatikte daha az sorun yaşıyorum.

Case4u kılıfı taktım şuan daha hafif, daha güzel.

Spigen Armor kılıfı kullanan varsa ekrana temas ediyor ve sorun yapıyor.

telefonu satmayı düşünüyordum kabalığından ve dokunmatiğinden ama ince bi kılıf aldım. iki sorunda düzeldi sayılır. :) adamsın ya masrafdan kurtardın beni.

• sagamor kullanıcısına yanıt
    Benimki bir sefer bankanın uygulaması kendiliğinden temassız kartı silmişti tekrar tanıtmıştım onun haricinde pek problem yaşamadım. Bir de ben ödemeden önce uygulamaya basıp arka plana atıyorum daha hızlı ödeme yapıyor. Ayarlarım da bu şekilde belki yardımcı olur.

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• N20 kullanıcısına yanıt
    Yardımım dokunduysa ne mutlu, ben bir kaç gün kılıfsız ve ekran korumasız kullandım telefon baya kibarmış 🙃
    Çizilmesini umursamayacağım aslında ama düşürüp kırarım diye mecburen takıyorum.

• Nano ekran koruyucu aldım çok güzel oturdu ve dokunma hassasiyeti falan da iyi. İhtiyacı olan varsa link bırakıyorum.

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-mi-9-lite-tam-kaplayan-temperli-ekran-koruyucu-cam-P488336458

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• Kasımda 2 yıl olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KSiber -- 20 Temmuz 2021; 21:15:36 >
  • Merhaba, 20.3.26 - Last MIUI 11 romunu uzun süredir sorunsuz kullanıyordum. 2 gün önce merak edip, twrp güncellemesi + format data ile 21.6.2-MIUI 12.6 romunu kurdum fakat hiç memnun kalmadım. Telefon akıcılığını kaybetti resmen.Animasyonları kapatsanız bile menü kullanımı, akıcılığı çok sorunlu.Tepkilerde hep gecikme var.

Tekrar 11'e döndüm ve iyi ki de dönmüşüm.Yeni rom kurmak isteyen arkadaşların bilgisi olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.pupa -- 9 Haziran 2021; 16:41:26 >
  • Merhabalar arkadaşlar cihazı aldığından beridir bende sinir eden bir sorun var.

Örneğin WhatsApp da telefon ekranı kapalı konumda iken bildirim geldiğinde bildirime tıklayıp cevap yazdığımda mesaj gitmiyor. Yani uygulama internete bağlanmıyor, uygulamayı durdurup tekrar açtığımda mesaj gidiyor ve nete bağlanıyor.

Sizde de var mı durum ya da nasıl çözebilirim

• Arkadaşlar herkese merhaba, bir sorum olacaktı. Son 2 haftadır aşağıda ekran görüntüsünü görebileceğiniz gibi, Google sürekli mail hesabımı senkronize etmeye çalışıyor. Önceden saat başı bunu yapardı, ancak herhangi bir ayarı değiştirmememe rağmen böyle oluyor. Başka sorunu yaşayan arkadaşımız var mıdır? Tavsiyelerinizi merak ediyorum. Teşekkür ederim
    17.06.21 Çözüm: Herkese tekrardan merhaba, ilgili mail hesabını silip tekrar yüklediğimde sorun çözüldü, herkese teşekkür ederim Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knbrgl -- 17 Haziran 2021; 14:33:28 >

• Android 12 çıktı hatta 13 çıkacak biz daha 11 i alamadık miui 12 desen iyice kabak tadı vermeye başladı. Donanım iyi ama yazılım desteği hayal kırıklığı heyecanlandırmıyor eskiden güncelleme beklerdik dayanamayıp beta yüklerdik onu bile yapasım gelmiyor. Tanıtılan miui 12 ile bize gelen zaten kırpılmış bir sürüm, çoğu özellik ekli bile değil sadece rakam değişiyor ne anladım ben o işten. Şu garanti bitsin de custom rom yükliyim diye bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Invisible

Android 12 çıktı hatta 13 çıkacak biz daha 11 i alamadık miui 12 desen iyice kabak tadı vermeye başladı. Donanım iyi ama yazılım desteği hayal kırıklığı heyecanlandırmıyor eskiden güncelleme beklerdik dayanamayıp beta yüklerdik onu bile yapasım gelmiyor. Tanıtılan miui 12 ile bize gelen zaten kırpılmış bir sürüm, çoğu özellik ekli bile değil sadece rakam değişiyor ne anladım ben o işten. Şu garanti bitsin de custom rom yükliyim diye bekliyorum.

Katılmakla birlikte eskiden miui her cuma güncelleme alırdı. Adamlar globalleşince hiç ilgilenmez oldular. Gönüllü gruplar yürütüyor işi. Hangi rom'du hatırlamıyorum ama always display'in bile tema marketi vardı ve harika temalar vardı içinde. Bir daha Xiaomi almayacağım kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Invisible

Android 12 çıktı hatta 13 çıkacak biz daha 11 i alamadık miui 12 desen iyice kabak tadı vermeye başladı. Donanım iyi ama yazılım desteği hayal kırıklığı heyecanlandırmıyor eskiden güncelleme beklerdik dayanamayıp beta yüklerdik onu bile yapasım gelmiyor. Tanıtılan miui 12 ile bize gelen zaten kırpılmış bir sürüm, çoğu özellik ekli bile değil sadece rakam değişiyor ne anladım ben o işten. Şu garanti bitsin de custom rom yükliyim diye bekliyorum.

Alıntı

metni:
    Android 12 çıktı hatta 13 çıkacak biz daha 11 i alamadık miui 12 desen iyice kabak tadı vermeye başladı.

Çok doğru.

Alıntı

metni:
    Tanıtılan miui 12 ile bize gelen zaten kırpılmış bir sürüm

Evet. Örneğin bizde olmayan bir özellik bir uygulama kamera ya da telefonu kullandığında sağ üstte nokta şeklinde bir bildirim belirmesi.

• Bu arada, ekranda ghost touch/hayalet dokunuşlardan şikayet eden bir arkadaş vardı. Benim telefonumda böyle bir sorun yoktu fakat 12.0.7 güncellemesini yaptıktan sonra olmaya başladı. Zaten yanılmıyorsam da, güncellemeyi yayınladıktan sonra geri çekmişlerdi. Sonra tekrar yayınladılar mı bilmiyorum.

Uygun bir telefon bulursam, bendeki mi 9 lite'i satmayı düşünüyorum zaten.

• Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

Xiaomiden bayram hediyesi

• 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.