Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.391
Cevap
71
Favori
383.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    youtube da bir video izledim. gcam ve stock karşılaştırması yapılıyordu. gcam de renkler solukken stock kamera ile çok daha canlı idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seanzz24

Bir de daha önce mi9t de kullandığım için, bu cihaz daha fazla kibar geliyor insana. Ve kamera da az da olsa mi9 lite daha önde bir cihaz. Daha ufak bir cihaz kullanmayı çok seviyorum ama iş yeni cihaz almaya geldi mi aynı paraya mi9 se var, ama mi9 senin de leş gibi bir batarya performansi var resmen.
    Mi9 Lite Artıları ;

- Ön kamera ve arka kamera
    - Video kalitesi
    - Bildirim ledi
    - Belki yazılımsaldır ama Mi9 Lite'ın ekrandan parmak izi okuyucusu sanki daha iyi geldi bana.
    - Ekran kontrastında parlaklıkta ve siyah beyaz dengesinde daha kaliteli bir ekran.
    - Micro SD desteği

Eksileri
    - Mi9T'ye göre düşük işlemci
    - Malzeme kalitesi ( Kötü anlamında değil ama sanki mi9t biraz daha sağlam hissiyatı veriyor.) Göreceli
    - Hoparlör tokluğu ( Ses yüksekliği anlamında değil fakat mi9t'nin ses kalitesi daha güzel gibi ) Göreceli

• Arkadaşlar cihaza uygun ekran koruyucu nereden buldunuz ? Bir de bildirim ledi arkadaki Xiaomi yazısı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tface -- 19 Ekim 2019; 13:1:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tface T kullanıcısına yanıt
    WhatsApp henüz karanlık modu kararlı sürüm olarak vermedi. Verdiği zaman telefon karanlık modda ise otomatik olarak karanlık moda geçecek. Şuan sadece beta programa katılanlar tarafından kullanılıyor. Beta da dolu maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gece IMEI yazma işini hallettik. Önce çift attık oldu. Ama band 20 uçtu. Sonra tek sim yaptık sim 2ye. Band 20 duruyor.
    Rom indirdim ama henüz atmadım.ilk fırsat da globale geçeceğim inşallah. Arama kayıt vs gelmezse EU ya.

• ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Mi 9T ile aynı yöntem mi o zaman tek sim attıysanız?

Bu arada ben de sabah yeni rom yükledim. Önce efs yedeği aldım twrp den, orijinal imei yedekleri elimde bulunsun en azından.

~arama kaydetme sistem uygulamaları ayarları arama uygulaması seçince geliyor.
    ~ekranı çift tıkla kapat ve aç diye bir seçenek var ama sadece klasik tema ile çalışır diyor. Ben yine Poco yükledim.

• Cihaz adı CC9 görünüyor. Dün yayınlanan son rom.
    Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

Hocam aynı boyutta ekrana sahip mi 9 a3 gibi cihazlar için camlar var, arkadaş mi 9 için olanı taktım diyor

• Bana da öyle dediler ama uymadı çoğu. Mi 9 için olanı denemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tface -- 19 Ekim 2019; 16:38:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gelir gelmez fiyatının düşmesi yani esasında gerçek satış fiyatına satılması iyi oldu.gerçek derken 250 doları 2500 oluyor o ayrı konu

9t ve lite arasındayım iyi bir indirimde karar vericem

sahibinde 1750 düşmeside kafa karıştırıyor 1 ayda değişim garantisi var.
  • Xiaomi Türkiye Garantili

hepsiburada 64 GB 2450-2580 TL arasında
    128 GB 2795 TL
    vatanbilgisayarda 64 GB 3400 TL
    128 GB 3600 TL

fiyatlar niye böyle.
    Ayrıca Xiaomi Türkiye Garantili ile ithalatçı garantili arasında öyle çok fiyat farkı yok.
    Mi a3 ile aralarında 3 mm fark var ekran boyutu olarak ama Mi 9 ile 1 mm den daha az bir fark var. O daha iyi uyar muhtemelen hocam.

Hocam içimi ferahlattiniz band 20 gitmemesi için artık tek sim falan yapcaz hafıza kartı kullanılıyor demi

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Hocam bu konuda hiç bilgim yok inanın nasıl yaptı bilmiyorum. Uzaktan erişim ile yaptı.
    Rom henüz atmadık. Siz global rom mu attınız. Arama kaydı için ekstra bişey mi yapmak gerekiyor tam anlayamadım hocam.

• erdemunall E kullanıcısına yanıt
    Malesef hocam. Sim 2 ile hafıza kartı aynı yeri kullanıyor.
    Band 20 önemli ama bende sevindim buna.128 bana yeter zaten

Default olarak arama kaydetme kapalı oluyor, ayarlardan açmak gerekiyor.

Global mi oluyor Avrupa mı oluyor artık bilmiyorum ama Miui 11 beta rom bu. Miui 11.1 by Xiaomi.eu yazıyor.

Telefon modeli de CC9 olarak görünüyor. Değiştiremiyorum da, root gerekir sanırım build.prop editor ile değişebilir.

Sana zahmet olmazsa hocam. Bi arama yaparken ekran resmi çok makbule geçer.

Kaydet seçeneği var arama ekranında. Otomatik olduğu için görüşme başlayınca otomatik kaydediyor. Bittikten sonra da dinlemek ister misin diye soruyor.
    Kayıt ses dosyasının ismi de çok iyi ayarlanmış, aranan numara ve arama zamanı yıl ay gün saat dakika saniye şeklinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 19 Ekim 2019; 21:44:41 >

Eyvallah hocam süper

Ben de tam yeni rom dan sonra hafıza kartını takayım deneyeyim artık diyordum. Kötü oldu ama belki benim cihazda band 20 kalır, bazılarında kalıyormuş ya ben de aynen böyle yaparım ilk önce iki sim denerim, band 20 uçsa bile bir süre denerim... Çok sıkıntı olursa mecburen tek sim yaparım artık.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.