Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.391
Cevap
71
Favori
383.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet hocam çok teşekkürler. Telefonda bulup güncelleştirmelerini kaldır deyince sorun çözüldü. Yakında çözüm için bir güncelleme çıkar heralde.

• davidddd kullanıcısına yanıt

Google in webview uygulaması yüzünden olduğu tespit edildi. play store dan güncellediğinde sorun düzelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tutankamon09 T kullanıcısına yanıt

Size de çok teşekkürler hocam. Seviyorum bu forumu bu kadar hızlı ve net çözümler.

• Güncelleme geldi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ne ile ilgili güncelleme geldi ?

• tutankamon09 T kullanıcısına yanıt
    Webview

• Güvenlik güncellemesi gelmiş
    Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• Miui 12.5 beta için kayıt olan var mı? Kabul edilenlere beta dağıtıldı mı

• Bu cihaza Android 11 gelecek mi?

• arkadaşlar dokunmatik sorunu yaşayan bir kaç kişi daha vardı sanırım. şunu öğrenmek istiyorum. bu sorun kronik mi acaba yoksa 1-2 kişide mi oldu?

sorun şu: misal klavyeden "emre" yazacaksınız "emmmre" gibi dokunmatik saçmalıyor.

Tekrar servise götürücem ama eğer bu modelde genel bi sıkıntıysa servis bir şey yapamaz, yasal hakkım v.s nedir ne yapabilirim bilen var mı?

canımı sıkıyor şu dokunmatik muhabbeti, bi daha mi almayı düşünmüyorum

• N20 kullanıcısına yanıt

Bende de bazen yapıyor o sorunu, sorun kirlilikten dolayı mı bilmiyorum ama ben ekranı siliyorum. Ekranda ter izi falan kaldığı için olabilir mi diye aklımdan geçiyordu. Ama kronik bir sorun da olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jet1X

Bende de bazen yapıyor o sorunu, sorun kirlilikten dolayı mı bilmiyorum ama ben ekranı siliyorum. Ekranda ter izi falan kaldığı için olabilir mi diye aklımdan geçiyordu. Ama kronik bir sorun da olabilir.

yok hocam bizzat kırılmaz camı kaldırıp, temizleyip test ettim.

donanım veya yazılım kaynaklı bi problem.

• Merhaba arkadaşlar,

Eu beta kullanıyorum fakat memnun değilim. EU stabile dönmek istersem android sürümüm düşecek, bu telefon için herhangi bir soruna yol açar mı? Sorun olmazsa miui 11'e bile geri dönebilir miyim?

• merhaba arkadaşlar, telefonu alalı yaklaşık bir buçuk sene oldu. oyun oynamam genelde hatta neredeyse hiç oynamadım da aldığımdan beri genel olarak sosyal medya ve iş için kullanıyorum ama yoğun kullandığım zamanlar olmuştu.

şimdilerde format atmama rağmen şarjı boştayken (gece uyurken,uyandığımda) fazla gidiyormuş gibi geliyor 8-9 saaatte %7-10 arası gidiyor zaman zaman, sadece wifi açık durumdayken. bu normal mi?

Son olarak dokunmatiğin sapıtması durumu bende de oluyor ekranı kilitleyip açınca düzeliyor. bunun için garantiye başvuran var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pikselslx -- 8 Mayıs 2021; 1:1:13 >
  • pikselslx P kullanıcısına yanıt
    Benim telefonda da aynı sorun var, batarya performansı çok düştü

• cokoy kullanıcısına yanıt

hocam bugün ekran süresi olarak 6 saat 15 dakika aldım hala %19 şarj var. Sizde durum nasıl?

• Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• Arkadaşlar şu an en son kararlı sürüm hangisi acaba?

• BLUESTREAM kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• pikselslx P kullanıcısına yanıt
    Mıuı 12 den sonra gitgide düşmeye başladı, özellikle de 12.0.4.0 dan sonra bariz farketti. Ekran süresi benim de ortalama 6 ile 8 saat arası değişiyor. Nerede 11 saat aldığım günler...

Edit: O dönem Türkcell den vodafona geçiş yaptım ve akıllı saat kullanmaya başladığım için Bluetooth sürekli açık oluyor bunlarında etkisi vardır ama ne kadar farkeder bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre1498 -- 10 Mayıs 2021; 3:41:18 >
  • 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.