Şimdi Ara

Xiaomi Mi 8 SE Ana Konu (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.064
Cevap
39
Favori
148.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://forum.xda-developers.com/mi-8-se/themes/guide-clock-notification-icon-status-t3850564
    boyle bir konuya rastladim, fakat ingilizce oldugu icin anlayamadim acaba birisi turkce rehber hazirlayabilir mi ?

Xiaomi Mi 8 SE Ana Konu

Xiaomi Mi 8 SE Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meLanoR43 -- 10 Mart 2019; 13:19:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar mi 8 se için bir facebook sayfasında 3 fotoğraf çekimden sonra donma oluyor demişler ve kapatıp açmak lazım bu genel bir sorun diye konuşuyorşar acaba böyle bir şey var mı?

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    dediğiniz şekilde yaptım fakat kamera açılmadı
  • mert25 kullanıcısına yanıt
    Uygulama izinlerini vermeyi unutmayın. Hangi miui sürümünü kullanıyorsunuz? Telefonda gcam yüklü mü?

• meLanoR43 kullanıcısına yanıt
    Bu mod miui pro ve mi-globe romlarında var. O konuda da manuel olarak system.apk düzenleme anlatılmış

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    mi room kullanıyorum,
    uygulama izinlerine bakmadım, otomatik veriliyor zannettim, ayrıca programın açılışında izin filan istemedi
  • Selam bende mi6 6/128 var ekranı küçük geliyor bunu 2.elde ne kadara satarım ve satarsam yerine mi8se 6/64 almak istiyorum ne dersiniz? Oyun takıntım yok

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga68

Arkadaşlar mi 8 se için bir facebook sayfasında 3 fotoğraf çekimden sonra donma oluyor demişler ve kapatıp açmak lazım bu genel bir sorun diye konuşuyorşar acaba böyle bir şey var mı?
    Arka arkaya 8 fotoğraf çektim sorun yok

• Arkadaşlar merhaba mi8 se ile aranıza katıldım bende.. bı sorum olacaktı iki adet aynı marka ve model mi8 se cihazı tek pasaporta kayıt mümkün müdür cihazların sadece bir hattı aktif olacak e devlette kayıt yaparken sıkıntı yaşayan varmı konuyla ilgili bizzat yapan arkadaş var mı aranızda süreç nasıl işliyor teşekkürler iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhan19

Arkadaşlar merhaba mi8 se ile aranıza katıldım bende.. bı sorum olacaktı iki adet aynı marka ve model mi8 se cihazı tek pasaporta kayıt mümkün müdür cihazların sadece bir hattı aktif olacak e devlette kayıt yaparken sıkıntı yaşayan varmı konuyla ilgili bizzat yapan arkadaş var mı aranızda süreç nasıl işliyor teşekkürler iyi forumlar
    aynı model markada sıkıntı olmuyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: meLanoR43

Arkadaslar xda da gezerken
    https://forum.xda-developers.com/mi-8-se/themes/guide-clock-notification-icon-status-t3850564
    boyle bir konuya rastladim, fakat ingilizce oldugu icin anlayamadim acaba birisi turkce rehber hazirlayabilir mi ?

Biri türkçeye çevirse çok güzel olur gerçekten, stock rom üzerinde yapabiliriz böylece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhan19

Arkadaşlar merhaba mi8 se ile aranıza katıldım bende.. bı sorum olacaktı iki adet aynı marka ve model mi8 se cihazı tek pasaporta kayıt mümkün müdür cihazların sadece bir hattı aktif olacak e devlette kayıt yaparken sıkıntı yaşayan varmı konuyla ilgili bizzat yapan arkadaş var mı aranızda süreç nasıl işliyor teşekkürler iyi forumlar
    Kayıt edersiniz ama bir süre sonra 1 tanesi kapanır.
    Her cihazın kendi ID'si var. Sistem belirli süre sonra o ID üzerinden tanımlama yapacak Imei numaralarını.
    GSM şebekesi IMEI ile beraber ID'leri üreticiden çekiyor.(GSMA Imei Database)
    Zaten Çift Simli Imei numaralarının sadece son 2 hanesi farklı.
    Yoksa 3 aynı modeli herkes 1 pasaporta kaydedebilirdi
    Siz yine de dediklerimi araştırın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldsoundman -- 11 Mart 2019; 17:5:19 >

• Merhabalar bu telefonu önerir misiniz? 2000 tl ye kadar başka önerileriniz var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • e71 E kullanıcısına yanıt
    Vereceğim baglantidan telefonununuzun sürümüne uygun dosyayi indirin ve twrp uzerinden flaslayin hepsi bu kadar.Ben
    şu an kullanıyorum ve çokta güzel çalışıyor..Fakat olaki siz begenmez iseniz verdigim linkte ayni dosyanin disable olanini kurun eskiye dönsün..

https://mi-globe.com/miui-notch-notification-mod/?codename=sirius&img=mi8se.png&realname=Mi+8+SE
    buda benim telefondan görüntüsü..9.3.7 kullanıyorum
    Xiaomi Mi 8 SE Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANSLI38 -- 11 Mart 2019; 22:30:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SANSLI38

Vereceğim baglantidan telefonununuzun sürümüne uygun dosyayi indirin ve twrp uzerinden flaslayin hepsi bu kadar.Ben
    şu an kullanıyorum ve çokta güzel çalışıyor..Fakat olaki siz begenmez iseniz verdigim linkte ayni dosyanin disable olanini kurun eskiye dönsün..

https://mi-globe.com/miui-notch-notification-mod/?codename=sirius&img=mi8se.png&realname=Mi+8+SE
    buda benim telefondan görüntüsü..9.3.7 kullanıyorum
    Çentiği iptal etmiyor değil mi?

• Arkadaslar bende taze kan olarak aranıza katılmış durumundayım cihazdan memnunum şimdilik. Benim için tek sıkıntısı garantisi şu durumda bilgisi olan var mı servis ücreti muhabilinde ilgileniyor mu ?
  • Selamlar piyasada
    semers sahibinden de 1550 ye satıyor.
    Facebook'ta 1700 e satıyorlar.

Niye böyle fark var.

Tavsiye edeceğiniz satıcı var mı ?

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    çentik duruyor gönül rahatlığıyla yapın ben yaklaşık 1 aydir bu modu kullanıyorum sorunsuz

• mericx M kullanıcısına yanıt
    Guvenilir kişiler ben 3-4 cihaz getirttim sorun olmadi fakat birine hızlı şarj koymamislardi

• Arkadaşlar 1600 tl ye bulnuyor facebooktaki güvenilir satıcılardan, merak ettiğim band 20 olmaması kullanımı çok etkiliyormu, kullandığım hatlar vodafone ve turkcell.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.