Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: E.Sahin

64gb mi 128mi hocam?

ayrıca Arkadaşlar migrostan yeni stoklar geldiği zaman almak mı? hbden almak mı? resmi kanallar ile girmesini beklemek mi?

birde hbdekiler hangi firma garantisi altında bilgisi olan var mı? sizce ithalatçı garantili alınır mı?
    ayrıca bu bl nin açılıp global rom yüklenmesi konusu nedir acaba 128gblerde. internette satan firmalara soruyorum global rom kutu kapalı diye cevap alıyorum

Alıntıları Göster
    Migrostan mi 6 alanlar halenullaniyor herhangi bir sorun yaşamadılar cevremdekiler oyuzfen bende aldım .128 GB olan modeli herşey kusursuz çalışıyor ayrıca güncellemeleri aldı romda sıkıntı yok..GPS sıkıntı yok şarj ekran açık 5 saat 5.30 dkyi buluyor iyi yanı.migrosya bu fiyata kampanya devam ederse alın derim.3399 liraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aegean-Man

Kur çok fazla düşmez hatta artabilir aralık sonuna kadar inip çıkacaktır. Poco beklenebilir lakin 550 dolarlık cihazı 5500TL ye satan fırsatçılar 300 dolarlık poco yu kaça satar bilmem. İthalatçılar ise ne zaman yada kaça getirir belli olmaz. İdare edecek cihazınız varsa beklenebilir ama yok diyorsanız yapacak pek birşey yok.
    Daha kendini dist. ilan eden Evofone bile getiremedi cihazı. Çatır çatır Migros satıyor A2, A2Lite, Mi 8 felan. SE de getirir migros bu Evofone hala "takipte kalın" der.

Keşke Migros olsaydı evofone yerine...
  • astegon kullanıcısına yanıt
    evofone ile migros arasında bir fark yok.
  • Adamlara bak mi 8 müşterisini kaptırmak için pocophone diye birşey çıkarmışlar eee amaç ne =0

• GPS de sorun yaşıyan kişiler mobil veri niz açık mı deniyorsunuz ? Yoksa çevrim dışı haritalarda DUAL GPS ile mi deniyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dj-pirdeniz

Migrostan mi 6 alanlar halenullaniyor herhangi bir sorun yaşamadılar cevremdekiler oyuzfen bende aldım .128 GB olan modeli herşey kusursuz çalışıyor ayrıca güncellemeleri aldı romda sıkıntı yok..GPS sıkıntı yok şarj ekran açık 5 saat 5.30 dkyi buluyor iyi yanı.migrosya bu fiyata kampanya devam ederse alın derim.3399 liraya

Alıntıları Göster
    Hocam peki her migros başka şubenin stoğu görüyor mu yoksa hepsini gezmek mi lazım? Ayrıca telefon falan satması için kaç m migros olmalı küçük olanlarda da oluyor mu?

• Türkiye garantili mi8 bekleyenler pişman olabilir.

https://eksisozluk.com/evo-bilgi-teknolojileri--3691116

• quote:

Hocam peki her migros başka şubenin stoğu görüyor mu yoksa hepsini gezmek mi lazım? Ayrıca telefon falan satması için kaç m migros olmalı küçük olanlarda da oluyor mu?

Alıntıları Göster
    Ben başka bir migrosa giderek arama yaptırdım çalışan arkadaşa Elazığ'da .aradı 1 yerde 1 tane varmis hemen ayırın dedim gidip Alaçam ayırdılar gittim aldim..sende bu şekil yapabilirsin teknolojik ürün satan standları olan migroslarin hepsinde var ..ama şuan stoklarında yok galiba bayramdan sonra gelir demişti oradaki bayan

• Melphis M kullanıcısına yanıt
    Direkt kapanıyor olması lazım cokta önemli bişey değil ?

• quote:

Orijinalden alıntı: maun

128gb Yurt dışı fiyatları

Malezya 1899 RM (2788 TL)

Singapur 699 Singapur doları (3080 TL)

Desenize ben bedava almışım 2200e Çin’den 128 olanı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mtax kullanıcısına yanıt
    En azından migros cihaz satıyor.

Bunlar hala az kaldı sabredin aha şimdi geliyor demekten başka bir şey yapmıyorlar.

• quote:

Ben başka bir migrosa giderek arama yaptırdım çalışan arkadaşa Elazığ'da .aradı 1 yerde 1 tane varmis hemen ayırın dedim gidip Alaçam ayırdılar gittim aldim..sende bu şekil yapabilirsin teknolojik ürün satan standları olan migroslarin hepsinde var ..ama şuan stoklarında yok galiba bayramdan sonra gelir demişti oradaki bayan

Alıntıları Göster
    Bilgiler için teşekkür ederim hocam haftaiçi bende bir ugrayim bakim

• Alın migrostan. İnşallah yine 3399 verirlerde insanlar alır çevremde migrosa bekleyenler var ..hayırlısı olsun

• E.Sahin E kullanıcısına yanıt
    Önemli diil hocam inşallah dedikleri gibi hafta içi stoga girer aynı fiyattan insanlar bekliyorlar migrosu..

• quote:

Alıntıları Göster
    Ben küçük migrosa gittim , sisteme girip bakıyor hangi şube de var diye (tüm Türkiye'ye bakabiliyor) o şubede yoksa başka şube yi arayıp getittiriyorlar . Ben 15 dj bekledim o şubeye getirdiler

• astegon kullanıcısına yanıt
    Bende onu diyorum hocam zaten. resmi dispt. felan boş muhabbet.
    Bu arada telefonu type-c versiyonunu bilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Önemli diil hocam inşallah dedikleri gibi hafta içi stoga girer aynı fiyattan insanlar bekliyorlar migrosu..
    inşallah hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliefe_1963

Ben küçük migrosa gittim , sisteme girip bakıyor hangi şube de var diye (tüm Türkiye'ye bakabiliyor) o şubede yoksa başka şube yi arayıp getittiriyorlar . Ben 15 dj bekledim o şubeye getirdiler

Alıntıları Göster
    bunu öğrendiğim iyi oldu hocam. peki şehir dışından getirtebiliyorlar mı ?
    ayrıca diyelim ölü pixel yada sorun çıktı cihazda nasıl bir yol izlemek gerekiyor. orada mı kontrol edip aldınız
  • yurt dışından getirtilirse ne gibi işlemler yapılması gerekiyor (çin singapur gibi)
  • Merhabalar pil yüzdesini çentik kısmının sağ tarafında açmak içim ne yapmalıyım yardımcı olabilirmisiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.