Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Migros'a gittim.Beyaz renk olan mi8 varmis inceledim biraz.Beyaz.istemedigim icin almadim.gorevli şöyle söyledi.persembe günü tüm telefonlara zam gelecek.mi8 su an indirimde satiliyor.ona da zam gelevek.200-300 lira zamli olur,ayrıca kurdan dolayi da biraz daha zam gelir.peraembeye kadar bu fiyat etiketi var dedi.ne derece doğru söylüyor bilmiyorum.Yarin baska bir ile seyehatim olacak,gittigim ilde dünya gözüyle rose gold ve siyah modellerini de görüp ona gore birini almak istiyorum.Yoksa bugun hepsiburada ya da baktin.p20 pro olmus 5'000,mate 10 pro olmus 4400.alternatif kalmadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koyumavi12345 K kullanıcısına yanıt
    Rose Gold resimleri atmıştım. Yan çerçevesi bildiğin pembemsi, koyu renk ama arkası kemik rengi gibi diyebilirim.

Ben farklılık olsun diye aldım beyaz bulamadigimdan. Siyah bu telefona pek iyi gitmediği düşüncesindeyim. Ön ekran siyah olmasaydı belki siyahi düşünürdüm.

İnşallah istediğinizi bulursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: koyumavi12345

Bugün Migros'a gittim.Beyaz renk olan mi8 varmis inceledim biraz.Beyaz.istemedigim icin almadim.gorevli şöyle söyledi.persembe günü tüm telefonlara zam gelecek.mi8 su an indirimde satiliyor.ona da zam gelevek.200-300 lira zamli olur,ayrıca kurdan dolayi da biraz daha zam gelir.peraembeye kadar bu fiyat etiketi var dedi.ne derece doğru söylüyor bilmiyorum.Yarin baska bir ile seyehatim olacak,gittigim ilde dünya gözüyle rose gold ve siyah modellerini de görüp ona gore birini almak istiyorum.Yoksa bugun hepsiburada ya da baktin.p20 pro olmus 5'000,mate 10 pro olmus 4400.alternatif kalmadi.
    Hocam ben siyah istiyordum, ama ben alırken ellerinde beyaz olduğu için ve kur zıpladığı için bulmuşken telefonu alayım dedim. Şuan iyiki almışım diyorum. Beyaz rengi kötü değil bence. Ayrıca kılıfla kullandığın için çok görmüyorsun zaten.

• Mi8'i İngilizce kullanıp T9 akıllı klavye dilini nasıl Türkçe yapabilirim?
  • hamemo kullanıcısına yanıt
    Renk kisiden kisiye gore degisir.elestirmek icin yazmadim dostum.gerci renk konusuna siginiyorum.telefonu alip almama konusunda hala gel git yasiyorum.o yuzden beyaz vardi da almadim diye kendimi inandiriyorum galiba. Alip pisman olursam degistirebilme imkanim yok,o yuzden bi karar veremedim

Hocam migrosta telefonu bulabiliyorsaniz alin cunku bu fiyata bir daha zor bulursunuz diye dusunuyorum. Yine de siz bilirsiniz tabii.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Hocam migrosta telefonu bulabiliyorsaniz alin cunku bu fiyata bir daha zor bulursunuz diye dusunuyorum. Yine de siz bilirsiniz tabii.
    Persembe günü bu ise bi noktayi koymam gerek.cunku telefonum kullanilabilir durumda degil.hayirlisi artik :)

• İlk gün kullanım deneyimlerimi paylasayim.

Kamera performansını cok test edemesem de ilk gün kullanımda beğendim açıkçası. Altta örnek resim ekliyorum.

S7 Edge ile karşılaştırma için pozlama süreleri aynı olan ama telefonların ISO degerlerininin sonuna kadar açık olan iki resim ekledim, farkı karşılaştırırsiniz. Bir tane de mi 8 icin deneme resmi olsun dedim ve ilk resmi onun için ekledim buraya.

İlk günün ardından telefon çok hoşuma gitti, özelikle ekran kilidini yüzümü görür görmez açması, parmak izine dokunur dokunmaz açması vs.
    Ekranı da büyüklük olarak güzel ve tek el kullanmada sorun yok.

Günü 16 saat 45 dk kullanım ile eve kalan %30 batarya ile gelmek güzel oldu. Ekran acik süresi 4.10 saat ve 1.10 saat sesli görüşme var. Genelde ekran in yarışı güneş altında kullanıldı ve okunabilirlik güzel geldi, hiç sıkıntı yaratmadı.

Kullanırken de herhangi bir sorun da çıkmadı üzerindeki yazılım ile. Şimdilik test süreci devam ediyor, arada yine bilgilendiririm.
    Not: Telefonun çekme performansı da güzel, başkasının telefonu çekmezken ben arayıp görustum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 15 Ağustos 2018; 0:45:15 >

• virtue28 kullanıcısına yanıt
    Migrostan alinan telefonda da yuz tanima olayi bolge ayari filan yapmadan direkt aktif oluyor mu?

Olmuyor ama basit bir şekilde değiştirip hemen geliyor. Bölge ayarı zaten başka şeyi değiştirmiyor, zararı yok yani dil ve saat gibi ayarlara.

• hamemo kullanıcısına yanıt
    Google playden SwiftKey indir. Mükemmel klavye 🎹

• quote:

Orijinalden alıntı: apran

Arkadaşlar telefonuun bölgesini Hindistan veya hong kong yapınca yüz tanıma geldi. sonra 9.6.1.0 güncellemesi geldi onu yaptım. yüz tanıma çalışıyordu sonra bölgeyi türkiye yaptım yüz tanıma gitti şimdi hangi bölge seçersem seçeyim yüz tanıma gelmiyor. sanırım güncelleme ile kapatmışlar. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu tekrar yüz tanımayı açabilirmiyi.
    Dili english (india) yapın sonrada bölgeyi india seçin ve daha sonra yeniden başlatın, yüz tanıma gelecektir (bu işlemleri yaparken GPS kapalı olsun), yüzünü ekledikten sonra tekrar dilini Türkçe yapın tamamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Note 8 daha iyi değil mi
    Ben Anti-Samsung'çu bi insan olduğumdan mütevellit Note 8'i bedava verseler kullanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekin0x

Pardonda nerde o dediginiz paraya garantisiz cihaz? Ben 64.gb mi8 yurtdisi cihazimi 2600 e aldim

Alıntıları Göster
    Mi 8 EE ülkeye resmi olarak girmezse fiyatı 4000 TL'den yukarı olacak, bu kesin.. böyle olunca yurtiçi garantisi olmayan telefona o kadar para verilir mi? bence verilmez..
  • Mi Türkiye açıldığında mi8 fiyatı ne olur tahminen ?

Migros kampanyası bugun son sanırım...

Dun baktim 2500 olan mi mix 2 2700 olmus migros da.

• Keşke apple ' a inat Vergi indirimi yapsalar samsung xiaomi ve huawei ye
  • boraaaaa B kullanıcısına yanıt
    instagramda 128 gb için 3800 tl fiyat dönüyor ama teyit ettiremedim daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: merkep

Google playden SwiftKey indir. Mükemmel klavye 🎹
    Klavyeyi indirdim, gayet güzel. Teşekkür ederim.
  • Soru-Cevap görselde, umarım güzel bir fiyat açıklanır.

• googlenes G kullanıcısına yanıt
    Bugün yapsalardı da fiyatı öğrenseydik migrosdan alırdık bugün migros son gün.
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.