Şimdi Ara

Xiaomi Mi 8 Lite 1,565 TL (İndirimlerle birlikte) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
3
Favori
7.796
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1900 den max 3 mu yoksa bu mu ? Acil cevap lutfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ne istediğinize bağlı bence. Pil ,büyük ekran, fm radyo, kızılötesi,3.5 mm jak istiyosanız mi max. Ama daha kibar daha şık bir cihaz istiyorsanız mi 8 lite.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Hocam ne istediğinize bağlı bence. Pil ,büyük ekran, fm radyo, kızılötesi,3.5 mm jak istiyosanız mi max. Ama daha kibar daha şık bir cihaz istiyorsanız mi 8 lite.
    Hocam büyük ekran daha cazip geliyor tabi ama fiyat farkida az değil. Simdi baktım 2100 lira gözüküyor max 3 modeli. Mix 2 kullanıyorum. Mi8 lite da çok farklı Bir şey sunmayacak galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-60C9D430E -- 30 Aralık 2018; 14:2:56 >
  • Hocam inceleme videolaeında izlediğim kadarıyla mix 2 mi 8 lite den daha iyi bir cihaz. Kuzende mi max 2 var, max 3 de aynı kasa boyutu ekran daha büyük ama yazın taşıması baya bi sıkıntı oluyordu. Redmi note 6 proyada bakabilirsiniz. 6.26 ekran 2 ön 2 arka kamera kızılötesi fm radio ve 4000 amper pil var. Bende ilkin max 3 ü düşündü m ama kasa boyutunu göz önüne alınca vazgeçtim. 8 lite bu fiyata düşmeseydi kesin redmi note 6 pro alacaktım ama lite bu fiyata düşğnce kararsız kaldım. Lite da çok şık bir kasa var. Ama redmi noye 6 proda 4000 amper pil,kızılötesi,fm radyo ve 3.5 mm jack var. Hal böyle olunca arada kaldım alamıyorum.

• Dün mağazaya gittim acayip bi sıra vardı mi 8 lite bitmiş gelmiycekmiş o yüzden redmi note 6 pro alıp cıktım gayet güzel bi cihaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elimdeki mi5 i satıp mi8 lite almaya değer mi...?

• Simdi dikkatimi cekti. Mi8 2850tl. Mi8se 3000tl...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mi8 lite kamerası nasıl? Foto örnekleri atabilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_gorunmez

Elimdeki mi5 i satıp mi8 lite almaya değer mi...?
    Bir allahin kulu da cevap versin 😩

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2790

Dün mağazaya gittim acayip bi sıra vardı mi 8 lite bitmiş gelmiycekmiş o yüzden redmi note 6 pro alıp cıktım gayet güzel bi cihaz
    Hayırlı olsun ne kadara aldınız hocam? Slikon kılıf çıkıyor sanırım kutudan kırılmaz cam yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kml_77 -- 30 Aralık 2018; 16:51:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_gorunmez

Bir allahin kulu da cevap versin 😩

Alıntıları Göster
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/26843-128746/xiaomi-mi-5_xiaomi-mi-8-lite/

• Arkadaşlar bende artık uygun iletişimden siparişi verdim hala daha aklım redmi note 6 proda ama bunun bir tek şekli güzel duruyor diye bunun siparişini verdim. Gelsin biraz kullanayım şarjından memnun kalmasam bunu kızıma verir ben redmi note 6 pro alırom artık.

• nfc olsa tadından yenmezmiş

• Bu telefonunkasa kalitesi yerlerde bence arka yüzey berbattı.

• Arkadaşlar mi8 lite kamera örnekleri atabilir misiniz pm den

• WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon gayet şık duruyor neden öyle dediniz.

• kml_77 K kullanıcısına yanıt
    sagolun hocam 1700e geldi yanında 5000lik pb hediyesi var. silikon kılıf cıkıyor güzel iş görür ama kırılmaz cam yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2790

sagolun hocam 1700e geldi yanında 5000lik pb hediyesi var. silikon kılıf cıkıyor güzel iş görür ama kırılmaz cam yok.
    Şöyle bir satıcı telefonu 1.499 TL'den satışa koymuş. İthalatçı garantilerde fiyat bu rakamlara inmiş olabilir mi?
    https://www.amazon.com.tr/gp/offer-listing/B07M9PQXYT/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersin123 -- 31 Aralık 2018; 17:33:48 >
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    telefon şıkta arkası cam gibi ama cam değil plastik gibi bildigin hocam
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.