Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim bildiğim Kıbrıs ve Gürcistan'a nüfus kağıdı ile giriş çıkış yapan insanlar da telefonları vergisini ödeyerek kaydettirebiliyor
    ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 25 Haziran 2018; 18:49:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın zamanda macaristan cek cumhuriyeti ve avusturya da bulunacagim. Oralardan alirsam daha uygun olur mu sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mi8 düz versiyonda parmak izi yok mu? Ekran kilidini nasıl açıyoruz

• Şaka mı yapıyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Şaka mı yapıyorsunuz ?
    Arkada varmış.

• Arkada parmak izi okuyucusu var ayrıca kızılötesi yüz tanıma kullanabilirsiniz. Gerçi kafasına göre bazı kişileri görüp açıyor ara sıra ama olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Miui 10 8.6.23 Güncellesi ile kamera mükemmel bir hale geldi, yüz tanımayı kendim gibi 3 4 farklı kişiye aynı benım gibi 2-3 numara kısa saçı olanlarda denedim açmadı, belkide kullandıgım beta sürümden kaynaklı olabilir 2 3 günde bir güncelleme geliyor, düzeltilmiş olabilir. şuan gördügüm sorunlar, ses kısma yada açma tuşuna basınca medya sesini kısıp açıyor, ana bildirim sesini acıp kapatması gerekirken sürekli medya sesini kontrol ediyor. birde whatsapp uygulamasında mesaj geldiginde ses calıyor ama titreşim bazen titriyor bazen titremiyor, diğer uygulamarda böyle bir sıkıntı yok. 2 sorun harici başka bir sorun şuanlık yok. beta sürüme gçtigimden beri ama bu whatsapp titreme olayı mevcut. Youtube Linkte dedigim ses olayını gösteriyorum, en son antutu testide burada.

https://youtu.be/cVV8l2pWKGs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdo205 -- 26 Haziran 2018; 0:10:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erdo205

Miui 10 8.6.23 Güncellesi ile kamera mükemmel bir hale geldi, yüz tanımayı kendim gibi 3 4 farklı kişiye aynı benım gibi 2-3 numara kısa saçı olanlarda denedim açmadı, belkide kullandıgım beta sürümden kaynaklı olabilir 2 3 günde bir güncelleme geliyor, düzeltilmiş olabilir. şuan gördügüm sorunlar, ses kısma yada açma tuşuna basınca medya sesini kısıp açıyor, ana bildirim sesini acıp kapatması gerekirken sürekli medya sesini kontrol ediyor. birde whatsapp uygulamasında mesaj geldiginde ses calıyor ama titreşim bazen titriyor bazen titremiyor, diğer uygulamarda böyle bir sıkıntı yok. 2 sorun harici başka bir sorun şuanlık yok. beta sürüme gçtigimden beri ama bu whatsapp titreme olayı mevcut. Youtube Linkte dedigim ses olayını gösteriyorum, en son antutu testide burada.

https://youtu.be/cVV8l2pWKGs

miui 10 ile bana göre en büyük güncelleme kamerasında olacak lakin mix2s ile karşılaştırmalarda yerdeydi kamera performansı miui 10 ile şahlanacaktır.

• Hocam zaten beta 8.6.18 sürümde kamera bir oldu şaşırdım, bir önceki sayfada bahsetmıstım, arkadaşlara dedim mi 8 aldım falan filan öyle kamera vs yanlarına gitmedende 8.6.18 versionu çıktı yükledim, bir resim cekelim dedik çok güldük böyle kötü olamazdı. ama sonra 8.6.21 ile baya düzeldi, şuan 8.6.23 yüklü mükemmel bir hal aldı, renkler netlik muazzam oldu. ayrıca portre moduda şuan mükemmel çekiyor, yani benım tarafımca suan mükemmel bir kamera performansı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdo205 -- 26 Haziran 2018; 0:42:49 >
  • diğer cihazlarla test edebildiniz mi hocam peki kamerayı yarın benim cihaz da gelecek bakalım deneyeceğim romu
  • thorismund T kullanıcısına yanıt
    Hocam eski mix2 cihazıma göre kamerası cok iyi, ama mix2s ile karsılastıramadım yok etrafımda. Arkadasta iphone x var birde yarın onunla karsılastırırım vakit bulursam

• quote:

Hocam eski mix2 cihazıma göre kamerası cok iyi, ama mix2s ile karsılastıramadım yok etrafımda. Arkadasta iphone x var birde yarın onunla karsılastırırım vakit bulursam
    Aynı açıdan 2 telefonla aynı 2 nesneyi çekip buraya koysanız valla bize ışık tutmuş olursunuz..

• Arkadaşlar note 8 i spigenin kablosuyla tv ye bağlıyorum anlık görüntü alıyorum ...bu telefonunda bu özelliği var değilmi ...oyun için kullanıyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Sahibinden 3bin tlye satiyolar kayitsiz cihazları. Almayin ellerinde kalsin
    O fiyatlara alandan şüphe ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi 8 cihazını geçtiğimiz hafta aldım ve üzerinde "miui 9.5.6.0 stable" rom ile geldi. Bu konu altında bazı kişilerin miui 10 beta kurduğunu ve buglı olduğunu söylediğini gördüm, google'da araştırdım ama nasıl yükleyebileceğimi bulamadım, hatta "mi 8 miui 10" yazdığımda alakalı tek bir sonuç çıkmadı. Bootloader'i unlock etmem gerekiyormuş ama "mi unlock" yazılımı "Couldn't verify device" hatası veriyor. 3 yıldır android kullanmıyorum ama bunun öncesinde rom port etmeye kadar gitmişliğim var. Mi 8 cihazıma Miui 10 beta romunu kurmak istiyorum, yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • erdinc11 E kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, beta sürümü geçmek için bootloader kilidini acmanıza gerek yok, amma velakin tekrardan stable sürüme gecmek icin acmanız gerekecektir, ben bir seferligine betadan stable veriona geciş yaptım, sonra tekrar beta sürüme gectim, bir dahada denedigimde beta`dan stable sürüme gecmedi. bir üst sayfalarda bir kullanıcı bootloader nasıl acılır tane tane anlatmıstı, suan egerki beta sürüme gecmek isterseniz, aşşagıdaki line tıklayıp en üstte zaten Mi8 cihazı göreceksiniz 1790m olan dosyayı cihazınıza indirin, indikten sonra hicbirşey yapmayın telefonu reeboot yapın, sonrasına ayarlar sistem güncellemeye gelin orada dosyayı choose update package yazan yere tıklayıp indirdiginiz dosyayı secin tamam diyin kendisi yükleyecektir. herşey sililenecektir bilginiz olsun, varsa resim dosya vs bu işlemleri yapmadan yedek alınız

Link
    http://www.miui.com/zt/miuirom/download.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdo205 -- 26 Haziran 2018; 12:4:30 >

• quote:

Hocam merhaba, beta sürümü geçmek için bootloader kilidini acmanıza gerek yok, amma velakin tekrardan stable sürüme gecmek icin acmanız gerekecektir, ben bir seferligine betadan stable veriona geciş yaptım, sonra tekrar beta sürüme gectim, bir dahada denedigimde beta`dan stable sürüme gecmedi. bir üst sayfalarda bir kullanıcı bootloader nasıl acılır tane tane anlatmıstı, suan egerki beta sürüme gecmek isterseniz, aşşagıdaki line tıklayıp en üstte zaten Mi8 cihazı göreceksiniz 1790m olan dosyayı cihazınıza indirin, indikten sonra hicbirşey yapmayın telefonu reeboot yapın, sonrasına ayarlar sistem güncellemeye gelin orada dosyayı choose update package yazan yere tıklayıp indirdiginiz dosyayı secin tamam diyin kendisi yükleyecektir. herşey sililenecektir bilginiz olsun, varsa resim dosya vs bu işlemleri yapmadan yedek alınız

Link
    http://www.miui.com/zt/miuirom/download.php
    peki 2750 mb olan fastboot ile mi kuruluyor, telefon bugün gelecek betayı deneyeceğim bi bakalım umarım deneyebilirim unlock yapamadan.

• thorismund T kullanıcısına yanıt
    Evet hocam 2750m olan fastboot kurulumu, ama bootloader kilitli oldugu icin fastboot kurulum hata verecektir, kilit acılmadan fastboot yükleme yapılamıyor maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Kıbrıs dönüşü kimlik ile giriş yapınca IMEI kayıt hakkı oluyor mu arkadaşlar?
    Yanlış bilgi vermeyin Kıbrıs oluyor ben geçen yıl yaptırdım kimlik ile sıkıntısız e-devlet üzerinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi googlenes -- 26 Haziran 2018; 12:25:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: googlenes

Yanlış bilgi vermeyin Kıbrıs oluyor ben geçen yıl yaptırdım kimlik ile sıkıntısız e-devlet üzerinden.

Alıntıları Göster
    Tamamdır sonunda netleşti oluyormuş :)

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.