Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.302
Cevap
138
Favori
674.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eline sağlık hocam
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Çok güzel görünüyor emeğine sağlık ustam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • techaddict T kullanıcısına yanıt
    Banka olayı söylenmiş, parmak izi daha iyi bence. Hata olarak MIUI gibi bir çöpten sonra hiçbir hata gözünüze çarpmaz bence :D
    üstad son aşamada twrp de restoreye giriyorum TWRP dosyasını açıyorum sonra 1972-02-12 diye başlayan dosyaya gelmiyor d51a57a5 i gösteriyor sadece. yani yapamadım.nerede yanlış yaptım acaba?
    Hocam romu attım sayenizde teşekkürler, lakin simdeki kişileri telefonda gösteremedim, rehber ayarları,görünüm ayaari vs heryere baktim yok. Bu konuda ne yapabilirim simi okuyamadım telefona kısacası. Teşekkürler

• Xiaomi m5s cihazını 2 yıldır kullanıyorum ve pil ömrü çok azaldı, nisan ayında Galaxy s10 modelini satın alacağım ve mi5syi babama vermek istiyorum. Sizce bataryasını yenilesem pil ömrü ilk aylarda ki gibi 4.5-6 saat olur mu? Gsm iletişim de batarya değişiminin 100tl olduğunu öğrendim ama bazı olumsuz yorumlara denk geldim

• quote:

Orijinalden alıntı: samsunggalaxygrandduos

Xiaomi m5s cihazını 2 yıldır kullanıyorum ve pil ömrü çok azaldı, nisan ayında Galaxy s10 modelini satın alacağım ve mi5syi babama vermek istiyorum. Sizce bataryasını yenilesem pil ömrü ilk aylarda ki gibi 4.5-6 saat olur mu? Gsm iletişim de batarya değişiminin 100tl olduğunu öğrendim ama bazı olumsuz yorumlara denk geldim
    Aynı şekilde hocam 2 yıldır dönüştürücü ile kullanılan hızlı şarj adaptörü ile kullandım. Sonuç olarak pilin %25i ölmüş.(Accubattery programının yalancısıyım.)
    2 saat ekran alırsam uçuyorum 4,5 - 6 saat arası olur mu bilmem ama tabiki farkı olur. Gerçi Gsm iletişimin veya diğerlerinin orijinal pil değil kendilerinin deyimiyle A kalite pil taktıklarını unutmamak lazım. Bence 1 sene sıkıntısız götürür.

• Dediğiniz gibi 3,3.5 saat alırsak seviniyoruz, başta yazılım yüzünden bu kadar azaldığını düşünüyordum ama 2 senedir dönüştürücülü hızlı şarj ile şarj ediyoruz. Batarya ömrü azalmıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: modexl18

Hocam romu attım sayenizde teşekkürler, lakin simdeki kişileri telefonda gösteremedim, rehber ayarları,görünüm ayaari vs heryere baktim yok. Bu konuda ne yapabilirim simi okuyamadım telefona kısacası. Teşekkürler
    Romu halen kullaniyormusunuz .
    Eğer kullanıyorsanız şarj süresi ne kadar gidiyor. Ben şu an revilation os kullanıyorum. Ortala 3.5 -4 saat ekran süresi alıyorum. Hangi aosp rom kullansam tamam cihaz uçuyor ama şarj çok daha az gidiyor. Şarj süresi benim için önemli.
    Oyun oynamam sadece Twitter var onun dışında internet film indirme ve izleme ve günlük bir saatin üzerinde konuşmam var.

• Şimdiye kadar denediğim onlarca gcam arasında en iyi performansı sunan versiyon:https://f.celsoazevedo.com/file/gcamera/MGC_6_1_021_xcam6_beta3.apk

Aşağıdaki konudan -stocksettings_for_magiskmodule.xml- ve ADD-ON MAGISK MODULE'ü de kurduğunuz belirgin şekilde fark göreceksiniz
    https://forum.xda-developers.com/Mi-9/themes/xiaomi-mi9-googlecam-port-t3910034

Bende hata verip kapanıyor . Öncesinde bir ayar gerekiyor mu?

• destroy-er D kullanıcısına yanıt
    Romu kullanıyorum halen, ekran süresi hesaplamadım ama mui ye göre daha fazla diyebilirim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: duygusuz58

Bende hata verip kapanıyor . Öncesinde bir ayar gerekiyor mu?
    Ben miui kullanıyorum bende de aynı sorun var

• duygusuz58 D kullanıcısına yanıt
    Hangi romdasınız hocam? Ben syberia romda denedim sıkıntısız çalışıyor. Modül yüklememe de gerek kalmadı hatta.

• kral1kral1 kullanıcısına yanıt
    Hocam 5 sürümü çalışıyordu yanlış hatırlamıyorsam miui üzerinde. Ben hiç miui'da stabil çalışan 6 sürümlü gcam bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael Fenix

Hocam 5 sürümü çalışıyordu yanlış hatırlamıyorsam miui üzerinde. Ben hiç miui'da stabil çalışan 6 sürümlü gcam bulamadım.
    Hocam ben kendi uygulamasıni kullanıyorum on kamerası gayet güzel çekiyor portre modunda

• kral1kral1 kullanıcısına yanıt
    Hocam miui kamerasa fena değil aslında ma gcam baya aşmış durumda. Özellikle gece çekimlerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Fenix

Hocam miui kamerasa fena değil aslında ma gcam baya aşmış durumda. Özellikle gece çekimlerinde.
    Rom değiştirme zamanı geldi ozaman artık

• Global beta miui 9.4.11 kullanıyorum. Herhalde başka bir işlemler yapmak gerekiyor.

• duygusuz58 D kullanıcısına yanıt
    Miui romlarda camera2api kapalı olduğu için uyumsuzluk olabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.