Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: levmond Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
12.001
Cevap
190
Favori
616.933
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme
Giriş
    180 Mesaj
    Yüklü olan TWRP güncel olmadığı için rom değiştiremiyorum. Güncel TWRP yüklemek için telefondaki eski sürümün silinmesine gerek var mı? Yoksa güncel sürümü direk olarak telefona yükleyebilir miyim ?

Twrp yükseltme için konuşuyorum twrpnin yüklemek istediğin sürümünün imajını indir. Telefon hafızasına at. Twrpden imaj yukleyi seçip imajı flasla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ozmen16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bunun bir çözümü yok, günlerce araştırdım. Lanet olsin miui'ye

|
    |
    albati kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Mi 5s kullanıyorum lakin usb ile laptopa bağladığımda sadece telefon şarj oluyor, dosya aktarimi yapamiyorum. Usb hata ayıklama seçtim yine de sadece şarj oluyor hiçbir şekilde bildirim gelmiyor mtp dosya aktarimi falan seçmek için, bilgisayara mi pc suite indirdim onda da gözükmüyor telefon. Windows10 kullaniyorum, telde de 8.10.25 global beta yüklü. Sorunun çözümünde yardımcı olabilecek var mı ? Sadece dosya aktarimi için değil, tethering de yapmam lazım.

Orijinalden alıntı: xKisaBoylu

Mi 5s kullanıyorum lakin usb ile laptopa bağladığımda sadece telefon şarj oluyor, dosya aktarimi yapamiyorum. Usb hata ayıklama seçtim yine de sadece şarj oluyor hiçbir şekilde bildirim gelmiyor mtp dosya aktarimi falan seçmek için, bilgisayara mi pc suite indirdim onda da gözükmüyor telefon. Windows10 kullaniyorum, telde de 8.10.25 global beta yüklü. Sorunun çözümünde yardımcı olabilecek var mı ? Sadece dosya aktarimi için değil, tethering de yapmam lazım.
    Muhtelemen kablonuz bozulmuş, usb kablolar bozulunca hem yavaş şarj eder hem data bağlantısı yapamazsınız.
    |
    |

Hangi güncellemeden bahsediyorsunuz hocam?
    |
    |
    fotomorfoz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

// .. Sanki paraya ihtiyacın yokmuş gibi çalış
    Hiç kimse senin canını acıtmamış gibi sev
    Hiç kimse sana bakmıyormuş gibi dans et
    Hiç kimse sesini duymuyormuş gibi şarkı söyle
    Sanki dünya cennetmiş gibi yaşa .. //
  • Teğmen
    197 Mesaj
    Yaklaşık bir hafta on gün önce güvenlik güncelleştirmeleri gibi birşey yaklaşık 250 MB ti sanırım 1080 de 60 fps özeliği gitmiş

Orijinalden alıntı: fotomorfoz

Yaklaşık bir hafta on gün önce güvenlik güncelleştirmeleri gibi birşey yaklaşık 250 MB ti sanırım 1080 de 60 fps özeliği gitmiş
    Hocam hızlı ya da yavaş çekime alınca otomatik olarak 30fpsye düşüyor. Ona dikkat ettiniz mi?
    Bir de yakınlarda herhangi bir güncelleme almadım ben global romdayım.
    Keşke bir güncelleme yapsalar da şu lanet haritalara bir çare bulsalar.

Otomatik temizleme iyileştirme toolları vardı miui üzerinde bu romda ne kurabilir yada alternatif ayarı nedir ?
    Twitter'da bazı resimler kötü çıkmaya başladı sanki düzgün çözünürlükte değilde kırpık kırpık... resimi açmadan miui varken okunabiliyordu şimdi okumada sorun var.
    Miui den geçip benim gibi eski arayüze alışık olanlar nasıl bir özel ayar yaptılar tavsiyelere açığım (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibraxi -- 5 Mart 2019; 15:56:53 >
    |
    |

Hocam güncellemeleri kontrol edin dün itibari ile 250 mblık bir güncelleme banada geldi 1080 60 fps gitmiş kamera arayüzü eski haline dönmüş 4 çekirdek aktif çalışıyor cpu z de gözüken öyle sistem bugları için bir güncelleme imiş bende google haritalar ilk basta çalışmamıstı güncellemeden önce sonra haritada doğruluk ayarlarını değiştirip eski haline getirdiğimde çalışmıştı yeni güncellemede bakmadım ama büyük bir olasılıkla çalışıyordur şarj açısından suan için çok bir şey anlamadım performans açısından daha hızlı geçiyor geçişler diğer güncellemede yavaslamıstı simdi normale dönmüş durumda gözlemlerim suan için bu yönde..
    |
    |
    albati kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    5662 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ByMustafa59

Hocam güncellemeleri kontrol edin dün itibari ile 250 mblık bir güncelleme banada geldi 1080 60 fps gitmiş kamera arayüzü eski haline dönmüş 4 çekirdek aktif çalışıyor cpu z de gözüken öyle sistem bugları için bir güncelleme imiş bende google haritalar ilk basta çalışmamıstı güncellemeden önce sonra haritada doğruluk ayarlarını değiştirip eski haline getirdiğimde çalışmıştı yeni güncellemede bakmadım ama büyük bir olasılıkla çalışıyordur şarj açısından suan için çok bir şey anlamadım performans açısından daha hızlı geçiyor geçişler diğer güncellemede yavaslamıstı simdi normale dönmüş durumda gözlemlerim suan için bu yönde..
    Kontrol ettim şimdi bana da gelmiş. 60 fpsnin benim açımdan bir esprisi yoktu, yükleyim bari.

|
    |

miui v10 2.2 0 sürümünü diyorsunuz hocam
    |
    |
    ByMustafa59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Arkadaşlar miui 10.1.1.0 dayım halen. 10.2.1.0 geldiğinde şarj performansı kötü dendiği için güncellemedim. 10.2.2.0 ın şarj performansı nasıl kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi? 10.1.1.0 dan geçmek mantıklı olur mu sizin vereceğiniz bilgiye göre geçeceğim. Benim için önemli olan pil ömrü. Kamera 60 fps çekmiş çekmemiş çok önemli değil benim için.

Orijinalden alıntı: Tnsmsk

Arkadaşlar miui 10.1.1.0 dayım halen. 10.2.1.0 geldiğinde şarj performansı kötü dendiği için güncellemedim. 10.2.2.0 ın şarj performansı nasıl kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi? 10.1.1.0 dan geçmek mantıklı olur mu sizin vereceğiniz bilgiye göre geçeceğim. Benim için önemli olan pil ömrü. Kamera 60 fps çekmiş çekmemiş çok önemli değil benim için.
    Aynı durumdayım.
    |
    |

Bende bir önceki sürümde su gibi gidiyordu simdi daha topladı telefon kendini aldığım sürede artma var ama her cihazda farklı oluyor ben hiç sıfır kurulum yapmadan kullanıyorm fotoğraf vb şeyleri silmek istemediğim için ama sıfı kurulum yapanlarda daha iyi mi kötü mü olur bilemem
    |
    |
    Tnsmsk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    21 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ByMustafa59

https://drive.google.com/file/d/12qOm-k90LlkIdnmyvnitSwa9DB1LPeMS/view

xiaomi camera 2.0

60fps
    portre modu

önceki sürümde gelen özellikleri içeriyor ve çalışıyor. kameranın yerini almıyor ayrı bir program olarak çalışıyor.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1345 Mesaj

Evefone de zamanında yaklaşık 2 yıl oluyor 200-220tl civarı ekrana verdim ama suan nedir bilmiyorum batarya ile ilgili de fikrim yok arayıp bilgi alın veriyorlarsa..

|
    |
    halukceylan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.