DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Xiaomi Mi 5 Prime - Huawei P9 Lite (2017)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7
Cevap
1
Favori
195
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> Xiaomi Mi 5 Prime - Huawei P9 Lite (2017)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1753 Mesaj
      19 Nisan 2017 22:23:33
      Merhaba
      1300 tl bütçe mevcut.Bu telefonlar herhalde şu an bu bütçe ile en çok tavsiye edilen modeller.Her iki modelin konusunda da başarılı yorumlar var.Hangisini alacağıma tam karar veremedim burada sizden yardım istiyorum performans olur tasarım olur ufak detaylarda sizce hangisi öne çıkar. Normal mi5 ile prime arasından cpu hız farklı hissedilir düzeyde mi?

Bir de huawei TR garantili bulmak mümkün ancak xiaomi sadece hepsibura vb. sitelerde ithalatçı garantili var.İthalatçı delta mı? Cİhazları elden görmem mümkün değil mi? Teşekkürler

cpu:AMD FX X8 8320 Oc 4,3 ghz**gpu:Asus RX480 8GB Strix Gaming Oc**
      anakart:
      Gigabyte 970a-ud3p**kasa:Zalman Z3 PLUS MidT ATX+Corsair AF 120 Quiet Edition 12cm fan**psu:Corsair VS SERİSİ 650W**ram:12GB (4*3) Ripjaws DDR3 1600MHz CL9 1.5V**hdd:Wd Cavier blue 1 tb 7200 rpm 64mb cache+Crucial 240gb ssd**monitor:Viewsonic Vx2757 freesync 75hz**

mobile:Huawei Ascend g7 Silver
      game: Ps4 500 gb 1216b
    • Yarbay
      5128 Mesaj
      20 Nisan 2017 10:52:18
      Aynı modeller arasındayım ben de hocam. Bir de ek olarak Asus Zenfone 3 Laser var alternatifim.

Arkadaşların yorumlarını merak ediyorum; konuyu takipteyim..

• Yarbay
      6699 Mesaj
      21 Nisan 2017 12:21:35
      ben de en son bunlar arasında kalmıştım. mi5 prime aldım. çok memnunum. hiç pişman değilim. gittigidiyor cepport üzerinden aldım.

Donunu düşüren kahraman olamaz
    • Binbaşı
      1753 Mesaj
      21 Nisan 2017 13:46:46

garanti durumu nasıl oluyor? neresi ilgileniyor.Bir de siyah rengi piyasada yok mu deng gelemedim

SudaEriyenAspirin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

cpu:AMD FX X8 8320 Oc 4,3 ghz**gpu:Asus RX480 8GB Strix Gaming Oc**
      anakart:
      Gigabyte 970a-ud3p**kasa:Zalman Z3 PLUS MidT ATX+Corsair AF 120 Quiet Edition 12cm fan**psu:Corsair VS SERİSİ 650W**ram:12GB (4*3) Ripjaws DDR3 1600MHz CL9 1.5V**hdd:Wd Cavier blue 1 tb 7200 rpm 64mb cache+Crucial 240gb ssd**monitor:Viewsonic Vx2757 freesync 75hz**

mobile:Huawei Ascend g7 Silver
      game: Ps4 500 gb 1216b
    • Binbaşı
      1174 Mesaj
      21 Nisan 2017 13:56:06
      mi5prime sirf siyah model ariyorum etrafta kimse siyah getirmemis o yuzden alamadin telefonu mi5 prime siyah modeli satan varsa bana ulassin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      6699 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:16:31
      quote:

Orijinalden alıntı: boras06

garanti durumu nasıl oluyor? neresi ilgileniyor.Bir de siyah rengi piyasada yok mu deng gelemedim

garantiyi delta denen bir servis veriyor. bazı kişiler özellikle lg telefonlarda bu servisle çok sorun yaşamış. ama xiaomi ile durum ne çok belli değil. telefon bozulmadığı sürece sorun yok ama resmi olarak bir garantisi var yani. gerekirse tüketici heyetine kadar gidebilirsin.
      siyahı trde satılmıyor.

Donunu düşüren kahraman olamaz
    • Yarbay
      5128 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:42:57
      quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

mi5prime sirf siyah model ariyorum etrafta kimse siyah getirmemis o yuzden alamadin telefonu mi5 prime siyah modeli satan varsa bana ulassin

Hocam, bu cihazda da garip garip çince karakterli menü kısımları var mı? Birde SAR değeri için her site farklı bişey yazmış. Nedir bu telefonun doğru SAR değeri?.. O konuda da çekincelerim var keza..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1174 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:55:03
      quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

Alıntıları Göster

Hocam, bu cihazda da garip garip çince karakterli menü kısımları var mı? Birde SAR değeri için her site farklı bişey yazmış. Nedir bu telefonun doğru SAR değeri?.. O konuda da çekincelerim var keza..

Daha once hic kullanmadim xiaomi ilk defa alicam bence xiaomi gruplarinda sorunun cevabini alirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.