Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12451246124712481249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mi5s istiyodum aslında ama mi5 tasarımı daha çok hoşuma gidiyo ve ön kamerası çok iyi.. ancak herkes şarjı kötü diyodu ondan çekindim biraz hocam.

size pm atıcam izninizle
  • vforfreedom kullanıcısına yanıt
    Kardeşim şarj konusunda kafan rahat olsun ben 5 saatin altına düştüğünü hatırlamıyorum ama fiyatlar çok arttı uygun alabiliyorsan al 1500 e Sony Xperia X de düşünülebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam şuan şarj %41 ekran açık süresi 3s 57d bence gayet iyi

• beyler bu söylediğiniz standart mi5 dimi ? yani şarjı baya iyi o zaman ve ek olarak global rommu kullanıyorsunuz 1200 gibi bi fiyata mi5 prime buldum ondada aynı sonucu alırmıyım sizce

ve ne kadar sürede şarj oluyor. birde numaraları eklerken +9 koymak zorunda kalıyormusunuz 4.5 g de sıkıntı varmı
    Hocam benim telefon mi5 pro 8.2.1 global kararlidayim 70 dk şarj oluyor pil süresi 8.2.1 ve nougat tan sonra daha iyi oldu bence

• frantic035 F kullanıcısına yanıt
    proyu bilmiyorum ben hocam. seramik olanmı o ? onun özellikleri daha farklı sanırım normal mi5 diyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fataldose

quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

Arkadaşlar 8.2 için twrp ve root var mı?

Var hocam, Zcx Twrp 7.0ı bulup kurun, ota ve mi rom flaşlama desteğide var

Hocam kurulum anlatımı var mı? Mi5 8.2 için sadece bootloader kilidini açtım sadece.

• bugraakkoc kullanıcısına yanıt
    Yüksek ışık perfonması bence biraz daha düşük :)

Yüksek ışık derken ışığı yoğun bir şekilde ileten yüzeylerden bahsediyorum. Örneğin çok günışığı alan yerler normalden biraz daha bulanık çıkabiliyor. Veya dersteyken, tahtadaki yazılar, perdeye yansıtılan sunumdan daha net çıkıyor.

Bu durum normal mi bilemedim, yeşillendiriniz.

Numara düzeltme programi var googgle playde. Tek tusla +9 ekleyebilirsin veya silebilirsin. Sıkıntı olmuyor. Sadece teleefonunda 0534xx ile kayitli olan numara varsa mesaj geldiginde isim gozukmuyor. Numara gozukuyor. +90534 olursa gozukuyor isim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sizdede mi5 var dimi hocam. bi sıkıntı yaşıyormusunuz şarjı nasıl gidiyo ve tabiki ekran süresi iyimi. parmak izi mi5s deki gibi sık sık sorun yaratıyomu ? 4.5 g de sorun yaşıyormusunuz
  • bugraakkoc kullanıcısına yanıt
    Lg g4den gectim ben. Gunduz cekimi zaten iyi. Ama gece cekimi G4 kadar iyi degil fakat yakin. Manuel mod g4de cok cok iyiydi. Bunda kötü sayilmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hasanandnexus kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler sizi dinleyip 7 ye geçtim bugün. bi fark yok gibi inş. İlerde sıkıntı çıkarmaz ...

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Ota ve stock recovery rom flashlama destekleyen ZCX Twrp >>> indirme linkleri sayfanın altında, 6.0 için olan farklı 7.0 için farklı. Hangisi uygunsa indirin cihazda twrp yoksa adbden flaşlayın, var ise zipten IMG dosyasını çıkarıp telefona atın, twrpden yükleye basıp IMG dosyası flaşlamayı seçip zipten çıkardığımız twrp IMG i seçip, recoveryi seçip flaşlayın.

http://www.miui.com/thread-4395191-1-1.html

Yükledikten sonra twrp ayarlarından miui ota ve dm verity seçmeniz gerekiyor. Ota ve flaşlama için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fataldose -- 23 Mart 2017; 19:59:15 >
  • Arkadaşlar Mi Band 2 aldım, uygulama önerebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: og14

Arkadaşlar Mi Band 2 aldım, uygulama önerebilir misiniz?

Mi fit

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Zaten onu kullanıyorum. Tools and Mi Band diye ücretli bir uygulama var ama sanırım Mi Band 1 için o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi og14 -- 23 Mart 2017; 20:23:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neco53

Cevap için teşekkürler sizi dinleyip 7 ye geçtim bugün. bi fark yok gibi inş. İlerde sıkıntı çıkarmaz ...

Birkaç gün kullanıp 6 ya dönün anlarsınız demek istediğimi. Uygulama açılış hızı, tepkime fark edilir derecede artmış.

Gönderdiğim şarj süresi zaten şarjım %50 ye geldi 3,5 saat oldu bile 😊

• 
Sayfa: önceki 12451246124712481249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.