Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13571358135913601361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    E çok söylendi zaten kayıyor diye, enteresan bir telefon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01001101 kullanıcısına yanıt
    1 derecelik eğimde bir titrese telefon kimse tutamaz maalesef. Ben masanin ustunee birakirken en uzaga koyuyorum :D

• xeqtr_cs X kullanıcısına yanıt
    benim diğer telde kullanıyorum novayı, fakat buna dokunasım gelmiyor, kurcalamak istemiyorum. Mi6 müthiş olmuş bu arada Mesut bey anlatmaya doyamamış valla😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ckaracar C kullanıcısına yanıt
    Kalibre edince düzelmediyse sensör bozulmuş olabilir. Servise yollayın. Ya da ayarlardan kulağa götürünce ekranı kapat ayarını iptal edin.

• hiboz H kullanıcısına yanıt
    phone tester ile test ettim sensör düzgün calısıyor
  • Whatsapp bildirim sorunu acaba hangi romda yok globa stabilde 8.2 de gelen mesajların arasında boşluk var. Acaba whatsapplık bir durum mu .Genelde çok sorulan bir soru ama en iyi roma hangisi aralarında çok fark yok ama acaba haftalık sürümde bu tür sorunlar var mı ve bu tür sorunlar haftalık sürümde daha mı hızlı çözülüyor kullananlar yardım ederlerse çok iyi olur iyi günler.
  • Eu beta 7.4.27

• sercandk kullanıcısına yanıt
    Merhaba gittigidiyor idealseçim satıcısından cihazı sipariş edebilirsiniz.
    bende buradan aldım garanti firmasıda delta servis.
    üstelik garanti bonus kartınız varsa ve bonus flash üzerinden ilgili kampanyalara katılmanız durumunda gelecek bonus puanlarla cihazı çok uygun fiyata getirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RENAT27 -- 30 Nisan 2017; 11:14:49 >
  • Selim_09 S kullanıcısına yanıt
    Hocam.kullanim senaryonuz nasıldı

Parlaklık oyun vs ?

Bende de eu 7.4.27 var şuan bakalım

Pek 5.5 ekran alacak gibi durmuyor benim cihaz ama :D

Sadece wifi ile tarayıcı WhatsApp vs kullanıyorum

• bugraakkoc kullanıcısına yanıt
    Parlaklık otomatikte oyun oynamıyorum, internet ekran açıkken sürekli açık( wifi, mobil veri karışık) yaklaşık 1 saat konuşma, whatsapp, spotify, Poweramp karışık kullanım

• Pil performansı ciddi oranda düştü bende. Ne yaptiysam olmadı. İlk aylardaki süreler hayal oldu.

Wifi ile 7-8 saat 4G ile 5 saat hayal oldu bende

Maşallah diyelim o zaman sizin pil iyiymiş :D
    Benim cihaz daha 10 günlük bakalım şuan için günlük 5 saat alıyorum ama bi 5.5 6 göremedim
    15 saatlik kullanımda. Oyun bende de yok
  • Bende mi5s 64/3 ile aranıza katıldım..acemi sorusu..mi5 için satılan kılıflar mi5s ile uyumlumu...cvp verecek arkadasa tesekkurler simdiden

• sivribey S kullanıcısına yanıt
    Hayır, boyutları ve kalınlığı farklı.

• ckaracar C kullanıcısına yanıt
    Hocam uzun süre görüşme yapinca yüzünüz terliyor ve sensörü bu etkiliyor olabilir. Sadece bi tahmin.

• bugraakkoc kullanıcısına yanıt
    Benim pil 2-3 ayda şişmişti netten yenisini alıp taktım, üzerinde gelen pille ben de o sürelerde alıyordum en fazla şimdi çok çok iyi..
    Eu 7.4.27 de ram performansı baya bir iyileşmiş, batarya performansı da öyle, root varsa Andromizer pro kurup tools kısmından one-touch optimization ayarını da uygulayabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selim_09 -- 30 Nisan 2017; 13:9:16 >
    Lineage OS , Resurrection remix, Global stabil, EU Rom
    denedim şimdilik ama en son geri 7.4.27 eu haftalık döndüm.

Birde xda'da gördüm şimdi ayarlar/pil/uygulamaların pil kullanımını yönet/gelişmiş yazanın üzerine 5 defa üst üste basarsanız Ultimate modu açılıyor. Onu aktif ettim şimdilik. Bildirimlerde sıkıntı olmadan bakalım pile etkisi ne olacak.
  • Bu telefonda bildirim sesini kısıp gelen arama sesini yüksek kullanmak gibi bir seçeneğimiz yok mu? Çok can sıkıcı bir durum

• quote:

Orijinalden alıntı: senaydn

Bu telefonda bildirim sesini kısıp gelen arama sesini yüksek kullanmak gibi bir seçeneğimiz yok mu? Çok can sıkıcı bir durum

Hocam RR,LOS vs aosp tarzı romlarda o dediğiniz var ayrı ayrı ayarlanabiliyor.
    Ama MIUI romda o özellik yok ne yazık ki en azından ben görmedim.
    Yenisini nasıl taktınız ve nerden aldınız?
    Ben yeni aldım mi5 prime ama ilerde lazım olur diye pil takmak ve almak konusunda deneyiminizi aktarırsanız bizim için iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 13571358135913601361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.