Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çerçeve ekranda olduğu için kılıf kapatmaz bunları. Keşke siyah sipariş etseydiniz.

Ben kılıf olarak aşağıdaki modeli kullanıyorum, malzeme kalitesi çok iyi ve çok ince, kadifemsi bir dokusu var. Hemen hemen diğer tüm kapaklar aşağıda Classical yazanlar gibi tam koruma yapmıyor. (Ben Upgrade versiyonu kullanıyorum) Mi 5 Cover
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felixamor -- 10 Temmuz 2016; 14:48:32 >

• felixamor F kullanıcısına yanıt
    Kılıf güzele benziyor. Yakında sipariş geçeceğim :) Bu arada kulaklık almayı planlıyorum cihaz için xiaomi hybrid hd ile piston 3 arasında kaldım sizce hangisi daha iyi performans verir anladığım kadarıyla birbirine yakın iki kulaklık modeli. Şimdiden teşekkürler iyi forumlar.
  • emrecelik85 kullanıcısına yanıt
    Ben Mi Youth kullanıyorum, ses kalitesi gayet yeterli. Kulaklıkla çok işim olmadığı için Hybrid ile Piston 3 arasındaki farkları bilemiyorum.
  • Hocam multi 6.6.30 da bir kaç Bug var sizde de varmı bunlar şöyle sıralamak istedim;
    Navigasyon tuşlarının geri bildirimi yani titreşimi kapanmıyor, titreşimi strong yapınca ayarlar durduruldu hatası veriyor
    Kendi tarayıcısında klavye kararsız çalışıyor
    Facebook uygulamasında bazen internet bağlantısı sorunu veriyor
    Galeride WhatsApp dan gelen fotoğraflar birden çok klasör şeklinde görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rezn0v.dll -- 10 Temmuz 2016; 15:16:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezn0v.dll kullanıcısına yanıt
    Ben 6.7.8 kullanıyorum..

Telefonu İngilizce yapıp tuş titreşimini ayarlayıp tekrar Türkçe'ye döndürün
    Kendi tarayıcısı pek kullanışlı değil, bende klavye sorununa denk geldim, başlığa tıklayıp adres yazarken çok hızlı tepki vermiyor ve Chrome'daki gibi birkaç harf yazınca öneri gelmiyor.
    Facebook kullanmadığım için bunu bilmiyorum.
    6.7.8 sürümünde birden çok klasör durumu düzeltildi..
  • AlphaScramble kullanıcısına yanıt
    Bazı yabancı kullanıcılarda kapanıp açılmama problemi yaşayanlar var. Bazıları batarya, bazıları anakart yüzünden diyor. Bende o yüzden kararsız kaldım. Ama Türkiye'de bu sorunu yaşayan yok sanırım.
    http://en.miui.com/thread-303042-1-1.html
    http://forum.xda-developers.com/mi-5/help/xiaomi-mi5-wont-t3376661

Teşekkürler hocam zaten tepki sorununu anlatmaya çalışmıştım bende.
    6.7.8 de kamera sürekli eskiz modunda açılıyor diyorlar o yüzden indirmedim bu doğru mu?
    Bu arada 6.7.8 için vermiş olduğunuz link kırılmış ne yazıkki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rezn0v.dll -- 10 Temmuz 2016; 15:59:45 >
  • Rezn0v.dll kullanıcısına yanıt
    Evet ama eski kamera apk'sını yenisinin yerine kullanabilirsiniz. Bence hiç uğraşmayın zaten yarın Global Beta çıkıyor.
  • Global Beta yarın çıktığında zip olarak indirip Twrp den temiz kurulum yapabilecek miyiz?

• .eRCaN. kullanıcısına yanıt
    Evet her zaman fastboot ve recovery olarak yayınlanır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Evet her zaman fastboot ve recovery olarak yayınlanır..

Bende global 7.5.2 yüklü. Twrp kurulu ama şifre soruyor. Root yapılı değil dolayısıyla. Yarın yayınlanacak global betayı yüklersem kararlı sürüm yayınlanınca güncelleme gelir mi yoksa onu da twrp veya fastboot dan kurmak gerekir?

• gemini05 G kullanıcısına yanıt
    Burada şifre olayı anlatıldı.

Global Beta yüklerseniz Beta güncellemesi, Stable kurarsanız Stable güncellemesi gelir.. Hızlı güncelleme için her zaman Beta sürümlerini tercih etmek daha mantıklı.. Kararlı sürümler aylık güncellenir, Geliştirici sürümleri haftalık. Yani kısaca Kararlı dediğimiz sürümler Geliştirici sürümlerin aylık toplanmış özelliklerinden oluşuyor. Fakat Global olunca haftalık veya aylık güncelleme garantisi yok, bu süreler uzayabiliyor.
  • arkadaslar iki gun önce mi5 imi sattim. dun sabah @Archelot hocamdan aldığım mi max geldi, beklediğimin aksine pil durunu mi5 ten daha iyi geldi. yaklasik 8 saat 10 dk ekran suresi aldım.

Bu mesaja eklenen görseller:

• cetinodinson kullanıcısına yanıt
    Orta segment bir işlemci, daha düşük panel aydınlatma gücü (488 nit, bu oran Mi5'te 638), 4.850 Mah batarya... Doğal olarak daha iyi ekran süreleri alınır Mi Max'ten.. 4.000 Mah bataryalı Redmi Note 3 Pro'dan bile 10 saat ekran süresi alınabiliyor. (Ben her fonksiyon -gerçek günlük kullanım- açık 8 saat alıyordum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felixamor -- 10 Temmuz 2016; 18:03:55 >
  • Teşekkürler

dediginiz gibi hocam. oyunla falan ugrasmadigimdan sd 650 goturuyor beni. benimde normal wifi 4g li kullanim. su an 8 saat 40 dk oldu hemen hemen. buyuk ekran sasirtti beni
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetinodinson -- 10 Temmuz 2016; 18:13:56 >
  • cetinodinson kullanıcısına yanıt
    Oyunlarda da gayet yeterlidir Snapdragon 652. İşlemci konusunda pek darboğaz yaşamazsınız Mi Max ile..Phaplet severler için çok iyi bir seçim bu model.

• Mrb arkadaşlar bende telefonu almak istiyorum telefonun performans kısmında sorum yok benim sorum kimden nasıl alacam kime guvenebilirim burada alan arkadaşlar yardımcı olabilir mi aceba imei kalıcı olarak kayit islemini yapcak türkçe ve guncelleme almada sıkıntı çıkarmayacak tak kullan şekilde olcak kısaca ve guncellemede sorun çıkarmayacak format attığımda imei silinme olmuycak cok sordum sanırım kusuruma bakmayın şimdiden teşekkür ederim

• sozcan09 S kullanıcısına yanıt
    Hangi şehirdesiniz ? Ankara'da iseniz dükkanıma bakabilirsiniz. Yoksa sanırım zahter1 isimli arkadaş satıyor.

• Aydın nazillideyim

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.