Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1075. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10731074107510761077
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ufkuodaman

Önü açık temperli cam takılı tuşlarda falan sıkıntı yok aliexpress ten 35 günde gelmişti...

Bilgi için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miui 8 global beta 7.1.19 da şarj dolum sıkıntısı yaşıyorum birkaç gündür. Ekran süresi gayet güzel oturdu şuan oyun oynamadan ortalama 8saat görüyorum. Fakat şarj dolum süresi 1:25 lerden 1:55 lere çıktı. 5-10dk olsa önemsemem fakat yarım saat cidden fazla bir süre. Aynı romda böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

• muratoto kullanıcısına yanıt
    link ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanbb

Aynen cift tiklama acip kapama hastaligi lg g2 den kalma bendede gm5 dede novayi kullandim miui gecince hasta kaldim bi cift tiklama eksik kalmisti oda tam oldu

Arkadaşlar bende de mi5 var miui 7.2.4.0 global kararlı sürüm var. Çift tıklayarak ekranı nasıl uyandırıyoruz. Parmak izi okuyucu tuşuna fazla basmak istemiyorum. Çift tıklayarak ekranı uyandırmak için miui 8 mı yüklü olmalı?

Miui 8 e güncelleme yaptığımda rehber ve tlf daki watsap gibi uygulamalar siliniyormu?

Miui 8 geçmeli miyim?

Çift tıklayarak uyandırma işleminin ayarlar,ekran şeklinde yapıldığını okumuş tum fakat miui 7 de bu yok galiba . Yardımcı olursanız sevinirim.

• Merhaba arkadaşlar mi5 telefonumun tarayıcısından download yapamıyorum sdcard yoktur uyarısı çıkıyor.

• arkadaşlar ilk sayfada yer alan bootloadersiz rom yükleme yöntemi ile global beta yükleyebilir miyiz
  • science40 S kullanıcısına yanıt
    Valla kardes bende miui de acemiyim daha bi haftadir kullaniyorum hergun yeni bi ozelligini kesfediyorum miui 8 beta yuklu bende daha bi kotulugunu gormedim hersey normal calisiyor ayarlar ekran bolumde cif tikla ac var o secili o sekilde calisio

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugocer U kullanıcısına yanıt
    Ekran kapalı iken ana ekran tuşuna sadece dokunarak açmak mümkün. Bunun için önce bootlader kilidini açıp daha sonra Root yapmanız lazım. Daha sonra birkaç ufak değişiklikten sonra mümkün oluyor. Ama keşke orijinal yazılımda böyle bir şey olsaydı daha iyi olurdu.

• Gece çekimi

• Marketten tema yüklerken üçüncü parti uygulamalardan gelen temalar desteklenmemektedir diyor. Nasıl yükleyebiliriz?

• Telefona görüntü gelmemesi sebebiyle telefonu deltaya göndermiştim. Telefonun ücretsiz ekran değişimi yapılmış. Sıfır gibi oldu 😀. Telefon unlocked ve rootluydu.

• Tema tavsiyesidir:

İkonların büyüklükleri ve bildirim merkezi çok başarılı.

İşte seveceğini düşündüğüm bir tema: Galaxy Note 7! Link:http://zhuti.xiaomi.com/detail/f91cec5a-2b00-4575-8b54-f792f376d065

• Deltaya pek güvenmiyordum ilk kez ithalatçı garantili cihaz aldım yorumunuzu görünce umutlandım.

Hangi servise vermiştiniz hangi ilde? Birde illa bulunduğumuz ildemi vermek zorundayız başka illerde de verebilir miyiz ve ankarada delta servisi varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Deltaya pek güvenmiyordum ilk kez ithalatçı garantili cihaz aldım yorumunuzu görünce umutlandım.

Hangi servise vermiştiniz hangi ilde? Birde illa bulunduğumuz ildemi vermek zorundayız başka illerde de verebilir miyiz ve ankarada delta servisi varmı?

İstanbul da ki servise yolladım. Hangi şehirde olursanız olun farketmez. İstanbul servisine yollayın bence.
  • Android global beta 7 den, global stabil 6 ya nasıl gecebilirim. Memnun değilim, kasmaya başladı fazlası ile. Birde ekranin home tusunun uzerinde biraz sola doğru bastigimda ekranda dalgalanma oluyor sizde de varmi?

• Kyzerh kullanıcısına yanıt
    Hocam android 7'ye geçtikten sonra sıfırladınız mı telefonu birde öyle deneyin isterseniz. Bende android 7 global betadayım sıfırlayınca baya fark etti pil olarakta daha iyi oldu.

• Kyzerh kullanıcısına yanıt
    Ben de mesajlardayken dalgalanma oluyordu.
  • ugocer U kullanıcısına yanıt
    Çift tıkla açınca doğrudan menü açılması için ek ayarlar - geliştirici seçenekleri- kilit ekranını atla açık olmalı. İlk sayfada ipuçları kısmında yazıyor.

• Arkadaşlar ilk mesajda Android pay çalışmıyor yazmış herhangi bir düzelme oldu mu acaba

Mi pay falan var onunla olur mu

• elifednah kullanıcısına yanıt
    İlk Sayfada ipuçları kısmında yazıyor. Tekrar yazayım;

Sol tuşa basılı tut - araçlar - geçişler - kilitle

• 
Sayfa: önceki 10731074107510761077
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.