Şimdi Ara

Xiaomi Mi 4 Frekans sorunu !?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Xiaomi mi 4 alacağım fakat Türkiyede 3G ve 4G çalışırmı yardımcı olurmusunuz ? Satıcının yazdığı değler bu , FDD Türkiye diye biliyorum ama , alt tarafta FDD-LTE Band 1/3 yazıyor yani Türkiyedeki 1 ve 3 bantları mı dır ve yanında TDD-LTE Band 41 yazıyor buda 1 ve 4 bantları galiba , yardımlarınızı bekliyorum .

Xiaomi Mi 4 Frekans sorunu !?

• FDD-LTE: Uzak ve geniş alanlarda kullanılacak ve bağlantı kurulurken fazla paket kaybı olmayacak, bunun yanı sıra veri indirme ve yükleme işleminin aynı zamanda yapılırken internet hızında diğer LTE standarta göre biraz daha yavaş olacak olan, stabil çalışacağı söylenen bir 4G sistemidir.Bu teknolojiyi Afrika gibi geniş boş arazileri olan ülkelerin kullanacağı söylenmektedir.

TDD-LTE: Diğer LTE teknolojisinden daha hızlı veri alışverişi yapabilecek ve indirme -yükleme işlemlerinizi aynı anda gerçekleştirirken 4G ağınızda fazla bir yavaşlama gözlemlenmeyecektir. Şimdiki teknoloji olan çift taşıyıcı 3G hizmeti gibi çalışacaktır. Bu teknolojiyi ABD, Çin, Avustralya, Orta Doğu, Kuzey ve Doğu Avrupa...araştırma sonucu bunları buldum ben pek dikkat etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArcherAngel -- 18 Ekim 2016; 22:07:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet.kazan

FDD-LTE: Uzak ve geniş alanlarda kullanılacak ve bağlantı kurulurken fazla paket kaybı olmayacak, bunun yanı sıra veri indirme ve yükleme işleminin aynı zamanda yapılırken internet hızında diğer LTE standarta göre biraz daha yavaş olacak olan, stabil çalışacağı söylenen bir 4G sistemidir.Bu teknolojiyi Afrika gibi geniş boş arazileri olan ülkelerin kullanacağı söylenmektedir.

TDD-LTE: Diğer LTE teknolojisinden daha hızlı veri alışverişi yapabilecek ve indirme -yükleme işlemlerinizi aynı anda gerçekleştirirken 4G ağınızda fazla bir yavaşlama gözlemlenmeyecektir. Şimdiki teknoloji olan çift taşıyıcı 3G hizmeti gibi çalışacaktır. Bu teknolojiyi ABD, Çin, Avustralya, Orta Doğu, Kuzey ve Doğu Avrupa...araştırma sonucu bunları buldum ben pek dikkat etmiyorum.

aradığım cevap değil ama teşekkür ederim değerli vaktiniz için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.