Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.072
Cevap
63
Favori
285.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hd ve full Hd video çekimlerinde arkada bir tiz ses alıyorum sürekli.Hb den aldım ve stabil en son sürümü kullanıyorum sizde de aynı sorun var mı ?
  • Merhaba
    Lenovo P70 kullanıcısıyım. Zenfone 5 ten batarya sıkıntısı nedeniyle geçiş yaptım. Lenovo P70 ile 5-6 saat civarında ekran süresi alıyorum. Bi arkadaşım Mİ 5 alınca bu markaya merakım arttı ve incelemeye başladım. Xiaomi forumlarını okumaya çalıştım bazı modellerde kararsız kaldım. Siz kullanıcılardan fikir istiyorum.

Düşündüğüm modeller:

Redmi 3 veya 3S ( Note değil)
    Mİ 4

Bütçeyi artırabilirsem Mİ 5
  • Yeni telefon alacaklar redmi 3s alabilirler. Miui forumda kamera örnekleri çok başarılıydı. Aynı zamanda yeni bir cihaz.
    Mi 4 te eski amiral gemisi seçim sizin.
    Video da tiz ses sorunu bendede var. Ama her videomda yok sanırım. Anlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bigmagician -- 16 Ekim 2016; 7:58:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • redmi 3s in alttaki tuşlarda aydınlatma varmı?
  • selam mi4i kullanicisiyim, sorulariniz tecrubeleriniz icin yazisabiliriz...........
  • Garantiyi önemsemeyenler malum sitede 650 liraya redmi 3s prime var pasaport kayıtlı sıfır.. Şimdi alacak olsam onu alırdım 3GB/32GB olduğu için. Ayrıca redmi 3s Mi sitesinde 129 dolar burada 800 lira.

• Ekran sürem ve pilde kalma süresi.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proct -- 16 Ekim 2016; 18:14:52 >

• proct kullanıcısına yanıt
    Hangi sürümdesiniz hocam?

• Harry Morgan kullanıcısına yanıt
    6.10.13 sürümündeyim

• Merhaba arkadaşlar Şuan biz beta sürümde miyiz bir şeyler güncelledim forum sayesinde sağolun ama kafam karıştı. şuan kendi kendine ara sır ayeniden başlıyor. hız konusunda sorunumuz yok. en son çıkan kararlı sürüm hangisidir böyle hataları olmayan yeniden başlamayan yardımcı olabilirseniz sevinirim

• oturbikonusalim kullanıcısına yanıt
    global stabil romun son sürümündesiniz. son birkaç sayfada veya başka bir forumda global betada yeniden başlatmaların olmadığını okumuştum ama şimdi kaynak veremeyeceğim, bilen birileri yazacaktır.
  • oturbikonusalim kullanıcısına yanıt
    Şuan en son stabil sürümdesiniz. Beta en son sürüm "6.10.13 Beta" diye geçer.. Beta da, stabil de iyi durumda ben beta yı daha iyi buluyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocalarım yardımınıza ihtiyacım var. Mi4 4G,Redmi 3S ve Redmi Note 3 arasında kaldım. Telefonda oyun falan oynamıyorum. Tek isteğim Whatsapp, Kamera, Instagram, Tarayıcı gibi basit uygulamaların ve arayüzün uzun süre boyunca stabil kalması. Kamerası ve Android işletim sisteminin güncel kalması, mobil verinin hızlılığı gibi detaylar da belirleyici olabilir. Hangisinin f/p oranı benim için en iyidir?
    Xiaomi Redmi 3S - 799,00 TL
    Xiaomi Redmi Note3 - 898,99 TL
    Xiaomi Mi 4 4G - 685,00 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagkan1905 -- 16 Ekim 2016; 22:31:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagkan1905

Hocalarım yardımınıza ihtiyacım var. Mi4 4G,Redmi 3S ve Redmi Note 3 arasında kaldım. Telefonda oyun falan oynamıyorum. Tek isteğim Whatsapp, Kamera, Instagram, Tarayıcı gibi basit uygulamaların ve arayüzün uzun süre boyunca stabil kalması. Kamerası ve Android işletim sisteminin güncel kalması, mobil verinin hızlılığı gibi detaylar da belirleyici olabilir. Hangisinin f/p oranı benim için en iyidir?

Mi 4 hariç diğer cihazlar hb den alınmaz. Sözüm mi 5 ten dışarı :D
    Hb nin sattığı redmi note 3 mtk ymis galiba tam bilmiyorum ama, redmi 3s te 2 GB ram li si olabilir.
    Onun yerine redmi note 3 pro 750 liraya sıfır kapalı kutu imei halledilmis şekilde bulunuyor
    Redmi 3s te 700 liraya falan bulunuyor en yüksek modeli.
    Hb den sadece mi 4 alınır. Benden söylemesi
    Mi 4 alın saydıklarıniz için

• proct kullanıcısına yanıt
    Merhaba üstadım bende 6.10.13 deyim bu ekran sürelerini almak için ek bi ayarlarınızı varmı ben ne yaparsam yapayım 5.30 saati geçemiyorum şebeke 2g ve mobil veri kullanmadan full WiFi ile kullandığım halde

• Bigmagician B kullanıcısına yanıt
    Bende bu üçü arasında kaldım. (paraya kıyıp p9 almak dışında) Aklım iyice karıştığı için bi telefon alamadım. Müşteri hizmetlerine sordum Hepsiburadadaki Redmi Note 3 snapdragon 650 li dediler.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: berkanil

Merhaba üstadım bende 6.10.13 deyim bu ekran sürelerini almak için ek bi ayarlarınızı varmı ben ne yaparsam yapayım 5.30 saati geçemiyorum şebeke 2g ve mobil veri kullanmadan full WiFi ile kullandığım halde

Merhaba. Bu türlü ekran süreleri normal kullanımda alınmaz. Maksimuma yakın nerelere çıkabiliyor cihaz onu ölçmek için hem de batarya sağlığını kontrol amaçlı arada bir deniyorum.
    Parlaklık %30 civarı. Akşamları %15 civarı.
    Mobil veri, GPS, senkronizasyon kapalı.
    Sistem animasyonları kapalı.
    Ram optimizasyonu yüksek.
    Bu süreden daha fazlası da alınabilir ancak gerek yok. Gün içi kullanımda GPS, sync, Mobil veri açık şekilde 4 ile 5 saat civarı ekran süreleri gayet normal kafanıza takmayın.

Ayrıca sizin için bir dipnot: telefonu 2G'de kullanmayın. Bulunduğunuz bölgedeki baz istasyonlarına uzaklığınız çekim gücünü etkiler ve cihaz şebeke için baz istasyonuna ne kadar çok bağlanmaya çalışırsa o kadar çok şarj yer. Bilemeyiz belki bulunduğunuz yerde 2G çok iyi çekiyordur ama yine de 3G'de kullanmanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proct -- 17 Ekim 2016; 12:21:19 >

• türkiye genelinde en iyi 2G de çekiyor full çekiyor, 3g yada 4g de hep bir iki cubuk az çekme oluyor, bende izmirde hep bu şekilde, o yüzden 2g de olması şarj açısndan daha iyi ben bu şekilde tecrübe ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagkan1905

Hocalarım yardımınıza ihtiyacım var. Mi4 4G,Redmi 3S ve Redmi Note 3 arasında kaldım. Telefonda oyun falan oynamıyorum. Tek isteğim Whatsapp, Kamera, Instagram, Tarayıcı gibi basit uygulamaların ve arayüzün uzun süre boyunca stabil kalması. Kamerası ve Android işletim sisteminin güncel kalması, mobil verinin hızlılığı gibi detaylar da belirleyici olabilir. Hangisinin f/p oranı benim için en iyidir?

sen garantili cihaz al hocam 2 sene garanti önemli, bir sorun olursa gönderirsin uğraşmazsın, garantisiz telefonla uğraşmak çok zor, xiaomiye iki tane garanti bakıyor evo ve delta.
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.