Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.072
Cevap
63
Favori
285.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: proct

quote:

Orijinalden alıntı: Bigmagician

quote:

Orijinalden alıntı: Vidddd

Bildirim çubuğundan çekmek şart değil.Ayarlardan açtıktan sonra ekranın ortasından aşağı çekin yeter.

Hakketten öyleymiş deneyince oldu :D
    Benimde 2 - 2.5 saat arası şarj oluyor. Bi ara bende düşündüm aukey Quick charge 2.0 lı adaptör almayı sonra vazgeçtim. Ugreen de iyi diye biliyorum ama aukey tavsiyem

Aukey kullananların sıkıntı yaşadığını okudum Aliexpress'te(Mi4 için)
    Normalde ben de Aukey alacaktım ama Ugreen aldım. Kullananlara sordum Mi4'ü 1.30-1.40 arası şarj ettiğini söylediler. Bir de Aukey 30-40 lira arası bir ücrete geliyordu. Ugreen 20-25 lira civarı. İnşallah pişman olmam.

Ne gibi sorunlar varmış Sinan. Birde aliexpres mobil uygulaması ile daha ucuza geliyor ürünler. Aukey 7 dolar civarı idi yani en fazla 25 liraya geliyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar dikkat ettimde 7 saat ustu ekran alan ya turkcel ya avea Vodafone kullanipta 6 saat üstü ekran alan var mı ben daha gormedim :) 3 g wi-fi full otomatik parlakta ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ob53

Arkadaşlar dikkat ettimde 7 saat ustu ekran alan ya turkcel ya avea Vodafone kullanipta 6 saat üstü ekran alan var mı ben daha gormedim :) 3 g wi-fi full otomatik parlakta ?

Galiba en iyi ekran süresi turkcell ile alınıyor. Daha önceden kullanıyordum şimdi de Bayadır avea kullanıyorum memnun değilim 4g yi bile bulmuyor cihaz 3g ile giriyorum heryere.

• Bigmagician B kullanıcısına yanıt
    Zaten mobil uygulama kullanıyorum. Ben aldığım zaman indirim yoktu. Siparişi vereli 10 gün oldu. Bir de her satıcıdan almıyorum. Bazen birkaç dolar fazla verip güvenilir satıcıdan alıyorum.
    Süre olarak sıkıntılar var yazıyordu hep. Kimisi amper değerleri gerçeği yansıtmıyor diyordu.

• quote:

Zaten mobil uygulama kullanıyorum. Ben aldığım zaman indirim yoktu. Siparişi vereli 10 gün oldu. Bir de her satıcıdan almıyorum. Bazen birkaç dolar fazla verip güvenilir satıcıdan alıyorum.
    Süre olarak sıkıntılar var yazıyordu hep. Kimisi amper değerleri gerçeği yansıtmıyor diyordu.

Baktım ugreen e de kablo çıkmıyor galiba. Ayriyeten bide Quick charge 2.0 destekli kaliteli kablo almak lazım o da 2 dolar. Ugreen in var baya çeşidi.

• proct kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün farkettim Bluetooth ile arabaya bağlandım şarkı dinlerken bozuk plak gibi çıkıyor arabadan ses miui romda bu sorun yoktu cm 13 teyim varmi bir çözümü?

• Ne yazık ki hocam bu konuda bir bilgim yok.

• Bigmagician B kullanıcısına yanıt
    Bizim şarj aletinin kablosu kaliteli ve 2.0 destekli diye düşünüyorum

• quote:

Bizim şarj aletinin kablosu kaliteli ve 2.0 destekli diye düşünüyorum

Bizim ki kaliteli aynen uzun bide her yere yetişiyor.

• Şu saat itibariyle ekran sürem.
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

• proct kullanıcısına yanıt
    Şu stabil sürüm geldiğinde ilk işim miui temiz bir miui kurulumu yapmak o ekran suresini ben anca alıyorum sizn daha yarida

• Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum şu an 2 adayım var bir tanesi bu telefon diğeri de Red mi note 3.

Aslında birinci ve favori adayım red mi note 3. Malesef Türkiye'de sıfır satılmadigi için bu telefona yönelmek durumundayım. Eğer Red mi note 3 sıfır satan güvenilir bir yer biliyorsanız söylerseniz sevinirim.

Bu telefona gelince. Sizce hala alınabilitesi olan bir telefon mu? Çünkü Temmuz 2016 tarihinde çıkmış ve bu da demek oluyor ki 2 yıllık bir teknolojiye sahip. Buna rağmen hala alınır mı? Hepsiburada 800 TL'ye satıyor. Diğer 800 TL'lik rakiplerinden üstün müdür?

Bir de 4g ve sar değeri meselesi var. 4gnin düzgün çalışmadığını ve sar değerinin diğer telefonlardan yüksek olduğunu okumuştum. Bu doğru mudur kullananlar olarak yorumlar misiniz

Bir de telefonun özelliklerini okuduğum kadarıyla eleştirilecek teknik noktası parmak izi olmaması. Keşke o da olsa efsane olurmuş. Sizin için eleştirilecek başka noktaları var mıdır?

Teşekkürler

• xiaomi.eu rom 7.5.2.0 kararlı sürüm kullanıyorum.
    bugüne kadar son kullanılan uygulamaları açtığımda büyük resim şeklinde çıkarken artık simge olarak çıkmaya başladı. nasıl düzeltebilirim.
    örnek resim:
    ★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

bu arada sorun çözüldü
    son kullanılan uygulamalar sayfası açıkken resimlere zoom yapar gibi iki parmakla büyüttüğünüzde tekrar eski duruma geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi immortal_plt -- 23 Ağustos 2016; 1:30:58 >

• telefondan 6 saat ekran süresi aldığım zamanları özledim :) benim bataryam artık öldü, %30 civarına gelince kapanıyor telefon ve bir süre açılmıyor şarja taksam bile. %30'a gelene kadar da en fazla 3 saat ekran süresi veriyor. yeni batarya sipariş ettim, gelince umarım ben de 5+ saatleri görebilirim.
  • Devices which will get OTA update on August 23rd are: Redmi 1S, Mi 2/2S, Mi 4i, Redmi Note 3G, Redmi Note 4G. All users of these devices will be able to receive the update over-the-air today.

Some users will be able to receive the OTA update for Redmi Note 2 and Redmi 2 on August 23rd as well. The update will be open to everyone on August 25th.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun süredir 7.5 stable kullanıyordum tavsiye üzerine 6 8 18 global beta geçtim fakat 7.5 1 deki serilik yok bence global betada hem de sarj daha az gitmeye başladı sıkıntı bizde mi acaba ?
  • Ben sizi sanki moto g den tanıyor gibiyim😂 sar konusunda için rahat olsun ve tabi ki 800tlye alınacak en iyi tel zamanininmotog si gibi düşün

• Ben telefonu hepsi buradadan aldım bu güne kadar hiç güncelleme gelmedi
    üzerinde 4.4.4 kitkat sürümü vardı dün kendim yükleyim dedim telefon açılmaz oldu xioami nin kendi sitesinden mi4için 6.0.1 indirdim zip olarak telefona ana dizine attım
    TWRP yükledim telefona ordan birkaç defa yüklemeye çalıştım olmadı geri eski roma dönmeye çalıştıysamda olmadı yeni romu kuruyor bi yerde takılıp kalıyor sona doğru kırmızı yazılar çıkıyor yüklenmiyor açmaya çalışıncada mi yazısı ekranda kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakatakanyilmaz

Ben sizi sanki moto g den tanıyor gibiyim😂 sar konusunda için rahat olsun ve tabi ki 800tlye alınacak en iyi tel zamanininmotog si gibi düşün

Evet hocam hâlâ moto g kullanıyorum ama artık nerdeyse 2 yıl oldu moto g ile. Yavaştan ayrılık vakti geliyor

Şimdi yine başka bir fp telefonu arıyorum işte. Redmi note 3e resmen hayran kaldım. Ama bu telefon da güzele benziyor. Bakalım hayırlısı neyse o olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Zetemeno -- 23 Ağustos 2016; 12:18:17 >
  • Arkadaşlar teli kullanıyorum uzun zamandır farkettigimbi bi şey var şarj göstergesi normalde hep tek tek düştüğünü görüyorum fakat her seferinde yuzde 14 den direk yuzde 10 a düşüyor 13 12 11 yüzdelik dilimlerini hiç göremedim böyle bi durumu farkeden oldumu hiç

• 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.