Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] (454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.103
Cevap
135
Favori
573.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ve yine ilginç; Şimdi bölgeyi Almanya yaptım, bir kaç kere kontrol ettikten sonra mağazasında apkmirror'da olmayan güvenlik güncellemesi gözüktü.

apkmirror'a upload ettim.

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-security/miui-security-8-7-7-240229-1-1-release/xiaomi-security-8-7-7-240229-1-1-android-apk-download/

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanercan -- 20 Mart 2024; 19:35:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar bütçem kısıtlı olduğu için 10T 5G modelini almayı düşündüm 2. El olarak karşıma ekranı değişmiş bir model çıktı ekranları uygun fiyatlı zaten ips lcd olunca sorun etmedim lakin Ekran değişiminden sonra 144hz olayında sorun yaşanmıyorsa alayım. Normalde amoled ekran olsa ips takılsa sorun ederdim ama zaten ürünün ekranı 1000 tl den ucuz.

• FR13NDSLX kullanıcısına yanıt

144 hz sorun çıkarır renkleri geçtim şarj bile sorun çıkarır ne kadar fiyat verdiler öyle bir cihaza? Bütçemiz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanercan -- 11 Nisan 2024; 5:31:28 >
  • FR13NDSLX kullanıcısına yanıt

erhanercan hocama katılıyorum. İkinci el alacaksanız biraz daha fazla verip değişim yapılmamış cihazlara bakın.

Mümkünse oyun için de kullanılmamış olsun.

O cihazlarda fazladan yıpranmış olur.

• erhanercan kullanıcısına yanıt

4000 dedi fiyatına zaten paraya kıyıp poco x6 almaya karar verdim.

• Arkadaşlar youtubeda bazı hdr videoları izlerken renkleri sapıtıyor. Hepsinde olmuyor bazılarılarında oluyor hep. Sorun ben de sandım cihazı sıfırladım anasını satayım. Sizde de deneyimleyen oldu mu? Videoyu kanala yükledim linki paylaşıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=tQDc5g42vXk&feature=youtu.be

Youtube da mı sorun acaba emin olamadım.

Videoda gösterdiğiniz videoyu denedim. (İlk resminde tren olan) Sorunsuz gösterdi bende.

(ROM: Custom Xioami Eu 14.0.5.0)

• cdemir kullanıcısına yanıt

Çoğu hdr video sorunsuz çalışıyor mu sizde? alla alla hiç böyle bir şey olmamıştı uln cihazı bile sıfırladım ya yine alla alla yahu.

Normal resmi YouTube uygulaması oynatılan değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanercan -- 15 Nisan 2024; 13:48:18 >

Denediğim HDR videoların hiçb irinde sizdeki gibi renklerde bozulma vb olmadı.. (5-6 şar saniye civarı. Bir kaç kere de ileri sarıp öyle baktım)

Youtube resmi uygulaması ile denedim.

İnternet ile ilgili olabilir mi ? Mobil ve ev interneti ikisi de mi aynı oluyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 15 Nisan 2024; 14:9:38 >

ya 4 gün öncesine kadar hiç ama hiç olmadı böyle bir şey. 4 gün önce yine izlerken bu ne dedim, bazı hdr videolar böyle pembemsi mavimsi renkler kayık gördün, bazı hdr videolar düzgün. Alla alla dedim YouTube sıfırladım yok. betayı denedim yok. (resmi premium üyelikli kullanıyorum)

Sonra sıkıntı bende mi dedim acaba güvenlik Uygulaması vs den dolayı mı dedim, sıfırladım. Yine aynı.

Yok çözemedim.

Bu güne kadar hep kurulum senaryom aynı. Hiç olmazdı.

Yok abi nedenine taktım kafayı çözemiyorum.

• Mesela bu gayet güzel hdr düzgün çalışıyor.

https://www.youtube.com/watch?si=CL3LHzFrcwQOYVC_&v=Y4Vs5VJBXd0&feature=youtu.be

Ama bu rezalet

https://www.youtube.com/watch?si=zsHJ_L2tTB20nuBi&v=k72YCfyC64A&feature=youtu.be

Kafasına göre,

• @dahool abi sende bakar mısın eski cihazına bir ara yahu 🤕

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanercan -- 15 Nisan 2024; 14:35:17 >

İki videoyu da denedim. Sorun yok hocam.

Bende renk uyumu ayarları Gelişmiş / Geliştirilmiş seçili.

Gerçi canlı ve orjinale alıp denedim. İkisinde de sorun çıkmadı ikinci videoda.

İsterseniz farklı rom a geçip deneyin birde.

Bende de gelişmiş seçili. Cihaz tr cihazı yaw. Rom root vs hiç uğraştığım şeyler değil. Neyse bakalım, bir şekilde düzeltene kadar devam

Tamam, sendeki sorun yaratan video'ya bakayım. Orijinal ücretli youtube' mi kullanıyorsun. Bundamı sorun oluyor yoksa sana bir tane youtube göndereyim birde onda dene test etmiş olursun istersen.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Eskiden bir zaman bendede olmuştu bu renk ayarları ile oynamıştım sanırım. Şimdi aklıma geldi onlarla alakalı, geliştirici seçenekleri veya erişebilirlik ile alakalı olabilirmi onlarda bir oynama yaptın mı. Bunları dene ben akşam bir kontrol edip haber veririm.

_------------_
    16.04.2024
    Kontrol ettim sıkıntı yok. Videolar gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahool -- 16 Nisan 2024; 10:34:59 >
    Hocam benimde tr cihazi rom root bende de yok duz gelen son guncellemeyle devam. Ve youtube premium kullaniyorum. Attiginiz videolari actim bende bir sorun cikmadi. Sizin renk ayarlarinda bir sikinti var gibi duruyor.

• Denemek için yükledim.

Çin sürümü güvenlikte açık bu kısımlar.

Global'lere neden vermezsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanercan -- 16 Nisan 2024; 5:32:4 >

• Belli, yine sıfırlayacam cihazı ama daha 2 gün evvel sıfırladım. Extra birşey yapmadan debloat vs yapmadan update'leri yapıp YouTube'a baktım yine aynıydı.

Yani sihirli bir değnek telefona dokunuyor gibi.

Bu gün'e kadar hiç bu soruna denk gelmedim. Bir bu eksikti.

Edit: sıfırladım, bu seferki sıfırlamamda hdr videolar normal çalışıyor. Buna neden olan ne olmuştu kim bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanercan -- 16 Nisan 2024; 10:17:35 >
  • Cihazın 10t pro kamera sistemi flaş filan hiçbiri çalışmıyor arada kapatıp açıyorum çalışıyor sonra kayboluyor bi ara webview i silince düzeliyordu oda artık olmuyor durduk yere sistemsel birsey çalışmıyor anlamıyorum çözüm yolu bilen varmi

• 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.