Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10000 mAh(2. Nesil) Powerbank 2.0 Hızlı Şarj Cihazı 59,90 TL! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
6
Favori
17.457
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En düşük 67 tl gri olanı oda düz 60 olsaydı alabilirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyahını 59 lira uygulama birde 5 lira da ramazan indirimi ile aldım bu mağazadan bana 55 liraya geldi siyahı. Umarım orjinalliğinde bir sıkıntı yoktur.

• İki adet siyah aldım 75/11 indirimim vardı yaklaşık 55e geldi tanesi.

• ben deri kılıfla birlikte forumun sevdiği SEMERS satıcısından aldım. bu satıcının ürünlerinde çakma endişesi olmuyor. çek çük derken 65 liraya geldi.

• Arkadaşlar ürünü 2-3 haftadır kullanıyorum. 2300 lük telefon bataryamı 3 defa tam bir de yarıma yakın doldurdu. İnce ve şık bir ürün. Orijinal ürünse güzel fırsat. Ayrıca orijinalliğini teyit edebiliyorsunuz.
  • Bataryashoptan Ocak ayında aldım 65 felandı sanırım şu anda araştırsanız bu fiyata orjinal bulunur zaten.Fiyat bana sıcak gelmedi ek olarak ben fazla verip orjinal aldığım halde 15 kere felan kullanmışımdır kendi kendine bozuldu şu an hiçbir ışığı yanmıyor.Çok güzel verimli bir alet ağırlığı 200gm boyutu bir önceki modele göre daha uzun eni daha kısa.Kendi kendine bozulmasaydı 10/9 verirdim fakat sebepsiz yere bozuldu.İnternete bakındığımda aynı benim gibi durduk yere bozulduğunu söyleyen çok kişi var.Ya bu powerbanklerin kaderi bu yada xiaomi'de bir sıkıntı var.Cumartesi başka bir marka powerbank sipariş verdim umarım bu sefer parasının hakkını verir.

• 50 den fazla powerbank kullandım şimdiye kadar hiç biri bozulmadı, üstelik bunların içerisinde dandik olanlar da var... Powerbank ın en büyük düşmanı dandik adaptörler ve bilgisayardan şarj etmektir. Elektronik aletlerde şakaya gelmeyecek tek cihaz şarj adaptörleridir bu yüzden her zaman en kalitelisini kullanmaya özen gösteririm. Çok şükür bu sayede hiç bir cihazım da elektriksel nedenlerle bozulma olmadı. Elektronik cihazlarınızı seviyorsanız mutlaka kaliteli adaptör kullanın sonra suçu bozuldu diye lityum pilli cihazlarınıza atmayın.
  • freefalcon kullanıcısına yanıt
    hocam adaptör ayrıntılı anlatırmısınız ? kutudan mı çıkıyor yoksa ekstra dan mı satın alıyorsunuz ? kutudan usb adaptörü çıkıyor. bilgisayar değil de nereye sarj edebiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugarcar

hocam adaptör ayrıntılı anlatırmısınız ? kutudan mı çıkıyor yoksa ekstra dan mı satın alıyorsunuz ? kutudan usb adaptörü çıkıyor. bilgisayar değil de nereye sarj edebiliriz ?

Hayır hiç bir powerbank yanında adaptörle gelmez sizin söylediğiniz kablo..

Şarj adaptörü olarak aşağıdaki modelin QC olmayanını kullanıyorum :
    https://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S7-QC3_0-40W-5-USB-Desktop-Charger-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1060300.html?rmmds=search

Hızlı Şarj adaptörü olarak da AUKEY kullanıyorum, aliexpress te mevcut tavsiye ederim.

Bilgisayarın usb akımı çok düşük ve dengesizdir o yüzden 0,5 Amper ve üzeri akımla şarj olabilen hiç bir cihazınızı bilgisayarda şarj etmeyin zarar verirsiniz cihaza en kötü pil ömrünü azaltırsınız. Eğer adaptör alamıyorsanız en azından cep telefonunuzun orjinal adaptörünü kullanabilirsiniz şarj için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 30 Mayıs 2017; 10:46:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: sugarcar

Hayır hiç bir powerbank yanında adaptörle gelmez sizin söylediğiniz kablo..

Şarj adaptörü olarak aşağıdaki modelin QC olmayanını kullanıyorum :
    https://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S7-QC3_0-40W-5-USB-Desktop-Charger-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1060300.html?rmmds=search

Hızlı Şarj adaptörü olarak da AUKEY kullanıyorum, aliexpress te mevcut tavsiye ederim.

Bilgisayarın usb akımı çok düşük ve dengesizdir o yüzden 0,5 Amper ve üzeri akımla şarj olabilen hiç bir cihazınızı bilgisayarda şarj etmeyin zarar verirsiniz cihaza en kötü pil ömrünü azaltırsınız. Eğer adaptör alamıyorsanız en azından cep telefonunuzun orjinal adaptörünü kullanabilirsiniz şarj için.

teşekkürler bu bilgileri saklayacağım hocam

• Asus zenpower 10500 lik ile bunun arasinda kaldim hangisini tavsiye edersiniz

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Hocam avantaji ne oluyor ki telefonda zaten qc 3.0 var

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Bu urun bendede var hocam qc3.0 cikisli Gmin verdigi adaptorle kullanıyorum cok hizli doluyor zaten 3.5 4saat en fazla sure

• 2 ayönce aldım 1 ayda bozuldu geri gönderdim yenisini gönderdiler oda bozuk çıktı. Çok yavaş doluyor. dün gece 12 de taktım sabah 11 de aldım 3 diş dolmamıştı.Sıkıntılı seri sattıklarını düşünüyorum. Bu mağazaya hiç bulaşmanızı önermem.
  • HB den 59,90'a almıştım. En iyi fiyat değil. Orjinal bu arada

• Bu arada S4 ile neredeyse aynı boyutta, sadece daha kalın.

• berserker_58 kullanıcısına yanıt
    Sorun sarj aletinde aynisini bi arkadasa aldik ordan ayni sorun vardi 24 saat sarjda durdu 2 disi gecmiyodu samsung hizli sarj destekli sarj aleti takinca full dolmaya baslamisti

• Dehşetengiz kullanıcısına yanıt
    Pro modelinde usb type c var zaten.
  • 3000 mAh lık G4 ü 2.5 kere ?arj ediyor. En azından 3 tam olması gerekmiyor mu?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.