Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.845
Cevap
38
Favori
131.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mi note 10 produr 6100 olan. Mi 10 arattığımda hep note 10 çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    Baktığın cihaz mi note 10.

• nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Oneplus 7T hocam.

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nediyonlasen -- 6 Mayıs 2020; 11:41:6 >
  • One Plus 8 Pro öncesi Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. İnanılmaz keyifli bir cihaz.

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ]

• Mi6m var babam telefon alacaktı redmi note 8 alayım dedi ben de değiştirmek istiyorum cihazı dedim mi6yı sana vereyim 5 6 bin civarı olursa mi 10 pro falan düşünürüm de nereye abi bu fiyatlar nedir ? Var mı 5 6 civarı cihaz önerisi ?
  • Pro degilde normali bile 8500

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Hocam uzun yıllar kullanacaksanız orta seviye cihaz almayın , mi9T pro öneririm, eşime almıştım bende 4 ay önce , imei de attik güzel cihaz .

• Ronin1453 kullanıcısına yanıt
    Kaça aldınız hocam?

• Mi 10 Hepsiburada satışa çıkmış 8 500 lira

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-10-256-gb-5g-xiaomi-turkiye-garantili-p-hbv00000sknnq

• quote:

Orijinalden alıntı: Vuslatteri

Kaça aldınız hocam?
    Üstad 2 hafta önce 8000 TL aldım.
    Yalnız markaya takılıp ona şu kadar vereceğime buna bu parayı veririm kıyasına girmeden şahsi kanaatim beklentimin çok çok üzerinde bir cihazla karşılaştım.
    Ekranı, hızı, ses seviyesi, kamerası ve pil süresi ile çok çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.
    Hmm bende bütçe 4300, Nisan sonu askerden dönüyorum çıkar o zamana alırım demiştim ama olağanüstü durumlar Oldu. Neyse bakalım döndüğümde durumlar nasıl olacak

• quote:

Hmm bende bütçe 4300, Nisan sonu askerden dönüyorum çıkar o zamana alırım demiştim ama olağanüstü durumlar Oldu. Neyse bakalım döndüğümde durumlar nasıl olacak
    O bütçeye göre de çok çok iyi cihazlar var. Ama çentik olayını sevmediğimden ve full ekran bağımlılığımdan bu tarz modelleri es geçemiyorum. Sizin bütçenize göre de One Plus 7T iyi seçim olacaktır
    Hayırlı olsun güzel telefon uzun yıllar sizi götürebilecek cihazlardan biri ama aşırı pahalı çıktı ben genelde yurtdışı tercih ederim ama bunun yurtdışı versiyonu kur böyle iken çok ucuz da olmaz açıkcası...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Hayırlı olsun güzel telefon uzun yıllar sizi götürebilecek cihazlardan biri ama aşırı pahalı çıktı ben genelde yurtdışı tercih ederim ama bunun yurtdışı versiyonu kur böyle iken çok ucuz da olmaz açıkcası...
    Teşekkür ederim kardeşim, evet pahalı olmasından ziyade üstüne gümrük sorunları da var.
    7t pek hoşuma gitmedi hocam, 7pro yada 7tpro düşürebilirsem almak niyetindeyim.

• quote:

7t pek hoşuma gitmedi hocam, 7pro yada 7tpro düşürebilirsem almak niyetindeyim.
    Güzel seçimler. Zaten One Plus inanılmaz enteresan bir marka. Benimde kullanmaktan en keyif aldığım cihaz.
    One Plus 8 Pro lansmanına göre bende cihaz konusunda kendimce bir yön vereceğim.
    Teşekkürler, dolar düşse bende oneplus 8pro için düşünüyordum ama şu durumda en mantıklısı 7 serisinden alıp yola devam etmek

Hocam bende Xiaomi Mi 10 almayı düşünüyorum. Daha önce Xiaomi hiç kullanmadım ancak araştırdıgimda Xiaomi cihazlarda menülerde vs heryerde reklam çıkıyormuş. Aldığıniz Mi 10 da da aynı sorun var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.