Şimdi Ara

XİAOMİ HEY + AKILLI SAAT 180TL RENKLİ EKRAN NFC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    MERHABA ARKADAŞLAR YAKLAŞIK 20 GÜN KULLANDIĞIM CİHAZI SATMAK İSTİYORUM.

180TL İSTİYORUM.

NORMALDE ÇİNCE AMA BEN İNGİLİZCE ROM YÜKLEDİM SİZ SADECE HEY+ UYGULAMASINI YÜKLEYİP KULLANICAKSINIZ.

XİAOMİ HEY + AKILLI SAAT 180TL RENKLİ EKRAN NFC

Mi Band 3 ile yakın bir tasarımını bulunan yeni akıllı bileklik, farkını teknik detaylarıyla koyuyor. Modelin bünyesinde 0,95 inç boyutunda 240×120 piksel bir renkli AMOLED ekran yer alıyor. Özellikle ekranıyla ciddi bir deneyim farkı sunan bileklik, renkli arayüz tasarımıyla daha modern ve güzel duruyor. Toplam 19.7 gram ağırlığa sahip olan ürün, Mi Band 3 ile aynı 120 mAh pil üzerine kuruluyor. Bluetooth 4.2 LE ile birçok iOS ve Android cihazla bağlantı kurabilen akıllı bileklik, NFC desteğini de taşıyor. NFC desteği Mi Band 3 modelinde opsiyonel olarak sunuluyor. Beklendiği üzere birçok konuda aktivite takibi yapabilen Xiaomi Hey+, nabız ölçümü gerçekleştirebiliyor. Uygulama tarafında MiFit kullanan ürün, 300 karaktere kadar 10 mesajı, 10 çağrıyı ve aktivite verilerini ekranında gözler önüne serebiliyor. Ortalama 18 günlük bir pil ömrü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renji Abarai -- 26 Mart 2019; 9:5:59 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.