Şimdi Ara

Xiaomi Body Composition Scale 2 Baskül - 169 tl - (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
11.342
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olur ama o zaman iki rakam arasi bir de hesap makinesi ile (veya zihinden) matematiksel islem yapman gerekir
  • sonuc olarak en kapsamli en yeni versiyon mu burada satilan urun
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

sonuc olarak en kapsamli en yeni versiyon mu burada satilan urun
    Herşey onu gösteriyor.

Gelen ürünün cam ve ortasında logo olması gerekiyor.

Ve 4 rakama kadar ölçmesi gerekiyor.

75.25 gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarıda yazdık ama pek okumuyorsunuz sanıyorum. Üzerinde gri yuvarlak metal bulunan modeller yağ ölçüyor, dolayısıyla bu da ölçüyor.

Gelen ürünün kutusunu açmadan kontrol etseniz bile ölçüp ölçmediğini anlayabilirsiniz. Çünkü ölçmeyen tamamen cam yüzeye sahip.
  • Zamanında baskul ararken biraz araştırma yapmıştım..en iyisi ve bilineni bu segmente tanita ama türkiyedeki distributoru fahiş kar koyduğundan türkiyeden alınmaz.birkac tanıdıgıma almayadan aldırdım..benim uğraşma imkanın yoktu kendime de OMRON bf-511 aldım.omron dan memnunum beklentilerimi karşıladı...ancak xiaomi konusunda hiç bir bilgim yok malesef telefona veri göndermesi avantaj eğer doğru olcuyorsa bu fiyata da cok uygun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: plutonium35

Xiaomi ye bak. Üzerine lcd vs bile koymamış telefondan mı bakılıyor illa. 180 gr tel ağırlığını düşüyor mu hesaplarken aklımda deli sorular :)
    üzerinde lcd var ama o sadece kiloyu gösteriyor
    tartıya çıkarken telefonu eline alman gerekmiyor. bluetoothla çalıştığı için ayarlayıp kenara koysan da olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

2 farklı kişiyi nasıl anlıyor hocam bu alet ?

Telefonu açıp mı üstüne çıkmak gerek ?

Alıntıları Göster
    mifit uygulaması var. oraya kişileri ekliyorsun.
    isim boy yaş cinsiyet.
    bluetooth açıkken mifiti de açıp tartıya çıkınca kimin kim olduğunu anlıyor. tabii daha önceki kilosuna göre buluyordur diye düşünüyorum.
    geriye dönük tüm istatistiklere bakılıyor.
    yalnız yağ su vs tartarken hiç kıpırdamadan bi 15-30 sn kadar bekletiyor.

• SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    doğru ölçüyor mu hocam bilginiz var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: optikzom

doğru ölçüyor mu hocam bilginiz var mı
    onu bilmiyorum.
  • body composition dediğine göre yağ su ölçmesi gerekiyor.
  • alıp gelen var mı ürün nasıl yorum yapabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittipim spor salonunda 6000 euroluk alet var. O bile doğru olcmuyor diyorda hocalar, yağı falan. kanmayın.

Üstelik bir ton muhabettide vardı spor salonundaki için 3 saaat önceden su bile içmiyeceksin falan filan. o bile farklı sonuclar veriyor .
  • Dogru olcmeyebilir fakat su acidan faydasi olur, mesela hic kimse 3 kg eksik tartan bir tarti da istemez, almaz kullanmaz

Ama hep 3 kg eksik tartiyorsa, bu bir sorun olmaktan cikar cunku bilirsiniz hangi kiloyu alip verdiginizi

Bunda da eger yag ve su kaybi ya da artisi oldugunda ayni ve sabit yanlislikla olcum varsa sorun degil, ama sapitmis yani rastgele hatali olcuyorsa ise yaramaz , bu tip olcumlerin sadece ayaktan degil minimum avuc icleri ile birlikte 4 noktadan yapilmasi onerilir

• selam.

ekşide bu yorumlar var. ben iptal ettim. açıkcası bu ürün faturasız gelir veya yanlış bir şekilde gelirse bu adamlar iade almazlar.

yorum 1 :

bu arada hakkaten 2 yazıp 1 satıyorlarmış, xiaomi globalin de distrbütörününde şeyinde değil ama haberiniz olsun. 1 i kullanıyorum memnunum, alışkanlık yaratıyor en azından hergün tartılıp görüyorsun vs.

yorum 2 :

hepsiburada ve n11'de mistore isimli satıcı da eski versiyon ürünleri yeni versiyon diye satmaya çalışıyor, üstelik fatura da göndermiyor yanında. savcı marifetiyle terbiye etmek lazım bunun gibileri.

• yorum 3 :

mi smart scale 1'i smart scale 2 olarak satıyorlar. bir de kağıtlar hazırlamışlar içine koymuşlar, bilmeyen anlamıyor. kendilerine yazdığınızda da plastik olan bizim ürün o da yenisi yani diyorlar. yenisi cam, ürün kodu bu, sizin gönderdiğiniz ilk nesil ve ürün kodu bu dediğinizde de cevap vermiyorlar... doğum günü hediyesi olarak aldım teknolojiden anlayan, ürünü bilen arkadaşıma. "ya bi de a4 kağıda scale 2 yazmışlar, tam doğubank merdiven altı kurnazlığı keh keh keh" diye güle güle açtı paketini. sahte ürün alsan bu kadar utanırsın...

• yorum 4

trendyol üzerinden tartı alma gafletinde bulunduğum kurnaz firmadır.
    iade isteğimi ambalajı zarar görmüş diyerek kabul etmeyip zorla vermeye çalışmaktadır.tüketici hakem heyeti dahil olmak üzere farklı yerelere şikayetimi yaptım ve bekliyorum.ayrıca hem iadeyi reddedip hem de ürünü 8-9 gün boyunca tarafıma kargolamamışlardır.şu an ne param hesabımda,ne iadem kabul edildi ne de ürün elimde.
    alacak arkadaşlara tavsiyem kesin emin olduklarını ürünü alsınlar,yoksa iade etmeleri imkansız.

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba beytepeli06,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • interior designer kullanıcısına yanıt
    tesekkurler. ben de sayenizde Bim'e ugradim ve sonuncuyu aldim. evde ciddi bir farkindalik yaratti.

sagolun :)

• 1 veya 2 oldugunu gorur gormez en kolay anlama yontemi nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

1 veya 2 oldugunu gorur gormez en kolay anlama yontemi nedir
    Aynen ben de yorumlara göre iade edeceğim. Bu cihazı alan, kullanan bilgi sahibi biri varsa yorumunu rica ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.