Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
34
Favori
149.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 aylık cihazımı satıyorum İzmir içi ilginen Dm ile iletişime gecebilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi günler yeni kullanan biri olarak konu içerisinde kullananlardan yardım almıştım daha önce ve onlara burdan çok teşekkür ederim. Saate farklı uygulama veya wathface adı altında başka kadran yükleyen biri var mı acaba ve yüklediyse hiç sıkıntı çekti mi bu zamana kadar? konu hakkında bilgisi olan biri yardım ederse şimdiden çok teşekkür ederim.
  • aomeroglu A kullanıcısına yanıt
    merhaba,

öncelikle ios sisteminde kullanmadım ama bir iki sorunuza cevap verebilirim;

-Lite versiyonunda mikrofon ve hoparlör olmadığından dolayı görüşme yapamıyorsunuz.

-Kordonu evet çıkıyor ama farklı bir tür kordon denemeedim.

-Nadirde olsa bağlantı kurduğu halde kısa süreli donma yaşanabiliyor ama kısa sürede kendine geliyor saat

-Saatin wifi bağlantısı mevcut dilediğiniz zaman ilgili wifi ağını seçip telefon üzerinden şifresini girebiliyorsun ama ana bağlantı bluetooth üzerinden kuruluyor.

-Ios ile ilgili bir bilgim ne yazıkki yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oguzcanyy

İyi günler yeni kullanan biri olarak konu içerisinde kullananlardan yardım almıştım daha önce ve onlara burdan çok teşekkür ederim. Saate farklı uygulama veya wathface adı altında başka kadran yükleyen biri var mı acaba ve yüklediyse hiç sıkıntı çekti mi bu zamana kadar? konu hakkında bilgisi olan biri yardım ederse şimdiden çok teşekkür ederim.
    merhaba,

Açıkçası bende kadran konusunda bir güncelleme yapılması taraftarıyım kullanışsız kadranlar mevcut 1-2 adet içerisinde gidip geliyorum.
  • TNCC kullanıcısına yanıt
    Hocam çok sağolasın dediğin şekilde ayarladık, o günden sonra sorun yok. Birader saati satacaktı neredeyse şimdi tekrardan başladı kullanmaya. Çok teşekkür paylaşımın için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • antbyotic kullanıcısına yanıt
    yardımcı olabildiysek ne ala. rica ederim. ayar şeklini unutmasın hatırlanması zor olabiliyor
  • Arkadaşlar plastik olmasından yana çok büyük şüphelerim var iş nedeniyle genellikle takım elbise giyiyorum siyah renk saat çok sırıtır mı?

• beyler verge lite saat aldım türkçe karakterlerde sorun var gibi nasıl çözerim
  • Merhaba arkadaşlar, arkadaşım verge lite saati almış, uygulama yükleyemiyoruz, android olduğu için sorun yaşamayız diye düşünmüştüm fakat play store yok saatte. Ben daha önce Ticwatch kullandım onda direk saat üzerinden play store açarak kurabiliyordum. Facer, spor programları ve sleep as Android kurmak istiyoruz mümkün müdür?

Bir de WhatsApp üzerinden gelen mesajları görebiliyor fakat cevap yazamıyor, Ticwatch ile cevap yazmak kaydırma klavye ile çok zevkli idi. Bu saatte de böyle yapmak mümkün müdür?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therkut -- 10 Aralık 2019; 0:27:29 >
  • therkut kullanıcısına yanıt
    Benim birader kullanıyor bu saatten. Birkaç uygulama yükledi hatta. Pc ye apk installer kurun, saati pc ye bağlayın, indirdiğiniz .apk yı installer yardımıyla saate kurun. Bu şekilde yükleniyor hatırladığım kadarıyla. Hatta gelen mesajlara cevap filan da yazabiliyorsun. Watch droid isimli uygulamayla.

• antbyotic kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler, en kısa sürede deneyip sonucu yazacağım.

• therkut kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • Merhaba,

Severek kullandığım Amazfit Verge model saatimi satıyorum, İzmir.
    İlgilenenler PM aracılığı ile ulaşabilir.
  • Takip

• hepsiburadadan aldığım ve garantisi devam eden verge saatimi satıyorum, fiyat 600 tl yanında yedek kordon ve 2 adet ekran koruyucu plastik kılıf hediye. pazarlık yok, satılırsa bu fiyat, satılmazsa da kullanmaya devam ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mabeynihumayun -- 6 Ocak 2020; 11:39:35 >
  • Saati 2. el aldım.Telefona bağladım fakat telefonda yürüme,uyku ve kalp ritmi verileri senkronize olmuyor(saatte 200 adım ise telefonda 0 gösteriyo) nasıl düzeltebilirim yardım edin.

• Arkadaşlar bu saati telefona bluetooth ile bağladıktan sonra kablosuz bluetooth bir kulaklık ile saati eşleştirebilirmiyiz ? arama yapmak ve cevaplamak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Staree -- 7 Ocak 2020; 3:56:8 >
  • Staree kullanıcısına yanıt
    Kulaklılğı saat'e değil de telefona eşleştirince bu dediğiniz sorunsuz çalışıyor. Aramalarda saatten cevaplama yapınca kulaklığa aktarıyor. (eğer kulaklık telefona bağlıysa)
  • O zaman telefon da aynı anda 2 blutooth bağlantısı oluyor ? Bu mümkün mü

• Staree kullanıcısına yanıt
    evet doğrudur hocam, eş zamanlı olarak kulaklık ve saati bağlayıp kullanabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.