Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit GTR [ANA KONU] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.123
Cevap
43
Favori
87.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağ ol. @keremalp. Bence bildirimler ben silene kadar durması lazım. Ama Ram rom kapasitesinden kaynaklı bu özellik yok. Mail bildirimi geldiğinde içeriği okunmuyor sadece başlık okunabiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • keremalp kullanıcısına yanıt
    Ne saçma mi bandda bile whatsapp mesajlarını gösteriyor, içeriği göstermedikten sonra mesaj uyarısı vermiş ne anlamı varki.

Almayı ciddi ciddi düşündüğüm saatti eğer düzelmezse vazgeçerim mesaj içeriğini göstermiyorsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helm

Ben de aranıza katıldım bugün elime ulaştı. Gayet güzel saat beğendim.
    1-) bazı WhatsApp mesajları iki kere geliyor. Ayrıca 2 sohbetten 2 mesaj diyor. WhatsApp mesajının içeriğini göremiyorum.
    2-) bildirim geliyor saatte görünüyor. Ama bildirimi telefonda bildirim panelinden silince saatte de kayboluyor. Sizde de öylemi?
    Whatsapp için konuşayım güvenlikle açıyosanız o uyarıyı veriyor diye hatırlıyorum.
    Ben parmak izi ile whatsappı açıyorum bende de aynı.
    Direk güvenliksiz olarak açılıyosa uyarı vermemesi lazım ama.
  • ByAdmin kullanıcısına yanıt
    Göstermiyor değil.geleni gosteriyor.ama mesela üstüste 7 tane geldi diyelim.o zaman 7 mesaj var yaziyor.
    Diger saat ve bandlarda da durum pek içaçicı degil.
    Böyle şeylere onem veriyorsanız kesinlikle samsung active 2 almalısınız.her mesaj ayrı ayrı geliyor.ayrica iceriğindeki resim,gif hata videoları bile gösteriyor.
    Ayrıca yazarak ve hatta konuşarak bile cevap veriyorsunuz.
    Aynı şekilde mailler in ekleride görünüp isterseniz açabiliyorsunuz.edsane bir cihaz.çok kullandıgınız uygulamaları mesela,borsa takip,namaz vakti spotfy vb..pekçok uygulamayı widget olarak ana ekrana eklebiliyorsunuz.
    Maalesef xaomi huawei gibi markalarda böyle şeyler yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 22 Şubat 2020; 0:13:59 >
  • Arkadaşlar merhaba saat elime ulaştı ama xiaomi a2 lite cep telefonumla eşleştirme yapamıyorum ne olur yardım edin

• bmw09 B kullanıcısına yanıt
    Telefonunuzda konumu aktif edip eşleştirme yapın.

• Bu saat mi band 4 un yuvarlak ve ekrani büyük hali resmen.
    Fiyat neden 5 kat anlamadim

• cappa_tr C kullanıcısına yanıt
    Konumu açınca eşleşme gerçekleşti bide xiaomi a2 lite telefonum var onun şarj adaptörüyle saati şarj edebilir miyim

Evet telefon şarj aletiyle şarj edilebiliyor. 5v ve minimum 500 ma verebilen bir şarj aleti olmalı.

• merhaba arkadaşlar gps kullanmak istediğimde bir türlü aktif edemedim bunun bir çözümü var mı
    Gumüş renk kasa olanlarda Dış ortam egzersizlerinde bazen gps gormeme gibi kronik bir sorun var.guncelleme yaptilar ama duzelmedi.kafasına gore bazen 20 sn de buluyor.bazen hiç bulamiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Bu saat mi band 4 un yuvarlak ve ekrani büyük hali resmen.
    Fiyat neden 5 kat anlamadim
    0.95 inç ekran 1,39 inç ekran
    Slikon kordon Deri kordon
    Plastik kasa Çelik ve daha büyük bir kasa
    135 mah pil 410 mah pil
    Dahili GPS yok Dahili GPS var(iyi çalışmasa da)
    +
    Sensör farkı.

Sanırım soruna cevap olmuştur..
  • weneorn kullanıcısına yanıt
    Mistorede cihazı gördüm menülere geçmek için kaydiriyorsunuz saat temasi kasarak takılan takıla geçiyordu öyle mi hepsi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Mistorede cihazı gördüm menülere geçmek için kaydiriyorsunuz saat temasi kasarak takılan takıla geçiyordu öyle mi hepsi ?
    Aşırı seri geçmiyor evet ama bende takılmıyor da..
  • Bana göre en fazla 2 seneye pilinin öleceğini düşünürsek genel olarak akıllı saatlere 750-800tl den fazlasını vermem.
    Bir tane kaliteli şık bir saat ve bir tane amazfit bip gibi gps'li f/p cihaz daha mantıklı bence.
  • Yakin zamanda planlanan baska urun var mi tanitilacak, bilgisi olan var mi?

• Herkese günaydın. Saatin her şeyi iyi hoş da araç içinde adım sayarın çalışması ile alakalı ne yapılabilir? yeni bir güncelleme ile düzelir mi? Sizlerde de durum aynı mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizbaris

Herkese günaydın. Saatin her şeyi iyi hoş da araç içinde adım sayarın çalışması ile alakalı ne yapılabilir? yeni bir güncelleme ile düzelir mi? Sizlerde de durum aynı mıdır?
    Bende böyle bir şey olmuyor..
  • weneorn kullanıcısına yanıt
    Saati fabrika ayarlarına döndürsem bir faydası olur mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azizbaris -- 25 Şubat 2020; 9:43:5 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.