Şimdi Ara

Xiaomi AMAZFIT Akıllı Saat - 90$ / Stoklarla Sınırlı İndirimi Kaçırmayın! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
7
Favori
11.812
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim, güzel günlerde kullanın
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    bu saatten bir tane de ben alıyım diyorum ama iphone uyum sorunu varmış sanırım, telefon dili eğer ingilizce değilse; bluetooth bağlantısı koptuktan sonra kendisi otomatik geri bağlanmıyor dolayısıyla bildirimler düşmüyormuş, bu sorun ile karşılaşmamak için sürekli ingilizce yada çince kullanmak gerekiyormuş.
  • birde gümrüğe takılmaması için ne yapmak gerek, daha önce gearbest kullanmadım aliexpress e aşinayım ama bunu pek bilmiyorum, ayrıca kayıtlı postada netherlands sweden ve belgium var hangisi seçmek gerek ? farkı nedir ?
  • Merhabalar,

Özel mesajınıza dönüş yaptım.
  • Bu saati hepsiburadadan alip iade ettim. Ekranı rezalet, aydınlatma diye birşey yok iç mekanda renkler o kadar kötü ki. Ayrıca iPhone ile eşleşmiyor aktiviteler telefon dilini İngilizce yapmanız gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • what_tha kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Sanırım hepsiburada aynı ürünü satmıyor.

Bizzat kendim kullanıyorum ve çok memnunum. Güneş altında dahi ekranı görebiliyorum ve 5. seviye parlaklıkta 4-5 gün şarjı yetiyor.

Dediğiniz sorun Android için geçerliydi, iOS için bir sorun yoktu ama belki sonradan meydana gelmiş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhabalar,

Sanırım hepsiburada aynı ürünü satmıyor.

Bizzat kendim kullanıyorum ve çok memnunum. Güneş altında dahi ekranı görebiliyorum ve 5. seviye parlaklıkta 4-5 gün şarjı yetiyor.

Dediğiniz sorun Android için geçerliydi, iOS için bir sorun yoktu ama belki sonradan meydana gelmiş olabilir.

Birebir ayni ürün, ayni görünümde başka bir amazfit saat yok xiaomide.

Problem dış mekanda değil zaten. Ekran iç mekanda kontrast yoksunu oldugu icin renklerin aşırı soluk görünmesi. Zaten İngilizce incelemelerin tümünde ayni sorunlardan bahsediliyor.

iOS ile saat kisminda sorun yok ama spor verileri uyku verileri eğer telefon dili İngilizce değilse senkronlamiyor. Son firmware ile de denedigimde sonuç değişmedi.

Ben forum kullanıcısı olarak deneyiyimi aktarıyorum, siz firmaya satış yaptırmaya çalışıyorsunuz. Burada bu saati alan memnun kalmayınca vebali size ait.

Xiaomi AMAZFIT Akıllı Saat - 90$ / Stoklarla Sınırlı İndirimi Kaçırmayın!

Ben, deneyimlerime göre yorum yapıyorum. Aylardır bu ürünü kullanıyorum ve en ufak sıkıntı ile karşı karşılaşmadım, bu sebeple de 'aynı üründen mi bahsediyoruz' şeklinde bir soru yönelttim size.

Beni tanımadığınız için bu şekilde konuşuyorsunuz. Ego olarak görmeyin ama, ne kadar doğru ve dürüst bir insan olduğumu konudaki müşterilerimiz biliyor, bunu özel mesajlarla da kanıtlayabilirim. Kimsenin parasında gözüm yok anlayacağınız. Zorla satış yapmıyoruz sonuçta.

İngilizce dil sorunu Android için mevcut ama AMAZFIT Türkiye grubundan tanıdığım arkadaşlar, iOS ile ilgili bir sorun yaşamadı. Türkçe dil kullanarak rahatça kullanım sağlayabiliyorlardı. Belki de güncelleme alınca, durum Android gibi oldu.. orasını bilemiyorum.

• Merhaba,
    Amazfit pace ürünü için tekrardan indirim kodu vericek misiniz? Bide vergi ödemesi ve vergi hakkında bilgi verir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Buyrun burada da benzer sorunlar dile getirilmiş.

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-huami-amazfit--127296256

Dediğim gibi ekran dış mekanda parlak gün İsiginda zaten güzel görünüyor ama iç mekana geçince renkler tamamen soluklaşıp çok kötü bi görünüm veriyor sebebi kontrastin aşırı dusuk olmasi. Senkronizasyon da yazılım kaynaklı özellikle iOS tarafında. Zamanla çözülür belki ama böyle bir aksesuar alıp çözülmesini beklemek bence saçma.

Alanlara hayırlı olsun.

• tomhagen07 T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Maalesef şu an bir indirim kodu bulunmamaktadır. Ama pazartesi günü görüşeceğim.

*Gümrük Olayı:

İstanbul gümrüğe gelir, tarafınıza ihtarname gönderilir ve sizden ürünün fiyatını belirlemek, vergi uygulamak üzere kredi kart ekstrenizi ve kimlik fotokopinizi verilen e-posta adresine göndermeniz ya da gümrük yakınsa götürmeniz istenir. Belgeler kabul görürse; ürün fiyatının %18'ini(örneğin 180$->%18:32,34$) PTT kuryeye ödemeniz karşılığında ürünü teslim alabileceğiniz söylenir. Eğer şüpheli görülürse yakınınızdaki gümrüğe gelir. Aynı bilgi ve belgeleri onlara gönderirsiniz.

Daha sonra, gümrük yakınsa gider ürünü teslim alırsınız, değilse tarafınıza gönderilir ve PTT kuryesine de vergiyi ödeyerek, ürünü teslim alabilirsiniz.

Aramex ve DHL gibi kargolar bu işlemleri kendisi hallediyor. Siz sadece bilgilerinizi ve ekstrenizi yolluyorsunuz, vergi hesaplanıyor.. daha sonrasında da gümrük ücretini verilen banka hesap bilgilerine havale yapıyorsunuz ve tarafınıza gönderim sağlanıyor.

Lütfen sormak istediğiniz ekstra bir şey var ise, çekinmeyiniz.

• bde B kullanıcısına yanıt
    pace ile bunun ne farkı var acaba hocam?
    aynı sorunları forumda facebook ta ve aliexpress ten alan türk alıcıların yorumlarında gördüm o yüzden sorun burda zaten, çünkü hepsi de aynı şeyi söylüyor; telefon dili eğer ingilizce değilse ilk bluetooth bağlantısı koptuğunda otomatik geri bağlanmıyor ve senkronizasyon yapmıyor. Dolayısıyla telefon verileri eşleşmediği gibi bildirimlerde saate düşmüyor. Bu sorun anlaşılan hem ios hemde android için geçerli galiba. Garip ! oysaki appstore ve google play de yazılım güncelleme geçmişinde senkronizasyon sorunu için düzeltme yapıldı ibaresi yazıyor ingilizce ama demek ki türkçe ile ilgili bir sıkıntı var. Saatten soğudum haliyle iyi ki de almamışım muhtemelen Bip modeli de aynıdır çünkü aynı senkronizasyon yazılımıyla çalışıyor.
  • Satmayı düşünen varsa mesajla bildirsinler lütfen

• Xiaomi AMAZFIT Akıllı Saat - 90$ / Stoklarla Sınırlı İndirimi Kaçırmayın!

Xiaomi AMAZFIT Akıllı Saat [ GBHUAMI ] indirim koduyla 89.99$'a satın alınabilir.

[Satın Almak İçin Tıklayınız]

-> İndirim kodu "stoklarla sınırlıdır", kaçırmayın!

• yeni kodlar yok mu ya?
  • AegonTheUnlikely kullanıcısına yanıt
    Şu an yok maalesef :/
  • Merhaba;

Yeni bir kod varsa eğer bende beklemedeyim bu ürün için.

İyi çalışmalar.
  • lkrycl kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Teşekkür ederim ancak aktif kod yok. 2-3 gün içerisinde geleceğini düşünüyorum.

• Xiaomi AMAZFIT Akıllı Saat - 90$ / Stoklarla Sınırlı İndirimi Kaçırmayın!

Xiaomi AMAZFIT Akıllı Saat [ 11.11GB056 ] indirim koduyla 89$'a satın alınabilir.

[Satın Almak İçin Tıklayınız]

-> İndirim kodu "stoklarla sınırlıdır", kaçırmayın!

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.