Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.426
Cevap
285
Favori
755.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar beinconnect ve netflix icin almayi dusunuyorum beinconnect browserdan kullanabiliyormuyuz stabil sekilde bilgilendirebilirseniz memnun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frantic035 F kullanıcısına yanıt
    Hocam cok teskkurler aklimdaki sorunlari cozdu
    Lakin 1 sorun ve en onemlisi kaldi mause sag tik sorunu
    Ornegin bu cihaza pubg kursak ve.girsek sag tik yok
    Yada sag tikli.bir uygulama kursak yine kullanamiyoruz
    Bu soruni cozebilirsek yada.bana tarif edebilirseniz.cozumunu
    Hemenn siparis.gecicem.urunu

• quote:

Orijinalden alıntı: r0di

Merhabalar beinconnect ve netflix icin almayi dusunuyorum beinconnect browserdan kullanabiliyormuyuz stabil sekilde bilgilendirebilirseniz memnun olurum
    Bein connect için Apk yüklemeniz lazım. Bazıları uyumlu bazıları uyumsuz. Netflix YouTube harika çalışıyor zaten.

• Satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 15 Temmuz 2020; 5:56:43 >
  • Merhaba. Harici diski bağladigimda sadece video lari goruntuleyebiliyorum. Fotograflari gormuyor. Bilgisayarda ise hicbir problem yok. Nedendir acaba?

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Oskis

Hocam cok teskkurler aklimdaki sorunlari cozdu
    Lakin 1 sorun ve en onemlisi kaldi mause sag tik sorunu
    Ornegin bu cihaza pubg kursak ve.girsek sag tik yok
    Yada sag tikli.bir uygulama kursak yine kullanamiyoruz
    Bu soruni cozebilirsek yada.bana tarif edebilirseniz.cozumunu
    Hemenn siparis.gecicem.urunu
    Bu cihaz ile PubG oynanamaz. Donanımı kısıtlı.
  • Cihazı bugün kullanmaya başladım. Netflix ve iptv için özellikle. Tv'de normalde Netflix uygulaması var ancak milattan kalma sürüm olduğu için kullanması işkence.

Iptv olarak telefonda Gseiptv kullanıyordum ama tv'de memnun kalmadım ve Iptv Smarters Pro'yu yükledim gayet stabil. Başka iptv uygulaması önerisine de açığım.

Her şey hoşuma gitti ancak hdmi cec ile tek kumanda ile kapama var iken açma fonksiyonunu yapmamışlar ya da ben beceremedim.

Ürüne puanım 10 üzerinden 10.
  • arkadaşlar acaba mi boxına Adguard kuran oldu kurduktan sonra https için sertifika yüklenmesi isteniyor ama sertifika yüklenmiyor.
    Çözümü var mıdır?
  • Ghost0791 kullanıcısına yanıt
    home tuşuna peş peşe 5-10 kere bas, o zaman tv ile birlikte açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost0791

Cihazı bugün kullanmaya başladım. Netflix ve iptv için özellikle. Tv'de normalde Netflix uygulaması var ancak milattan kalma sürüm olduğu için kullanması işkence.

Iptv olarak telefonda Gseiptv kullanıyordum ama tv'de memnun kalmadım ve Iptv Smarters Pro'yu yükledim gayet stabil. Başka iptv uygulaması önerisine de açığım.

Her şey hoşuma gitti ancak hdmi cec ile tek kumanda ile kapama var iken açma fonksiyonunu yapmamışlar ya da ben beceremedim.

Ürüne puanım 10 üzerinden 10.
    Tivimate en güzellerinden biri.
  • Hangi kumandada yapacağız? Kapatırken tv'nin kendi kumandası ile kapattığımda box da kapanıyor ama box kumandası ile kapatmak istediğimde sadece box kapanıyor tv kapanmıyor.

@myfranco bakayım bi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghost0791 -- 12 Temmuz 2020; 1:16:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost0791

Hangi kumandada yapacağız? Kapatırken tv'nin kendi kumandası ile kapattığımda box da kapanıyor ama box kumandası ile kapatmak istediğimde sadece box kapanıyor tv kapanmıyor.

@myfranco bakayım bi.
    O HDMI CEClerden biriydi o seçenek sanırım. Ben öyle kullanmıyorum, CEClerin hepsi kapalı bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Satılmıştır.
    ihtihacım olsa çökerdim iyi fiyat
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 14 Temmuz 2020; 10:51:4 >
  • Arkadaşlar optik ses çıkışı yok dimi bu cihaz da?

z906 ile kullanılamaz yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihonline -- 13 Temmuz 2020; 15:19:2 >
  • melihonline kullanıcısına yanıt
    Kulaklık çıkışı aynı zaman da optik çıkış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ben bu ürünü almaya heves ediyorum. Fakat korkularım var:

1- Geforce Now kullanacağım, laptop'la bile wifi'den bağlanınca çok harika bir verim alamıyorum Geforce Now'dan. O yüzden ethernetle bağlanmak istiyorum. USB - ethernet converter almam gerekir değil mi?

2- Hadi diyelim bluetooth gamepad aldım ve ek bir usb port'a ihtiyacım olmadı. Ama klavye ve mouse gerektiren oyunları oynamak için usb alıcıları için en az 2 usb port gerekiyor. Ethernetle de birleşince aslında usb 2.0 girişine 3'lü çoklayıcı takmak demek performansın yerlerde sürünmesi demek değil mi?

Sizler de benzer sorunlar yaşadınız mı? Nasıl çözdünüz?
  • Erdem038 kullanıcısına yanıt
    Kulaklık çıkışına optik kablo mu bağlanıyor? Nasıl olabilir ki böyle bir şey. Farklı uçları var sonuçta.
  • rolanddes kullanıcısına yanıt
    Hocam.tam.aradigniz cevaplarin cogu bende
    Geforce now ve box kullaniyorum
    Lakin......
    Ethernet to usb lazim.internetim.100 olamsina ramen modem yaninda olmama.ramen 55 60 goruyor
    Bu sikinti
    Onun disinda mausede.sag tik yok ona gore oyun oynucaksanjz girin derim
    Bir digeride isima.yawaslama.ws yok.
    Sizden tek ricam ethernet ve usb cikisi veren bir kablo.alip denemeniz bende alicam cunku kablosuz stabilite yok..yoo derken şöyle yok
    Mause 1 saniye snradan geliyor anlik gelmiyor pc de ethernetle bagli gibi
    Sanirsam onun sebebide wifi den olmiyor bu oyun isleri ethernet sart

• 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.