Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.426
Cevap
285
Favori
755.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kodi ve VLC player da denedim. Dün 1 ve 2 yi stremio üzerinden izlettim eşime, bugün de 3 4 nasipse :)

Remux dan sonra netten izlediğimiz 1080p (3-5 GB arası oluyor yukarısı takılıyor) lerin hikaye olduğunu anladım

Remux ları kolay bir şekilde temin ettiğiniz yeri özelden gönderebilir misiniz? İpman 4 internet hızımin 1/4 8 hızda indi kaynak yoktu pek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar mi box s de netfiliksde kopma sorunu yaşıyorum,yeni başladı bu sorun,
    Netfilikse bir film açık izlerken birden ana menüye atıyor sistem,tekrar netfilikse giriyorum filmi açıyorum devam ediyorum belli süre sonra aynı sorun yine oluşuyor,yine mibox s ana menüye atıyor
    Yardımcı olma şansınız varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leventsr -- 20 Nisan 2020; 13:13:16 >
  • Xiaomi tv box sürekli donuyor var mı öneriniz ? Hdmi cec switch açık
    Bi önceki 150 Liraya aldığım x96 bile bu kadar kasmıyordu

• Wung-Zhu kullanıcısına yanıt
    Android 8 de açmak gerekiyoru ama ben sevmiyordum box ı kapatınca TV de kapanıyor (uyduya geçeceğim neden kapanıyorsun). Andoid 9 da öyle bir zorunlukuk kalmadı kapalı kullanıyrum bir kasma yok bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

Arkadaşlar selamlar mi box s de netfiliksde kopma sorunu yaşıyorum,yeni başladı bu sorun,
    Netfilikse bir film açık izlerken birden ana menüye atıyor sistem,tekrar netfilikse giriyorum filmi açıyorum devam ediyorum belli süre sonra aynı sorun yine oluşuyor,yine mibox s ana menüye atıyor
    Yardımcı olma şansınız varmı
    Uygulamalardan netflix verilerine girip temizleyin. Düzelmezse aleti komple sıfırlayın. Bugünlerde netflix kullanımı arttığı için böyle hatalar alan çoğaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: MySun

Android 8 de açmak gerekiyoru ama ben sevmiyordum box ı kapatınca TV de kapanıyor (uyduya geçeceğim neden kapanıyorsun). Andoid 9 da öyle bir zorunlukuk kalmadı kapalı kullanıyrum bir kasma yok bende.
    İlginç,özellikle menüde gezerken bi anda donuyor güç tuşu bile çalışmıyor fişi çekip tekrar takmak gerekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • frantic035 F kullanıcısına yanıt
    mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hizli cevaplariniz icin.

• Arkadaşlar cihazın Chromecast özelliği ile ilgili sorum olacak. Cihaza herhangi bir uygulamayı kurmadan telefondan yansıtma yapabilir miyim? Google Chromecast ile yapılan işlemler bu cihazla da yapılabilir mi? Bunun rom 8gb ve orta vadede sorun çıkarabileceğinden yana çekincelerim var. Özellikle Google Chromecast ve bu cihazı kullanıp karşılaştırma yapabilecek arkadaşların görüşlerini önemsiyorum

• gkocluk G kullanıcısına yanıt
    Evet. Telefonda birşey izlerken üstte yansıt çıkıyor. Tıkkayınca mi box 4 var. Ne oynatıyorsanız mi de yansoyor. Tel ekranı kapanıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yasin_kaya kullanıcısına yanıt
    Mesela Netflix veya Blutv gibi uygulamaları Mi Box'a kurmadan sadece telefonda yüklüyken yansıtma yapabiliyor musun hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gkocluk G kullanıcısına yanıt
    Netflix yansımıyor.
    Blutv üyeliğim olmadığı için cevap veremiyorum.
  • Blutv de chromecast destekliyor. Üyeliğim yok ama canlı yayınları açılıyor.
    Seyirturk de kurabilirsiniz. Chromecast desteği ile ekrana yansıtma yapabilirsiniz.

• merhaba, aspalht veya buna benzer oyunlar için kutuya uyumlu gamepad olarak ne tavsiye edersiniz?

Forumda en çok logitech f710 tavsiye edilmiş fakat fiyatı 200 TL üzerinde, buna alternatif 100-150 TL bandı için öneri var mı?
  • cravens C kullanıcısına yanıt
    Mocute 054 olur hocam

• duruqan D kullanıcısına yanıt
    Netflix yansıtıyor ama Netflix yüklü olmalı. Hafızaya takılmayın, benim 5 GB boş duruyor her şey yüklü.

• quote:

Orijinalden alıntı: kozcivan

Hocam hdmi cec ayarlarınız açık mı.?
    Evet açık malesef her şeyi denedim olmuyor 😤

• myfranco kullanıcısına yanıt
    Ben sıfırlama yaptım şuan 8.0 güncel. İstediğim güncellemeyi nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: bayhax

Ben sıfırlama yaptım şuan 8.0 güncel. İstediğim güncellemeyi nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum malesef.
    Ana ekranda çıkması lazım 9.0 güncelleme var diye. Cihaz 8.0 ise hiç dokunma derim.
  • Yav beyler bilinmeyen kaynaklar aktif değil nasil apk yuklicrm. Send files to tv uygulamasıyla olmuyor

• Mi box a Apk yükleyemeyenler için kılavuz.

• 
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.