Şimdi Ara

XİAOMİ 2 YIL KVK GARANTİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
5.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıktada anlaşıldığı üzeri Xiaomi marka telefon almayı düşünüyorum. 4 yıldır aynı telefonu kullandığım için bu markayı ilk defa duydum ve baya iyi yorumlar var. Buna istinaden bende bu marka telefonu almayı düşünmekteyim. Genelde telefonda ağırlıklı olarak oyun , video , internette gezinme ve ara sıra fotoğraf çekme durumum mevcut ama ağırlıklı olarak oyun ve video izlemekle meşgulüm.

Sizce ;

XİAOMİ REDMİ NOTE 4 ( 4 GB RAM / 64 GB ROM ) 1217 tl
    XİAOMİ REDMI 4X ( 3 GB RAM / 34 GB ROM ) 956 tl

Hangisini tercih etmeliyim ? Ürünler 2 yıl KVK garantili olucak ithalaçcı garantili değil. Yada 1200 tl yakın fiyatlarda başka bir telefon öneriniz varmıdır ??
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Hayırlı Günler Hepinize

• Kvk garantili varmış .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naim@gop -- 2 Ağustos 2017; 18:31:47 >
  • Doga Mobil tarafindan alinacaktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SIRINGHA S kullanıcısına yanıt
    İthalatçı doğamobil iletişim ; servis olarak delta ile değil kvk ile anlaşmış.
    Yani xiaomi nin resmi servisi kvk dır diyemeyiz.
    Yani ithalatçı garantili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 2 Ağustos 2017; 21:39:5 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen dostum dogru ben yanlis cümle kullanmis olabilirim dedigin gibi delta ile degil bir sorun oldugunda kvk ile hallolucak

• Oyun oynuyorsan bu fiyat aralığında başka performanslı telefonlar yok xiaominin diğer modellerine bakacaksın.

• aynen ağırlıklı olarak oyun ve video en çok yaptığım işlemler. büyük ihtimalle redmi note4 alıcam

XİAOMİ 2 YIL KVK GARANTİLİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

REDMİ NOTE4 (3GB RAM / 32 GB) MODELİ İÇİN FİYAT NEDİR?

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/73894-87276-87826-87827/xiaomi-redmi-4x_xiaomi-redmi-4x-32gb_xiaomi-redmi-note-4-64gb_xiaomi-redmi-note-4-snapdragon/

3 GB RAM / 32 GB fiyatını sormadım siyah renk olmadığı için. 4 GB RAM / 64 GB siyah renk mevcutmuş komple siyah o yüzden 1.399 indirimle 1217 TL alcam. Peki sizce aradaki 1 GB RAM ve 32 GB farka sebep 200 tl fazla vermeye değer mi ? Yoksa 3 GB RAM / 32 GB mı alim 200 TL fazla ödemeden.

3 GB RAM VE 32 GB HAFIZA YETERLİ AMA SANKİ FİYAT FARKI DAHA FAZLA GİBİ.

(OYUN İÇİN 4 GB RAM VE 64 GB HAFIZA DAHA İYİ OLUR TABİ AMA tek kanal LPDDR3 RAM ve yardımcı işlemcisinin olmaması oyun telefonu olmadığının göstergesidir.)
    mi5 ler bunları çarpar böler toplar.
    http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/47558-68495-76371-87276-87826-87827/xiaomi-mi-5-64gb_xiaomi-mi-5s-64gb_xiaomi-mi-6_xiaomi-redmi-4x-32gb_xiaomi-redmi-note-4-64gb_xiaomi-redmi-note-4-snapdragon/
    http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/87826-87827/xiaomi-redmi-note-4-64gb_xiaomi-redmi-note-4-snapdragon/farklari/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 3 Ağustos 2017; 15:31:26 >

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    Aynen normalde 1399 tl ama ben tanıdık indirimle 1217 tl alıcağım için aradaki fark 200 tl gibi bir rakam oluyor aşağı yukarı
    tanıdık; sadece bu modele mi indirim yaptırabiliyor.
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    Redmi 4x , Redmi Note 4 , Redmi 4a şuanlık bunlar var ithal edilen
  • Peki oyun için Xiaomi mi5'ler dışında başka telefon varmıdır ?
    bana da sıfır ve garantili redmi 4x bulabilir misin :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.