Şimdi Ara

Xiaomi 11T Pro *** ANA KONU *** (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
449
Cevap
31
Favori
55.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

alınan ekran sürelerinde fark var mı? 67w ile 120w arasında.

• ülkeye ilk geldiğinden beri cihazı kullanıyorum ,

-yakınlık sensör sorunu var bazen kulağımda bir yerlere giriyor ekran kararıyor açılıyor garip alışması zor,

-cihaz bazen şişiyor bunuda YouTube veya nette gezerken takılma şeklinde sayfa geçişleri yapıyor bunuda ram i sıfırlayarak çözüyorum

-telefonun kisayol menüleri bazen sapıtıyor ekranda ,cihazı kapatıp açmak gerekiyor herzaman olmuyor

bu sorunlar dışında genel anlamda memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yksln kullanıcısına yanıt

Onunla ilgili bir test yapmadım.Daha yeni aldığım için batarya tam oturmadı daha.

Her şarjda biraz daha kendine geliyor bataryası.

• Arkadaslar sorunum şu whatsapta birine ses kaydi attigimda ya da karsi taraf ses kaydi attiginda dinleyemiyorum bildirim sesi çalıyor surekli. Çözümü bilen var mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar bugün mi 11t pro yd alarak aranıza katıldım. Bir sorum olacak çağrı kayıt ayarı yok bunda cihaz global hangi orjinal rom da vardır otomatik çağrıkayıt ayarı

• mehmetkyr kullanıcısına yanıt
    Endonezya

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • crepeer39 C kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim hangi siteden indiriyorum

mifirm com xiaomitools hangisinden istersen. Bl kilidi acmadan yukleyemezsin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bl kilit açmak için davet gonderdim kalan zamanı nereden göreceğim

• Arkadaşlar 8500 liraya 11t pro 8/256 alınır mı?

• EPICA kullanıcısına yanıt
    Sıfırsa alınır ben dün 120w orjinal şarjı ile 9000tl aldım

• Arkadaşlar kılıf ne önerirsiniz koruma açısından

Telefon büyük ve ağır olduğu için tereddütüm var.

• Değerli arkadaşlar
    Oğlum LGS sınavına girecek sınav için söz verdim bir telefon alacağım. Fakat bütçem 12K dan fazla olmayacak gibi. Tavsiyeniz ne olur. Yurtdışı uygun fiyat mı yoksa kayıtlı garantili mi Xiaomi mi Redmi mi İphone mu
    Tavsiyelerinizi bekliyorum
    Teşekkürler

• oonel O kullanıcısına yanıt

X3 pro her nekadar eski cihaz olsada bulur isen o sonra poco f4 yada f3 olabilir bulamazssan poco x5 pro yada note 12 pro lara bakabilirsin.

• Yaklasik 6 ay once askerden geldigim gibi dayi oglu ile beraber yurt disi 11t pro aldik 12/256 kutusuz geldi bize yaninda 67w lik adaptoru yolladi satan kisi 10.bin tl ye aldik piyasadan biraz pahaliya gelsi sanki evet askerden kibristan yeni geldigim icin kimlige kaydetme firsatim oldu 2500 civarinada imei kimlige kaydettirdim yaklasik 12kusure geldi cihazdan asiri memnunum yaninda gelen adaptor orjinal ekranda 65w yazisi cikmakta bu arada adaptorunuzun orjinal oluop olmadigini hem ustundeki yazilardan hemde cihazi sarja takarken ister 33w olsun ister 67w orjinallerse sarj yuzde dolum gostergesi 00.00 seklinde gosteriliyor yani ornek 33.33 ise o esnadan ordan basliyor yuzdeninde yuzdesini gosteriyor ama yan sanayi takinca o yuzdenin yuzdesini gostermiyor bizzat denedim bunu ben kendi cihazim babamin cihazi (note 10s) ve dayi oglunun yakininin cihazi poco x3 pro poco x3 prodaki adaptor yan sanayi 33w o adaptoru benim cihaz olsun yada note 10s yada poco olsun hangisine takarsak takalim yuzdenin yuzdesini sarjda gostermemekte ama orjinal olan 33w yi taktigimizda 3 cihazdada yuzdenin yuzdesini gostermekte yani adaptor alacak kisiler burdan ayirt edebilirler ve 33w da 3amperlik kablo geliyor kablonun adaptor tarafindaki ucunda 33w lik sette 3A 67w lik sette 6A yazmakta ordanda anliyabilirsiniz. Titiz biriyimdir telefona 2 kilif ve 4 5 tane jelatin denedim icim rahat edene kadar normalde nano koruyucu seven biriyim ama bu sefer son denememde zorenin smoth serisi temperli camini denedim buyuk incelikle milimi milimine ortlayip oturttum (baya takintiliyimdir) baya memnun kaldim cam dan ne cok kalin ne nano gibi cok ince jelatin arayanlar bu markaya bakabilirler kilif olarak yaninda gelen kılıfi sevmedim pek bende kilif arayisuna girdim bir kilif aldim kamera tarafi kapakli sonra baska kilif baktim karbon desenlilerden (bayadir aklimdaydi baya hos duruyorlar bence) zore nin karbon desenli kilifini aldim hayatimda okadar kilif kullanmisimdir eski telefonunda vs gerek kalibi olsun gerek cikislarin ortalanmasi olsun ciddi anlamda asiri guzeldi tam kalibina cikislarida tam yerine oturtmus adamlar asiri sevdim onceki kullandigim kilifda telefonun arka tarafindaki kavisler tam oturmuyordu yani kilif duz sekildedi bu zorenin kilifinda oda tam oturuyor egimli sekilde ciddi anlamda baya guzel kisacasi kilif ve jelatin arayanlar zore markasina bakabilirler. Orjinal adaptor arayanlarda ben kendi telefonuma bir set daha yedek aldim n11 den adam orjinal gonderdi kutu çikmasi adaptor kablo seti satiyor 2 kere satin aldim bi kendime birde babamin telefonu icin ikiside orjinal geldi isteyen orayada bakabilir link:

Xiaomi Mdy-12-Eh 67W 6A %100 Orjinal Şarj Adaptörü Ve Usb Kablo 499,00 TL yerine 359,00 TL

https://m.n11.com/urun/xiaomi-mdy-12-eh-67w-6a-100-orjinal-sarj-adaptoru-ve-usb-kablo-19863717?magaza=mobildestech&utm_source=aff_mgm&utm_medium=cps&utm_campaign=mgm&utm_content=648028_30305&utm_term=10227a0f3f1ed3207ebc4a7e9a2278&pfx=10227a0f3f1ed3207ebc4a7e9a2278&adj_t=6bpvvit_rl4t584&adj_campaign=mgm_6752&adj_adgroup=648028_30305&adj_creative=mgm-648028-94330_&adj_label=10227a0f3f1ed3207ebc4a7e9a2278&adj_adnomia_click_id=10227a0f3f1ed3207ebc4a7e9a2278

Telefonla deneyimlerim:

Simdi deneyimlere gelecek olursak cihaz oyunlarda vs isinan bir cihaz ama kasma hic bu zamana kadar yasamadim snp888 sagolsun diger arkadaslarin sensor sorununu fazla olmasada bende yasadim cepte iken acilmalar vs bazi ayarlari kapattim onune gectim ne gibi ayarlar telefonu kaldirinca erkanin acilmasi gibi vs ayarlari kapattim konusma esnasinda bazen sensor sapitabiliyor evet ona yapacak bir cozum bulamadim

Bazen chrome da gezerken bi sitede iken chroma sayfasi donabiliyor ne assagi ne yukari hareket ettirebiliyorsinuz sayfayi kapatip yeni sayfa acinca duzeliyor.

Birde şunu fark ettim cihaz ilk geldiginde ki aynisi babamin note10s indede oldu cihazi ilk defa kurduktan sonra cihaz bir sapitmaya basliyor sacma sacma seyler yapiyor bazi sorunlar vs oluyor sizde yasamissinizdir bunu eminim ben bunu iki cihazdada ilk kurulumda yasadim ve onune cihaza hard reset atarak gectim kendi cihazima 2 kere babamin cihazinada 1 kere hard reset attim (burda cihazlari ilk aldigimiz gun kurarken bahsetmekteyim) cihazlarin butun o sapitma olaylari duzeldi normal calismaya basladilar sizede tavsiyem yeni cihaz aldiniz kuracaksiniz once hard reset modunda bi hard reset atin 1 2 kere yada cihazi kurun sonra hard reset atin isinizi saglama alin suanlik cihazdan asiri memnunum gerek sarj suresi olsun gerek diger ozellikleri olsun ha unutmadan cihazda sunu fark ettim dayimin oglunun cihazinda da arada sirada olmakta yazilimsal diye dusunuyorum hastanedeki gibi yogun isikli ortamlarda kamerada isik cizgileri gibi seyler cikmakta bende devamli oluyor o tarz yerlerde ama evde olmuyor dayi oglunda arada sirada oluyor yazilimsal diye dusunuyorum bunu mui14 kullaniyorum sorunu bildirdim hata bildir kismindan cihaz global surum ve taiwan yazilimi yuklu geldi bizim cihazlar romunu baya begendim degistirmek istemedim malum bazi romlarda kisiler uygulamasi vs google inki olunca pek hesaba bilgileri esitleme tarzi olaylari sevmedigimde xiaominin kendi kisiler mesajlar uygulamalari var olmasi beni memnun etti babamin cihazinda ama turkuye romu yuklu oldugundan google in kisileri mesajlari kullanmak zorunda kaldi haliyke gmailiyle google sagolsun esitlemeyi dayatiyor.

Ha bu arada yurt disi cihaziniz varsa cihazlar haliyle garantisiz papara uzerindeki cashback kisminda axa sigortanin hizmetini buldum imeiden sorgulattigimda 800 tl ye ekran sigortasi 1200 civarinada tum koruma hasar calinma vs vs gibi sigorta teklifi sundular bana bende umursamadim kenara attim teklifi sonradan aradilar detayli bilgi aldim cihaz yurt disi garantisiz engel oluyormu dedim herhangi birseye olmuyor dediler bilginiz olsun yaptirmak isteyen olursa yaptirabilir fiyatlar guzel gibi ki malum 11t pro nun ekrani baya pahalidir diye dusunuyorum sigortalatmak fayda olabilir hem papara yanlis hatirlamiyorsam yuzde 5 cashback da veriyordu (ben hala yaptrimadim yaptirmayi dusunuyorum :D)

• abdi61 A kullanıcısına yanıt
    Evet daha önce bu hizmet vardı sigorta hizmeti lakin şu anda goruntuleyemiyorum

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.