Şimdi Ara

Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.263
Cevap
47
Favori
72.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bluetooth bağlatısı sıkıntılı. Geçikme oluyor, ses görüntü uyuşmuyor. Direk apple tv'den bağlanınca sıkıntı olmuyor. H1'de de H1S'te de aynı sıkıntıyı yaşadım.
    Duvara montaj daha sağlıklı, tripod'da devrilme riski var. Perdenin tam karşısına monte etmenize gerek yok, 30 dereceye kadar müsade ediyor. (H1S'te 45 dereceye kadar müsade ediyor)
  • Karakarrga K kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler, elimde xiaomi mi box var, o zaman sound bar'ı ona bağlayıp kulanacağız, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: digi_boy2006

arkadaşlar bende bu cihazı düşünmeye başladım, kafama takılan bir kaç soru var, cihazı tripodla kullanmak mı daha sağlıklı, yoksa duvara monte etmek mi? duvara monte edersek perdenin tam karşısına mı monte etmemiz lazım? son olarak bluetooth ile sound bar'a bağlanıyor mu acaba?
    nereye bağladığın çok önemli değil hem açısı çok yüksek hemde 4 köşeden ayar yapabiliyorsun.
    bluetooth ile ses aktarımı malesef sıkıntı. senkron tummama problemi yaşayan çok.
    mi box ta bluetooth ile aktarımı denedi @OlguErhan ama başarılı olmadı malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 21 Nisan 2018; 0:57:51 >
  • Selam . Turkiyede satışı varmı acaba ürünün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darwin7 kullanıcısına yanıt
    Resmi olarak Türkiye'de satışı yok.
    Gearbest ya da Aliexpres üzerinden alabiliyorsunuz.
  • Satan varsa talibim bu arada :)

• şuan güncel fiyatı nedir indirimli v.s olarak
    bende @OlguErhan incelemelerini izledikten sonra almaya karar verdim ,en uygun nereden alabiliriz perde ile beraber
  • ymntr34 Y kullanıcısına yanıt
    Perdeyi yurtiçinden alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karakarrga -- 16 Ocak 2021; 5:44:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

nereye bağladığın çok önemli değil hem açısı çok yüksek hemde 4 köşeden ayar yapabiliyorsun.
    bluetooth ile ses aktarımı malesef sıkıntı. senkron tummama problemi yaşayan çok.

Alıntıları Göster
    Onu şöyle çözdüm,

Kodi de Audio senkron ayarı var miss

• International version:
    White cc aurora : 549 usd
    Black cc aurora : 569 usd

Chinese version
    Z6: 610 usd
    Z5 :579 usd
    H1S : 799usd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karakarrga -- 16 Ocak 2021; 5:44:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karakarrga

International version:
    White cc aurora : 549 usd
    Black cc aurora : 569 usd

Chinese version
    Z6: 610 usd
    Z5 :579 usd
    H1S : 799usd
    Şuan piyasada ki en uygun fiyat bu sizin verdiğiniz sanırım? Gümrük konusunda endişelerim var. Vergi çıkıp çıkmama durumu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

Alıntıları Göster
    cevap için teşekkürler hocam, peki cihazın kendi sesi nasıl acaba? cihazı arkamıza konumlandırdığımızdan sesin arkadan gelmesi rahatsız ediyor mu? malum genelde tv kullandığımızdan ses hep önden geliyor onun için sordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Onu şöyle çözdüm,

Kodi de Audio senkron ayarı var miss

Alıntıları Göster
    hocam biraz konu dışı olacak ama, bende de mi box var, kodi'de film izlerken hangi eklentiyi kullanıyorsunuz? ben turkvod'u kullanıyorum ama film eklentilerinde kaynaklar'da sıkıntı oluyor (geç açılma, görüntü de tekleme vs)
  • quote:

cevap için teşekkürler hocam, peki cihazın kendi sesi nasıl acaba? cihazı arkamıza konumlandırdığımızdan sesin arkadan gelmesi rahatsız ediyor mu? malum genelde tv kullandığımızdan ses hep önden geliyor onun için sordum.

Alıntıları Göster
    sesi çok iyi hocam
    ben sol tarafa rafa konumlandırdığımdan tek taraftan gelmesi rahatsız ettiğinden ses sistemime bağladım
    ama yazlıkta kendi ses sistemini kullanacağım tam ortalyabilsem rahatsız etmezdi alışılır bence.
  • quote:

hocam biraz konu dışı olacak ama, bende de mi box var, kodi'de film izlerken hangi eklentiyi kullanıyorsunuz? ben turkvod'u kullanıyorum ama film eklentilerinde kaynaklar'da sıkıntı oluyor (geç açılma, görüntü de tekleme vs)

Alıntıları Göster
    Bilmediğim yerden geldi soru

• Erdi beyden kutu açılımı,

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Bilmediğim yerden geldi soru

Alıntıları Göster
    ben yardımcı olmaya çalışayım

https://terrariumtvpro.com daki uygulama var kodi harici
    kodi içinde exodus u tavsiye ediyor herkez.
    ama alt yazıları bu uygulamalar ve kodi opensubtitles.org dan arıyor.
    diğer turkcealtyazi.org gibi sitelere nazaran daha geç düşüyor altyazılar.
    mibox ı xgimi ye yada xgiminin içindeki androidten film seyretmek için
    benim tavsiyem torrentten indirip seyretmek zaten ekran büyük olduğundan kaliteli indirmek gerekiyor filmleri
    altyazı sitelerinden altyazıya göre indirip seyretmenizi tavsiye ederim.
    mi box a torrent kurup harici diskine download yapanlar var mi box ın konusunda.
    https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-4k-mi-box-h-265-android-tv-6-0-incelemesi--124694940-126#132566840

detaylarını orda kullananlardan öğrenebilirsiniz.

• Tahminleri alalım?
    Çinli arkadaşlardan aldığım bilgilere göre H2

Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karakarrga -- 29 Nisan 2018; 13:8:17 >

• H1 vs H1S vs Z5
    Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karakarrga -- 16 Ocak 2021; 5:45:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karakarrga

Tahminleri alalım?
    Çinli arkadaşlardan aldığım bilgilere göre H2

Benim tahminim XGIMI h1 in kısa atım modeli olan bir projeksiyon cihazı muhtemelen. Belki 4k bir model. Ama buyuk ihtimal kısa atım bir model.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.