Şimdi Ara

Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.263
Cevap
47
Favori
72.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, müsait bir zamanda LG ile kıyaslama yapacağım. Aslında LG nin görüntü kalitesinden memnundum. İlk perde aldığım kişide Epson 5300 vardı, almaya gittiğimde LG yi de yanımda goturdum. Orada yanyana koyduk epsonda kontrast biraz daha iyiyken netlik ve renkler LG de daha iyiydi. LG nin sesi zor duyulurken. Epson bayağı sesli çalışıyordu.

LG de beni tek rahatsız eden komple yazılı ekranda yazıların hepsi tam netlenmiyordu, bir taraf mutlaka hafif flu oluyordu, ama bu durum film veya TV seyrederken asla belli olmuyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Teşekkür ederim, müsait bir zamanda LG ile kıyaslama yapacağım. Aslında LG nin görüntü kalitesinden memnundum. İlk perde aldığım kişide Epson 5300 vardı, almaya gittiğimde LG yi de yanımda goturdum. Orada yanyana koyduk epsonda kontrast biraz daha iyiyken netlik ve renkler LG de daha iyiydi. LG nin sesi zor duyulurken. Epson bayağı sesli çalışıyordu.

LG de beni tek rahatsız eden komple yazılı ekranda yazıların hepsi tam netlenmiyordu, bir taraf mutlaka hafif flu oluyordu, ama bu durum film veya TV seyrederken asla belli olmuyordu.

h1 i ben sol çaprazdan perdeye yansıtıyorum. sağ tarafta hafif flulaşma oluyor.
    izlemeye bir engel değil ama.
    geçen arkadaşa götürdüm ortadan krem duvara yansıttık. orda herşey normaldi. krem duvardan perdede daha iyi sonuç veriyor. (265x200 storlu perde manuel gama screen. )

• 1.Bu projeksiyonun yaninda perdesi veriliyormu.2.garantisi vardir ama arizalandiginda kime vercez kim yapcak extraya girmicekmi.3.4k olarak yokmu.ds 4k modul kullaniyorum.5.projeksiyonlarda hdmi girisi olur bundayok sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 19 Şubat 2018; 15:31:13 >
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Pakpen mat dekota da, saten mat beyaz duvardan daha iyi görüntü veriyor. Perde varken (storlu mat beyaz ) dekota ile karsilastirdim, dekota ile kontrast daha iyiydi TV ekranı gibi oluyordu.

• quote:

Pakpen mat dekota da, saten mat beyaz duvardan daha iyi görüntü veriyor. Perde varken (storlu mat beyaz ) dekota ile karsilastirdim, dekota ile kontrast daha iyiydi TV ekranı gibi oluyordu.

evet dakota için konuştuk sizinle baya bir. aklımın bir köşesinde dedikleriniz.
    boyut içinde tavsiyenize uyup deneyip salonda alabileceğim maximuma yakın büyüklükteki görüntüye göre aldım perde boyutunu belki diğer duvara dönebilirim. gündüz ışık ve sağ bulanıklık için. o duvar düz değil kolon girinti çıkıntıları var o yüzdende biraz perdeye doğru kaydı tercihlerim. krişin önünden tavana monte ederek sarkıtabilirim ve duvar değişimnde diğer duvara da minimumn hasar veririrm diye perdeyi tercih ettim. dakatoya göre çok daha maliyetli oldu orası ayrı ama :)

• quote:

Orijinalden alıntı: magicboyguccino

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Olgu merhaba xiaomi hayırlı olsun. Wireless yada bluetoth bağlantıda görüntü ile ses arasında senkron uyumsuzluğu oldumu.

Açıkçası dün şarkı dinlemekten keyifle hiç onları test edemedim

Hayatımda aldığım en iyi cihazlardan biri diyebilirim. Şok edici bir kalite

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-smart-network-hoperlor-incelemesi-inanilmaz-ses-kalitesi--131413745 burada konu açtım bakalım devam edeceğim.

Olgun hocam,

Cok ovdunuz bu cihazi

Bu cihaz sadece muziklerde orta ustu seviyede bir ses sunmakta. Filmlerde de o kadar basarili degil.

Ancak fiyat performans olarak iyi bir cihaz.

Ses sistemlerine ozel ilgim var. Jbl, bose, xiaomi ve diger markalardan portable bircok hoparlor var elimde.

Xiaominin bu cihazi bende de var ( xiaominin 3 farkli modelide var bende)

H1 icin Jawbone kullaniyorum. Muzik ve filmlerde daha basarili. Filmlerde konusma seslerini ve efekleri cok daha dogru konumda ve gercekci olarak yansitabiliyor.

Bircok hoparlor olup, dinleyince farki hemen anlayabiliyorum. Bu xioami filmlerde cok basarili degil.

Muzik icin kabuledilebilir seviyede diyebilirim.

Birsey daha belirtmek isterim, z4x ve z4 aurora daki ses sistemi h1 den daha basarili sonuc veriyor.

Not: H1 in ses sistemini cok nadir kullanmaktayim.
    Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi

Çok teşekkür ederim detaylar için, bende henüz fırsat bulamadım H1 ile denemeye filmlerde.

Açıkçası şu an indirim kodu ile xiaomi hoperlörü 85 $ a alabiliyoruz. jawbone Big Jambox önerdiğiniz ürün 250 $ civarında bulabildim.http://a.co/gPmA5dy

Türkiye fiyatını hiç yazmıyım

Peki jawbone Big Jambox alamayanlar için iyi bir tavsiye olabilir mi Xiaomi Speaker ? Filmlerde işimizi görür mü

• quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkbdy

Xgimi z5 nasıl arkadaşlar araştıran var mı

Soldaki h1 sağdaki z5

https://youtu.be/ANZ3GuaNDOc

Bana Z5 sarı renklerde batırmış gibi geldi ?
  • quote:

Benim elemanı da nihayet işyerine bırakmışlar. 😆

Hayırlısı olsun, kısa bir kutu açılımı gelecek mi sizden

Canım cağız cihazı bir başına nasıl bırakıp gitmişler

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Aslında hiç beceremem öyle şeyleri ama çocuklar yardım eder herhalde. Zaten her ihtimale karşı açarken kayıt almak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

1.Bu projeksiyonun yaninda perdesi veriliyormu.2.garantisi vardir ama arizalandiginda kime vercez kim yapcak extraya girmicekmi.3.4k olarak yokmu.ds 4k modul kullaniyorum.5.projeksiyonlarda hdmi girisi olur bundayok sanirim

Garanti ile ilgili sıkıntılar yaşıyorsanız almanızı tavsiye edeceğim ürün Yurtdışı değil budur :http://www.vatanbilgisayar.com/lg-pf1500g-full-hd1920x10801400-alumen30000-saat-lamba-omruhdmi.html

1. Hiç bir projeksiyon perdesi yanında hediye verilmiyor. ( özel kampanyalar hariç )
    2. 4K olanlar var tabi fiyatları çok yüksek.
    3. Hdmi girişi 2 adet var inceleme videosunu izlediyseniz anlatıyorum tek tek.

Bu ürün size çok uymaz gibi geliyor.

• quote:

Aslında hiç beceremem öyle şeyleri ama çocuklar yardım eder herhalde. Zaten her ihtimale karşı açarken kayıt almak lazım.

KEsinlikle, bakın Engin bey ne güzel çekmiş :https://youtu.be/THsy0-_clsY eğlenceli de oluyor
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Yakin mesafeli ile uzak mesafeli cihaz arasindaki fark nedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkbdy

Xgimi z5 nasıl arkadaşlar araştıran var mı

Soldaki h1 sağdaki z5

https://youtu.be/ANZ3GuaNDOc

Bana Z5 sarı renklerde batırmış gibi geldi ?

Bende aynı fikirdeyim

• Videonun ilk dakikalarında sahip olduğunum h1 dört gözle bekliyorum. Bende 20.kişi oldum. Konu ve incelemeniz ve ayrıca ilginiz icin tesekkur ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Teşekkür ederim.

hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
  • Zyvox kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Alttaki bas hoparlörler den xgimi yazan da boşluk var, üstüne hafif vurunca tıkırtı yapıyor ama sese olumsuz bir etkisi yok sizde de boşluk varmı.

• Hayırlı olsun sabri bey keyifle kullanın

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Sağolun teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.