Şimdi Ara

Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
1.234
Cevap
53
Favori
61.254
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Projeksiyonlar >> Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4235 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KRALL

bu arada kutuyu açar açmaz ilk dikkatimi çeken lensdeki kalın çizikler ve yüzlerce nokta şeklindeki çizikler beni şok etti.

hayırlısı olsun
    güzel günlerde kullanın hocam cihazı

bendede mevcut o ciziklerden
    hava üfleyerek gitçek gibide değil. ama görüntüye bir etkisi olmuyor allahtan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 17 Şubat 2018; 13:49:43 >
    |
    |

• Yarbay
    2597 Mesaj
    Hongkong tan gelene kadar can çekiştiğim h1 dün sonunda geldi, aramex in önünde kamp kurup cihazı aldım ve koşarak eve döndüm. Akşam önce perde kurulumu, arkasından raf ve kablo kanalları montajı, kanter içinde kaldım, arkasından olgu beyin ricasıyla kutu açılış videosu falan sonunda cihazı yerleştirip görüntü alma noktasına geldim, fakat sıkıntı oldu, bir türlü cihazı optimum görüntü için perdeye istediğim gibi yansıtamadım, olmadı, yine kan ter içinde kaldım ve bu durumda doğal olarak beni tatmin edecek görüntüyü almayı beceremedim. Gece saat ikide açılışı yaptığım gibi kapanışı yapıp cihazı kutusuna yerleştirdim paketledim. Bugün sahibinden e ilan açacağım ve bana maliyetine satışa çıkaracağım. Bana biraz pahalıya mal olacak ama istediğim görüntüyü perdeye yansıtacak özellikleri olan bir cihaz alacağım. Cihazı almayı düşünen beklemek istemeyen varsa bana ulaşabilir arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    SONY W905 LCD, EPSON EH-TW5650 PJ, GAMMA SCREEN 200X200 MOTORLU PERDE, PANASONIC 37PV60 PLAZMA, PİONEER LX57 AVR, WHARFADALE DİAMOND 9.6, PARADİGM CC-190,WHARFADALE 9.2, POPCORN HOUR VTEN, Mİ BOX S ,SONY BDP S350, PİONEER DV-420 DVD

• Yarbay
    2597 Mesaj
    quote:

bu arada kutuyu açar açmaz ilk dikkatimi çeken lensdeki kalın çizikler ve yüzlerce nokta şeklindeki çizikler beni şok etti.

Allah allah çok ilginç, benim hiç dikkatimi çekmedi, önde jelatini yokmuydu, bende vardı, ve ben kaldırdım onu, o ara böyle bir durumda görmedim.

|
    |
    SONY W905 LCD, EPSON EH-TW5650 PJ, GAMMA SCREEN 200X200 MOTORLU PERDE, PANASONIC 37PV60 PLAZMA, PİONEER LX57 AVR, WHARFADALE DİAMOND 9.6, PARADİGM CC-190,WHARFADALE 9.2, POPCORN HOUR VTEN, Mİ BOX S ,SONY BDP S350, PİONEER DV-420 DVD

• Yarbay
    4235 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zyvox

Hongkong tan gelene kadar can çekiştiğim h1 dün sonunda geldi, aramex in önünde kamp kurup cihazı aldım ve koşarak eve döndüm. Akşam önce perde kurulumu, arkasından raf ve kablo kanalları montajı, kanter içinde kaldım, arkasından olgu beyin ricasıyla kutu açılış videosu falan sonunda cihazı yerleştirip görüntü alma noktasına geldim, fakat sıkıntı oldu, bir türlü cihazı optimum görüntü için perdeye istediğim gibi yansıtamadım, olmadı, yine kan ter içinde kaldım ve bu durumda doğal olarak beni tatmin edecek görüntüyü almayı beceremedim. Gece saat ikide açılışı yaptığım gibi kapanışı yapıp cihazı kutusuna yerleştirdim paketledim. Bugün sahibinden e ilan açacağım ve bana maliyetine satışa çıkaracağım. Bana biraz pahalıya mal olacak ama istediğim görüntüyü perdeye yansıtacak özellikleri olan bir cihaz alacağım. Cihazı almayı düşünen beklemek istemeyen varsa bana ulaşabilir arkadaşlar.

Haydaa
    Tam sıkıntı ne hocam.
    Birazdaha detaylı anlatabilirsen belki yardımcı olabiliriz yada cihazı alacakaklında soru işareti olanlara fikir verir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2597 Mesaj

tamda yazdığım gibi sıkıntı h1'i perdeye doğru şekilde bir türlü yansıtamamış olmam, tuhaf gelebilir kumandayıda çözemedim bir türlü,perdeyi indir kaldır, cihazı çevir, eğdir,yukarı kaldır, delirdim ve bıraktım.
    |
    |
    josh-r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1573 Mesaj

Kolay gelsin ilk kurulumda böyle sıkıntılar oluyor maalesef ama pes etmeseydiniz keşke cihazı tanıdıkca yavaş yavaş işler yoluna girerdi. Birde ilk projeksiyona gecişte biraz yadırganıyor tv nin verdiği cam dan kaynaklanan kontrastı alamıyoruz ama alışınca bu sefer de tv insana garip geliyor ekran rahatsız ediyor.

|
    |
    Zyvox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    DENON AVRX1400H - MAGNAT MONITOR SUPREME 802 FRONT - MAGNAT SHADOWS 213 CENTER - TANNOY MX1 REAR - MAGNAT MONITOR SUPREME 302A SUBWOOFER - AUDIOQUEST KABLO - ZIDOO X9S - NVIDIA SHIELD PRO - LG PF1500G, OPTOMA İ5 4K LED PROJEKTOR
  • Yarbay
    4235 Mesaj
    quote:

tamda yazdığım gibi sıkıntı h1'i perdeye doğru şekilde bir türlü yansıtamamış olmam, tuhaf gelebilir kumandayıda çözemedim bir türlü,perdeyi indir kaldır, cihazı çevir, eğdir,yukarı kaldır, delirdim ve bıraktım.

Ben sol çaprazdan veiyorum
    Köşe ayarlarından çok kolay ayar yapılıyor hocam.
    Hemen pes etmeyin bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

hocam ayarlar çok basit neden bu kadar zorlandınız anlamadım.

quote:

hocam ayarlar çok basit neden bu kadar zorlandınız anlamadım.

Bence de bayağı basit. Ben ilk defa projeksiyon kullanıyorum birde Bu arada bende sol çaprazdan veriyorum görüntüyü. Çok köşelerden verince ratio 16.9 u tutmuyor malesef.Tutturayım derken perdede bu sefer kenarlarda boşluk kalıyor. Cihazı çok kenarlara koymayın. Hem netlik hemde ratioyu ayarlamak sorun olabiliyor.

|
    |
    Monster v19.5.2 i7 9750 16gb Ram Rtx 2070 Notebook - Dell Inspiron 5379 Intel Core i7 8550U 8GB 256GB SSD 13.3 FHD - Asus RT-AC87U Dual-Band AC2400 4Port Torrent,Bulut,VPN,EWAN,3G/4G,DLNA Router - ZYXEL NSA325 V2 Nas 3tb 3tb - Sony MDR 1000X Headphones - Logitech G602 Gaming Mouse - PreSonus AudioBox Studio - HD7 High Definition Headphones - M7 Microphone - Samsung A50 - Olympus OMD EM10 Mark II - Xiaomi Mi TV Box 3 4K - XGIMI H1 1080p Projector DLP 900ANSI Lumens 3 16GB LED Android OS Stereo WiFi Bluetooth TV Screenless Immersive Home Theater - Specta 265x150 Motorized Auto Projector Screen - AVR Pioneer VSX-921 - Pure Acoustics Proxima Home Theater Set - SVS PB-1000 Subwoofer

• Çavuş
    98 Mesaj
    Xgimi z5 nasıl arkadaşlar araştıran var mı

Orijinalden alıntı: ahmetkbdy

Soldaki h1 sağdaki z5

https://youtu.be/ANZ3GuaNDOc

Monster v19.5.2 i7 9750 16gb Ram Rtx 2070 Notebook - Dell Inspiron 5379 Intel Core i7 8550U 8GB 256GB SSD 13.3 FHD - Asus RT-AC87U Dual-Band AC2400 4Port Torrent,Bulut,VPN,EWAN,3G/4G,DLNA Router - ZYXEL NSA325 V2 Nas 3tb 3tb - Sony MDR 1000X Headphones - Logitech G602 Gaming Mouse - PreSonus AudioBox Studio - HD7 High Definition Headphones - M7 Microphone - Samsung A50 - Olympus OMD EM10 Mark II - Xiaomi Mi TV Box 3 4K - XGIMI H1 1080p Projector DLP 900ANSI Lumens 3 16GB LED Android OS Stereo WiFi Bluetooth TV Screenless Immersive Home Theater - Specta 265x150 Motorized Auto Projector Screen - AVR Pioneer VSX-921 - Pure Acoustics Proxima Home Theater Set - SVS PB-1000 Subwoofer
  • Yarbay
    4235 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkbdy

çözünürük harici diğer özellikleri daha iyi h1 e göre
    çözünürlüğü 1280*800
    lens gorilla glass la korunmuş, 2 ayrı görüntüyü yansıta biliyor. android 6 ile geliyor 64 bit işlmecili.
    şuan sadece çin versiyonu mevcut z5 in.
    h1s i bekleyen arkadaşlardan çözünürlük yeter derlerse z5 e yönelmeleri daha mantıklı bence.
    |
    |

h1 alamıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.
    en büyük artısı 2 farklı görüntüyü ekrana verebilmesi.

İleriki bir zamanda belki z5 aurora çıkarırlar. (z4x - z4 aurora versiyonlarının olması nedeniyle böyle bir yorum yaptım)
    |
    |
    ahmetkbdy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    H1 ile z4 aurora çok fiyat farkı yok gibi 400-500$ olsa z4 alınırdı

|
    |

sattınız mi hocam cihazı
    talip olabilirim hanımdan rest yedim ama en azından kargo bekleme sıkıntım olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferaxu -- 18 Şubat 2018; 20:22:34 >
    |
    |
    Zyvox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    14081 Mesaj
    Geldim, istanbul'a arkadaşlarıma ziyaretteydim.

Ne zor şehir şu İstanbul....

Allah yaşayanlara sabır versin, İzmir'e geri döndüğümde indim bi şöyle oh be ya dedim

Forumu okuyamadım bakalım neler olmuş
    |
    |

DENON AVRX1400H - MAGNAT MONITOR SUPREME 802 FRONT - MAGNAT SHADOWS 213 CENTER - TANNOY MX1 REAR - MAGNAT MONITOR SUPREME 302A SUBWOOFER - AUDIOQUEST KABLO - ZIDOO X9S - NVIDIA SHIELD PRO - LG PF1500G, OPTOMA İ5 4K LED PROJEKTOR

• Yüzbaşı
    433 Mesaj

Hayırlı olsun
    |
    |
    bitsede gitsek mi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Benim elemanı da nihayet işyerine bırakmışlar. 😆

hayırlısı olsun hocam
    güzel incelmmelerinizi, lg ile kıyaslama ve yorumlarınızı merakla bekliyoruz...

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
bankalar.org
SEO
Sohbet
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.