Şimdi Ara

Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.264
Cevap
47
Favori
72.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KRALL

bu arada kutuyu açar açmaz ilk dikkatimi çeken lensdeki kalın çizikler ve yüzlerce nokta şeklindeki çizikler beni şok etti.

Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı TavsiyesiXgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı TavsiyesiXgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi

hayırlısı olsun
    güzel günlerde kullanın hocam cihazı

bendede mevcut o ciziklerden
    hava üfleyerek gitçek gibide değil. ama görüntüye bir etkisi olmuyor allahtan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 17 Şubat 2018; 13:49:43 >

• Hongkong tan gelene kadar can çekiştiğim h1 dün sonunda geldi, aramex in önünde kamp kurup cihazı aldım ve koşarak eve döndüm. Akşam önce perde kurulumu, arkasından raf ve kablo kanalları montajı, kanter içinde kaldım, arkasından olgu beyin ricasıyla kutu açılış videosu falan sonunda cihazı yerleştirip görüntü alma noktasına geldim, fakat sıkıntı oldu, bir türlü cihazı optimum görüntü için perdeye istediğim gibi yansıtamadım, olmadı, yine kan ter içinde kaldım ve bu durumda doğal olarak beni tatmin edecek görüntüyü almayı beceremedim. Gece saat ikide açılışı yaptığım gibi kapanışı yapıp cihazı kutusuna yerleştirdim paketledim. Bugün sahibinden e ilan açacağım ve bana maliyetine satışa çıkaracağım. Bana biraz pahalıya mal olacak ama istediğim görüntüyü perdeye yansıtacak özellikleri olan bir cihaz alacağım. Cihazı almayı düşünen beklemek istemeyen varsa bana ulaşabilir arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

bu arada kutuyu açar açmaz ilk dikkatimi çeken lensdeki kalın çizikler ve yüzlerce nokta şeklindeki çizikler beni şok etti.

Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı TavsiyesiXgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı TavsiyesiXgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi

Allah allah çok ilginç, benim hiç dikkatimi çekmedi, önde jelatini yokmuydu, bende vardı, ve ben kaldırdım onu, o ara böyle bir durumda görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zyvox

Hongkong tan gelene kadar can çekiştiğim h1 dün sonunda geldi, aramex in önünde kamp kurup cihazı aldım ve koşarak eve döndüm. Akşam önce perde kurulumu, arkasından raf ve kablo kanalları montajı, kanter içinde kaldım, arkasından olgu beyin ricasıyla kutu açılış videosu falan sonunda cihazı yerleştirip görüntü alma noktasına geldim, fakat sıkıntı oldu, bir türlü cihazı optimum görüntü için perdeye istediğim gibi yansıtamadım, olmadı, yine kan ter içinde kaldım ve bu durumda doğal olarak beni tatmin edecek görüntüyü almayı beceremedim. Gece saat ikide açılışı yaptığım gibi kapanışı yapıp cihazı kutusuna yerleştirdim paketledim. Bugün sahibinden e ilan açacağım ve bana maliyetine satışa çıkaracağım. Bana biraz pahalıya mal olacak ama istediğim görüntüyü perdeye yansıtacak özellikleri olan bir cihaz alacağım. Cihazı almayı düşünen beklemek istemeyen varsa bana ulaşabilir arkadaşlar.

Haydaa
    Tam sıkıntı ne hocam.
    Birazdaha detaylı anlatabilirsen belki yardımcı olabiliriz yada cihazı alacakaklında soru işareti olanlara fikir verir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    tamda yazdığım gibi sıkıntı h1'i perdeye doğru şekilde bir türlü yansıtamamış olmam, tuhaf gelebilir kumandayıda çözemedim bir türlü,perdeyi indir kaldır, cihazı çevir, eğdir,yukarı kaldır, delirdim ve bıraktım.
  • Zyvox kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin ilk kurulumda böyle sıkıntılar oluyor maalesef ama pes etmeseydiniz keşke cihazı tanıdıkca yavaş yavaş işler yoluna girerdi. Birde ilk projeksiyona gecişte biraz yadırganıyor tv nin verdiği cam dan kaynaklanan kontrastı alamıyoruz ama alışınca bu sefer de tv insana garip geliyor ekran rahatsız ediyor.

• quote:

tamda yazdığım gibi sıkıntı h1'i perdeye doğru şekilde bir türlü yansıtamamış olmam, tuhaf gelebilir kumandayıda çözemedim bir türlü,perdeyi indir kaldır, cihazı çevir, eğdir,yukarı kaldır, delirdim ve bıraktım.

Ben sol çaprazdan veiyorum
    Köşe ayarlarından çok kolay ayar yapılıyor hocam.
    Hemen pes etmeyin bence.

• quote:

hocam ayarlar çok basit neden bu kadar zorlandınız anlamadım.
  • quote:

quote:

hocam ayarlar çok basit neden bu kadar zorlandınız anlamadım.

Bence de bayağı basit. Ben ilk defa projeksiyon kullanıyorum birde Bu arada bende sol çaprazdan veriyorum görüntüyü. Çok köşelerden verince ratio 16.9 u tutmuyor malesef.Tutturayım derken perdede bu sefer kenarlarda boşluk kalıyor. Cihazı çok kenarlara koymayın. Hem netlik hemde ratioyu ayarlamak sorun olabiliyor.

• Xgimi z5 nasıl arkadaşlar araştıran var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkbdy

Xgimi z5 nasıl arkadaşlar araştıran var mı

Soldaki h1 sağdaki z5

https://youtu.be/ANZ3GuaNDOc

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkbdy

Xgimi z5 nasıl arkadaşlar araştıran var mı

çözünürük harici diğer özellikleri daha iyi h1 e göre
    çözünürlüğü 1280*800
    lens gorilla glass la korunmuş, 2 ayrı görüntüyü yansıta biliyor. android 6 ile geliyor 64 bit işlmecili.
    şuan sadece çin versiyonu mevcut z5 in.
    h1s i bekleyen arkadaşlardan çözünürlük yeter derlerse z5 e yönelmeleri daha mantıklı bence.
  • ahmetkbdy A kullanıcısına yanıt
    h1 alamıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.
    en büyük artısı 2 farklı görüntüyü ekrana verebilmesi.

İleriki bir zamanda belki z5 aurora çıkarırlar. (z4x - z4 aurora versiyonlarının olması nedeniyle böyle bir yorum yaptım)
  • H1 ile z4 aurora çok fiyat farkı yok gibi 400-500$ olsa z4 alınırdı

• Zyvox kullanıcısına yanıt
    sattınız mi hocam cihazı
    talip olabilirim hanımdan rest yedim ama en azından kargo bekleme sıkıntım olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferaxu -- 18 Şubat 2018; 20:22:34 >
  • hayır satmadım daha, arayan bolca, bakalım kısmet.
  • Geldim, istanbul'a arkadaşlarıma ziyaretteydim.

Ne zor şehir şu İstanbul....

Allah yaşayanlara sabır versin, İzmir'e geri döndüğümde indim bi şöyle oh be ya dedim

Forumu okuyamadım bakalım neler olmuş
  • Benim elemanı da nihayet işyerine bırakmışlar. 😆

Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi

• bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Benim elemanı da nihayet işyerine bırakmışlar. 😆

hayırlısı olsun hocam
    güzel incelmmelerinizi, lg ile kıyaslama ve yorumlarınızı merakla bekliyoruz...

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.