Şimdi Ara

XFX HD 6850 1G 256BIT + COOLER MASTER RS-460 PSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba arkadaşlar,

XFX HD 6850 1G 256BIT Dual Fan'lı modeldir. Kutusu mevcuttur, sorunsuz çalışmaktadır. Garantisi yoktur. Fiyat 230 TL

Cooler Master RS-460-PCAP-J3 460W PSU, kutusu, garantisi yoktur. Fiyat 100 TL

Fotograf eklenecektir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varevolverine -- 17 Ocak 2017; 11:58:00 >

• pek yazmam ilanlara ama piyasaya uzak kalmissiniz, fiyatları yarıya cekmenizde fayda var.
  • Quartamin kullanıcısına yanıt
    Uyarı için teşekkürler. Yeni bir ekran kartı almam gerekiyor mevcut olanı sattığımda. Yapacağım alışverişin mantıklı olacağına karar verdiğimde fiyatları tekrar güncellerim.
    Zaten her geçen gün dolar artıyor, çok da şeyapmaya gerek mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varevolverine -- 11 Ocak 2017; 5:5:41 >
  • varevolverine kullanıcısına yanıt
    Dolar ikinci el piyasasını bu kadar etkileyemez zaten eski bir kart yeni nesil olda hadi.
  • qRs Q kullanıcısına yanıt
    Uraniumpc kendimi bildim bileli 2. El işi yapıyor. Dolar üzerinden her şey.

Hocam DH den alışverişim oldu, hiç birinde şimdiye kadar kar amacı gütmedim. Her alışverişimde zarardaydım nerdeyse. Bence zaten ikinci el ile uğraşıyorsan kar edememen gerekir.

Ama ben 3 kuruşa sattığım şey yerine yenisini koyacaksam ve yenisi de dolar üstünden satılan bir şey ise beni doların etkilemesi lazım.

Ben böyle düşünüyorum. Ürünler satılmazsa da kullanmaya devam, zira sizin dediğiniz gibi satarsam kullanacak bir şeyim kalmayacak.

Ayrıca PSU dediğimiz şeyin yeni nesilinde anca veririmlilik artar, o oranda da fiyatı da artar.

Ekran kartlarının da fiyatında hala pazarlık payı vardır.

Fiyat konusunu uzatmazsak sevinirim arkadaşlar. Yorumlarınız alacak kişiyi yeterince bilinçlendirecektir, merak etmeyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.