Şimdi Ara

XFX 6870 ekran kartı / 1GB 256 Bit__/__ SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ekran Kartı >> XFX 6870 ekran kartı / 1GB 256 Bit__/__ SATILDI
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    828 Mesaj
    Referanslar: 19

Katılım Zamanı
    30 Mayıs 2006

Durum
    Forumda değil

Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Bir kaç hafta önce forumdan aldığım XFX 6870 ekran kartını daha üst bir model kart aldığım için satıyorum. Sorunsuz çalışıyor. Termal macunu geçen hafta yeniledim. Fan sesi bana fazla geldi ama satan arkadaşında dediği üzere 40 nm ekran kartlarının çoğunda bu durum mevcutmuş. Ben öncesinde 5 yıl boyunca HIS 5770 kullandığım için bana yüksek geldi. Alacak arkadaşın bilgisi olsun. Kargo ücreti bana aittir. İstanbulda elden almak isteyen olursa Bahçelievler civarında elden teslim ederim. Fiyat : SATILDI.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [email protected] -- 17 Mart 2016; 15:02:51 >

|
    |
    | mazhar | xpress | meysez | [ReaLityWorLd] | caglaraktas | alişeker | X | yug2980 | sugarcocuk1 |
    | pentagram_boy | 61plancı | bahadir_bado | demircibu | pookie | StrangerXT | danny1977 | sertert| BillyJean |
    | legion_of_doom| forever_boy| endero| Fallout| ^^NCAL^^DJEM| tunc52| MsTmS| Natsukaw.S| onnumara |OzanKal-el|

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.