Şimdi Ara

Xduoo X2 İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
4
Favori
6.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kötü haber :) penonaudioda stokta olmadığını söylüyor.

"hi dear friend
    I am sorry that we have ran out of X2 now , and we will have it in stock on Mar , if you would like to purchase , we will let you know once we have it .
    kind regards"

Ekleme: Aliexpress'ten aldığım zımbırtıyı tahminen resmi tatillerinin de bitmesiyle satıcı bu gün Singapore Post ile yollamış. Almayı düşünenler için tekrar sordum hala stokta olduğunu söylüyor. Alışverişi yaptığım dükkanın linki aşşağıda. Yalnız ben aldığımda 49.64 dolardı şu an 55' e çıkmış.

Aliexpress xduoo x2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levinco -- 28 Şubat 2015; 10:53:14 >

• Ah be neyse benim için farkeden bir şey olmadı mayısda almayı düşünüyordum zaten ama senin için üzüldüm dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark_Mamzark -- 27 Şubat 2015; 10:00:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • levinco kullanıcısına yanıt
    Aynı satıcıdan almayı dusunuyorum, indirim kuponuyla beraber 43 dolara geliyor. Nasil hocam memnun musunuz?

• 480mrt kullanıcısına yanıt
    Hocam hala gelmesini bekliyorum. Siparişi 25 şubatta vermiştim fakat gelen giden yok :) Ben satın alırken stokta olduğunu söylemişti ama bence yalan söyledi ve tedarik ettikten sonra anca yollayabildi. Sizde sipariş vermeden önce bir sorun isterseniz. Son olarak şu noktada takıldı kaldı sipariş uçak hala havada muhtemelen :D

Durum: Transit
    Hedef: Türkiye
    2015-03-20 12:13 Despatched to overseas (Country code: TR)
    Haydaa,singapur postta max. 27 gün yazıyordu. Bir sorayım oyleyse, ama adamın feedbackleri baya olumlu. Düzgün gelecekse geç gelmesine razıyım ben :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Haydaa,singapur postta max. 27 gün yazıyordu. Bir sorayım oyleyse, ama adamın feedbackleri baya olumlu. Düzgün gelecekse geç gelmesine razıyım ben :)

60 gün olan var

• 480mrt kullanıcısına yanıt
    O ürün gelir elbet lakin uzun süreceği aşikar. Dediğiniz gibi güvenilir bir satıcı fakat uzun sürdü ne hikmetse. Hong Kong post ile göndermesini istememe rağmen singpost ile yollamış. Bakalım bekliyoruz, geldiğinde bilgilendirim hocam.
    Eyvallah hocam, bir de buna sd kart almak lazım ya, ben diyorum ki class4 alsak da farketmez ne de olsa video cekmeyecegiz. Yanlış mıyım?

Bir de kulağı vakumlamayanindan f/p bir kulaklık onerirseniz çok müteşekkir olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 480mrt -- 27 Mart 2015; 0:17:39 >
  • starmaster kullanıcısına yanıt
    Ohoo, 60 güne kargo yoldayken fikrim bile değişebilir

• Hocam kulaklık tavsiye konusunda çok yetkin değilim mair bey size bu konuda daha net bir şeyler söyleyebilir.
    1 nisan ile 10 nisan arası indirim kuponları geçerli olacak aliexpress'te bende bu satıcıdanmı alsam Xduoox2yoksa sizin aldığınız satıcıdanmı hangisi daha iyi?Birde kargo takip için 1 dolar felan verilme olayı varmış bunlar otomatik olarak kargo takipli midir? şimdiden teşekkürler.
  • En garantisi sizin yolladığınız satıcıdan almak olur kanaatindeyim. Sonuç olarak benim siparişimden hala ses seda yok bekliyoruz :) Siz yinede tenmak' a stok sorun. Takip kodunu çoğu satıcı veriyor diye biliyorum ekstra para isteyenine denk gelmedim henüz. Şu an aldığım satıcıda öyle bir şey talep etmedi. Takibi ise posta şirketlerinin sitelerinden ziyade ben şuradan yapıyorumhttps://www.17track.net/tr/
  • Alet sonunda geldi. Ben Çin deki satıcıya saydırırken meğer olay PTT deymiş. Mart aynın 18 den itibaren öyle boş boş bekliyormuş depoda. Şikayet mesajlarının ardından işleme alınıp sonunda teslim edildi.

Şimdi mp3 çalardan bahsetmek gerekirse ilk olarak tahmin ettiğimden daha minik ama buna rağmen ağır çıktı. Gayet şirin bir tasarıma sahip. Düğmeleri biraz sert, bastığınızda "çat çut" sesler eşliğinde görevlerini yerine getiriyorlar. Farklı yorumlarda da denk geldiğim düğmelerle alakalı ufak bir sıkıntı var. Tüm düğmeler yerinde gayet sıkı dururken ses kısma tuşu gevşek kalmış şıngır şıngır sallanıyor. Aynı zamanda menü ve ses kısma butonuna diğer butonlara oranla biraz daha sert basmak gerekiyor. İlk açılışta bir dip ses yokken şarkı çalmaya başlayıp durdurduğunuzda sssss şeklinde bir dip ses var. İlerleyen zamanlarda içini açıp düğmenin altına ince bir katman bant yapıştırılabilir. Menüleri zaman zaman çok minik takılmalar yaşıyor. (firmware versiyonu v5.0) Güncelleme desteği devam ettiği takdirde bu küçük sorunlarında ortadan kalkacağını düşünüyorum.

Ses hakkında şöyle bir benzetme yapabilirim. Eğer beats audio destekli bir htc telefonda müzik dinleme şansınız olduysa bu onun bir tık bası kısılmış hali gibi. Gayet keyifli çalıyor. Daha öncede yazıldığı gibi dahili hafıza yok radyo yok. Eğer bunlar sizin için önemli değilse tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levinco -- 10 Nisan 2015; 9:32:24 >

inceleme için teşekkürler.Dahili hafıza takılmaması iyi olmamış sizinki kaç gblık model?
  • Aksine harici hafıza takılıyor. Dahili hafızası 0 gb :) Yani bu mp3 playerı kullanmak için micro sd karta ihtiyacınız var. O kadar ihtiyacınız var ki hatta sd kartı takmadığınız sürece aletin menülerine dahi erişemiyorsunuz, kart çıkartılmış uyarısı verip kapanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levinco -- 10 Nisan 2015; 12:00:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: levinco

Aksine harici hafıza takılıyor. Dahili hafızası 0 gb :) Yani bu mp3 playerı kullanmak için micro sd karta ihtiyacınız var. O kadar ihtiyacınız var ki hatta sd kartı takmadığınız sürece aletin menülerine dahi erişemiyorsunuz, kart çıkartılmış uyarısı verip kapanıyor.

dahili 8gb diye biliyorum ama.
    ayrıca 32 gb destekliyo desede 64 gb kullanan varmış
  • starmaster kullanıcısına yanıt
    Yok üstadım dahili hafızası ne yazık ki yok. Deiğiniz gibi 64'ü destekliyormuş. Ben şundan aldımhttp://www.vatanbilgisayar.com/toshiba-16gb-micro-sdhc-uhs-1-c10-40mbsn.html fakat tavsiye etmiyorum. Okuma hızı yüksek fakat yazma hızı saniyede 2.5 mb civarlarında. Ayrıca vatan da kendini şaşırmış aynı kart migrosta 19,50 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: levinco

Yok üstadım dahili hafızası ne yazık ki yok. Deiğiniz gibi 64'ü destekliyormuş. Ben şundan aldımhttp://www.vatanbilgisayar.com/toshiba-16gb-micro-sdhc-uhs-1-c10-40mbsn.html fakat tavsiye etmiyorum. Okuma hızı yüksek fakat yazma hızı saniyede 2.5 mb civarlarında. Ayrıca vatan da kendini şaşırmış aynı kart migrosta 19,50 tl.

arada kampanya yapıyorlar. bende hb nın kampanyasından aldım
     Xduoo X2 İncelemesi

• Arkadaşlar aletin yeni firmware'i (v.6) çıkmış. Çıkmış çıkmasına fakat bence güncellemeyin. Bu güncellemeden sonra tuşlar iyice karmaşaya döndü. Şarkı atlamak istediğinizde ya sesi açıp kısıyor yada bir sonraki şarkı yerine bir önceki şarkıya geri dönüyor. Ekran ışığı süresini ayaladığınızda eskiden sadece ekran kapanırken şimdi birde tuş kilidi moduna girip her seferinde menu tuşunu basılı tutarak bu kilidi açmak zorunda kalıyorsunuz. Aynı zamanda bu firmware ses olarak hiç bir güncelleme getirmediğinden v.5' te kalmanızı tavsiye ediyorum.
  • Herkese merhaba,

Ben yillardir kulak ici kulaklik(nuforce ne6) ile sansa clip kullanmaktaydim. 2 hafta once amazondan siparis ettigim senheiser momentum on ear kulakligim ilr malesef ses camura dondu, sansa kaldiramadi. ote yandan arkadasimin iphone 4s i ile denedigimde muhtesem bir ses kalitesi var. Acaba xduoo x2 nasildir bu konuda, sansa pisman etti. x2 alirsam pisman olur muyum ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.