Şimdi Ara

xc 150 mi xc 250 mi şimdiden teşekkürler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kadro olarak 6061 alu mu 7005 alumu daha mantıklı arkadaşlar KRON xc 150 yi 55O tl ye xc 250 yi 700 ye veriyolar hangisi daha mantıklı ağırlık olarak bilgisi olan arkadaş varsa çok mutlu olurum. Bunları emsal olsun diye attım fiyat olarak 550 ye xc 150 700e xc 250 olucak olucak. http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-kron-xc-250-v-26-dag-bisiklet-kirmizi-2014-bedava-kargo-157971833/detay http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-kron-xc-150-aluminyum-kadro-26-boy-bisiklet-161529144/detay

• Bisiklet alacaksanız 24 vites bisiklet alın belli bir alışma zamanı geçtikten sonra xc150 yetmeyecektir dişli yapısından dolayı ,21 vitesle hızlı gidemezsiniz o yuzden en az 24 vites birde şehir bisikleti baksanız iyi olur şehirde kullanacaksanız mtb boşa yorar.
  • XC250 nin maşasının kilitli olduğunu da değerlendir. XC150 de kilitli maşa yok.
  • Xc150 kullaniyorum, bisikletimden memnunum ama simdiki aklim olsa xc250 alirim. Kullanilan malzeme kalitesi dahi fark ediyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihan_ur C kullanıcısına yanıt
    Mesela ne gibi farklılıklar var arasında arka vites altus göbek shımano ef 65 ön arttrıcı vitesler maşada kilitlemeli bunlar çok fark yaratır mı xc -150 ile
  • O PARYA MOTOR ALINIR:)))))
  • Kullanilan lastik dahi farkediyor. Arkadasimla ayni zamanda aldik bisikletleri, ben xc150,o xc500 aldi. Onun katettigi toplam mesafe benden iki kat fazladir, benim arka lastikler eridi onunki sapasaglam duruyo. Ben eldivensiz iki kere kullandim elimde hafif bir nasir olustu. O hep eldivensiz kullaniyo hicbir sorun yok. Elciklerin malzemesine kadar fark var sonuc olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihan_ur C kullanıcısına yanıt
    siz xc 250 2014 diyosunuz deilmi iki biisklet arasında sadece ağırlık sorun xc -150 13kg muş xc 250 13.9kg
  • Ilk bisikletinizde xc150 alıp artan paraya aksesuar almanız daha doğru olur xc500 ve xc150 arasında bir model daha var o kadar fark olmadı normal ben de bir xc150 kullanıcısıyım soracağınız soru olursa sorabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.