Şimdi Ara

Xboxmu Pc mi ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • xboxda oyun oynamaya alışmışım arkadaşın pcde most wantedi oynayayım dedim dağ bayır girmedik yer bırakmadım. Bana göre pcde oyun oynamak artık işkence gibi , tabi zevk ve renk meselesi saygım var. Xbox 360'ın exc.leri Alan wake, geow 1-2-3 ( 3.sü yolda),Halo vs vs vs şiddetle tavsiye ediyorum hiç pişman olmazsın.
  • Konsol 3k verdıkten sonra pcde bır cok oyunu deneme fırsatım oldu.
    Iyı bır sıstemı olan bırı ıcın
    Oncelıkle pc+
    *grafıksel olarak Pc konsollardan ustun.
    *Bırcok cıkan oyunun Turkce yaması var veya yapılıyor.
    *Eklenen modlar oyuna ayrı bır hava katıyor.
    *Klavye, mouse ıle fps oynamak.

Konsol+
    * ex oyunlar
    Sadece ex oyunlar ıcın konsol alınır mı? Bence alınır.
    Bu hafta sonu ex. oyunlar ıcın Xbox slım almayı dusunuyorum. ama multıplatform cıkan butun oyunları pc'de oynarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Konsol 3k verdıkten sonra pcde bır cok oyunu deneme fırsatım oldu.
    Oncelıkle pc+

Konsol+
    * ex oyunlar
    Bu hafta sonu ex. oyunlar ıcın Xbox slım almayı dusunuyorum. ama multıplatform cıkan butun oyunları pc'de oynarım.

Sadece exclusive oyunlar için konsol alacaksan bence PS3 al. Xbox için çıkan oyunların çoğu geç de olsa pcye geliyor...
  • Eğer amd x3 işlemcili(sadece gta4 ve port özürlü oyunlar için yoksa amd x2 5000 ayarında bir işlemcide çok çok yeter)2gb ramli 8800 gt li veya üstü donanımda bir pc in varsa kesinlikle yanına ps3 almalısın.Eğer bir pc in yok ise kesinlikle xbox almalısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemesis-cpa -- 24 Aralık 2010; 15:10:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Konsol 3k verdıkten sonra pcde bır cok oyunu deneme fırsatım oldu.
    Oncelıkle pc+

Konsol+
    * ex oyunlar

Sadece exclusive oyunlar için konsol alacaksan bence PS3 al. Xbox için çıkan oyunların çoğu geç de olsa pcye geliyor...

Ps3'un ex oyun sayısı bır haylı fazla. Kalıtelı oyunları var. Fanatıklık yapmaya gerek yok. U anda ps3 bır adım onde ama Halo, Geow, Alan Wake, Fnr benı cezbeden oyunlar. Gecen gun kınect deneme fırsatım oldu. Inanılmaz keyıflı. Kınect ıcın cıkacak olan Star wars cok ıyı.. Bu nesılde konsol olarak Xbox'sı daha cok sevdım. Ayrıca ılerleyen donemlerde Kınect'ın bazı durumları Xbox lehıne cevırecegını dusunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ploff -- 24 Aralık 2010; 13:43:40 >

• bilgisayarı herşeyi kaldırıyor diye xbox almasına gerek diye bi olay yok

benim imzamdakide herşeyi kaldırıyor ama xbox alıcam

o bambaşka bişi
  • Red Dead Redemption diyorum noktayı koyuyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: vico

Bilgisayarın piyasadaki bütün oyunları kaldırıyorsa xbox 360 alman için nedenin yok

@WirldPrN
    boşver kendisi bile inanmamış zaten

Castlevania, RDR, Alan Wake sadece bu sene çıkan oyunlar. Ben kolay kolay oyun beğenmediğim için bu üçünü yazdım. Ve Xbox gereksiz he?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

quote:

Orijinalden alıntı: vico

Bilgisayarın piyasadaki bütün oyunları kaldırıyorsa xbox 360 alman için nedenin yok

@WirldPrN
    boşver kendisi bile inanmamış zaten

Castlevania, RDR, Alan Wake sadece bu sene çıkan oyunlar. Ben kolay kolay oyun beğenmediğim için bu üçünü yazdım. Ve Xbox gereksiz he?

Adam soru sormuş herkeste kendi kriterlerine göre yanıt veriyor.Benim düşünceme göre öncelik her zaman pc ve pc tabanlı oyunlardır.Bu oyunları oynatabilecek bir pc in var ise üstünede xbox alırsan o saydıgın 3 oyunu (içlerinde 1 i ex diğerleri ps3 tete var)oynamak içinmi 500 lira verilir ? Ps3 teki 10 e yakın herhalde ex oyunu oynamak içinmi verilir?Ben bu sebepten eğer normal bir pc in var ise yanına kesinlikle ps3 olmalı dedim ama pc in yok ise ya da çok eski ise kesinlikle x360 almalısın çünkü pc tabanlı oyunları en güzel xboxda oynuyorsun(ps3 e göre) artı kendi ex oyunları.Fps ler özellikle ps3 te berbat oluyor kontroller facia nası beceriyorlar o kontrollerle oynamayı anlamak mümkün değil.Kz2 açıyorum 10 dk sonra lanet olsun deyip kapatıyorum adamı denk getirene kadar göbeğin çatlıyor.Üstelik neresine denk gelirse oraya sıkıyorsun kurşunu :) nişan almak diye bişi söz konusu değil xboxda inanılmaz rahat fps oyunları kontrolleri süper ps3 e göre.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.