Şimdi Ara

xbox360 live bağlantı hatası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklaşık 5 yıldır live gold kullanıyorum. her modem veya iss aboneliği değiştiğinde bu forumda da bulunan port açma bilgileri ile (artık ezberledim) portları ayarlarım ve sıkıntısız live a bağlanırım.fakat son 5 gündür live a bağlanamıyorum.bir sabah bi kalktım live a ağlanmıyor. herşeyi denedim
    modemi sıfırladım yeniden port ve unpnp ayarlarını yaptım
    DMZ denedim (port yönlendirme kapatıp)
    profili sildim yeniden indirdim
    ağ ayarlarını sıfırlayıp fabrika ayarlarına getirdim
    sistem ön belleğini temizledim
    kablolu kablosuz 2 türlü de bağlanamaya çalıştım olmadı yine.
    diğer komşuların wifi şifrelerini alıp onlardan bağlanayım dedim amaç modem veya hatta mı sorun var diye sonuç yine hüsran.
    kısacası forumlarda söylenen ne varsa hepsini tek tek denedim.xbox yardım sitesinde denilenler de dahil.
    xbox ağa bağlanıyor internete bağlanıyor ama iş live a bağlanmaya gelince live bağlantı hatası veriyor ve modemi 5dk kapat diyor ama sonuç yine yok.
    işin enteresan tarafı ise cep telefonu internetini wifi modem yapıp bağlandığım zaman şak diye live a bağlanıyor.(eşim turkcell ben vodafone ikisindede bağlantı sorunu yok)
    bu sabah bi kere bağlandım normal ttnet den bağlandı ama 5 günde bu 2.oldu.
    internette sorun var desem evdeki tüm cihazlar kablolu kablosuz internete rahat bağlanıyor.
    hız desen ölçüm yapıyorum 36-38 mbps den aşağı değil. akk durumu yok
    modem airties 5650. müşteri hizmetlerini aradım port değil dmz kullanın dedi.tarif etti. dediğini yaptım ama yine hüsran.
    BU KONUDA FİKRİ DÜŞÜNCESİ Bİ DİYECEĞİ OLAN VAR MI

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.