Şimdi Ara

XBOX360 Alacağım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar XBOX 360 alacağım fakat şöyle bir sorum var, BF4 oynamak için alacağım ve bf4 250GB olsa da hdd istiyormuş sanırım. O yüzden 4GB almaya karar verdim harici HDD takacağım böyle birşey yapsam oyun kabul eder mi ? Ayrıca BF4 nasıl acaba x360'da oynayanı fazla var mı ?

• Evet BF4 Xbox ta akıyolar Hocam hiç bulaşmayın direk alın 250 GB Tabi sizin kendi HDD niz varsa Xbox a Fat32 olarak ayarlanıyordu. (tam bilemiyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-313783FBA -- 28 Şubat 2014; 20:02:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al tabiki. Mani olan yok sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWarninG

Evet BF4 Xbox ta akıyolar Hocam hiç bulaşmayın direk alın 250 GB Tabi sizin kendi HDD niz varsa Xbox a Fat32 olarak ayarlanıyordu. (tam bilemiyorum)

Hocam 250 olsa bile HDD istiyormuş bf4 ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalci imam

quote:

Evet BF4 Xbox ta akıyolar Hocam hiç bulaşmayın direk alın 250 GB Tabi sizin kendi HDD niz varsa Xbox a Fat32 olarak ayarlanıyordu. (tam bilemiyorum)

İlk defa sizden duyuyorum hocam. Anlamış mıyım bakalım. Şimdi 250 GB kendi HDD si var. Ayrıyetten nasıl istiyor ? Bahsettiğiniz 4 GB modeli mi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metalci imam

quote:

İlk defa sizden duyuyorum hocam. Anlamış mıyım bakalım. Şimdi 250 GB kendi HDD si var. Ayrıyetten nasıl istiyor ? Bahsettiğiniz 4 GB modeli mi ?

Yanlış duymuş da olabilirm. Sizde 250GB var ve sorunsuz oynuyorsunuz değil mi BF4'ü ?

• Hayır hocam ben Xbox alma arefesindeyim. Sadece bilgi sahibiyim ve yardım etmeyi seviyorum. Bf4 online hariç sorun olan yok gibi gözüküyor.

• quote:

Hayır hocam ben Xbox alma arefesindeyim. Sadece bilgi sahibiyim ve yardım etmeyi seviyorum. Bf4 online hariç sorun olan yok gibi gözüküyor.

zaten online için alıyorum ya ne sorunu şimdi
  • Gördüğüm konularda BF serisinin biraz online sorunu olduğunu fakat sonradan düzeltildiğini duydum. Yanlış bilgi vermeyeyim. Bilgili arkadaşlara bir sor derim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.