Şimdi Ara

Xbox Series X / Series S siparişini bekleyenler klübü Geri sayım başladı son 17 gün

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.091
Cevap
118
Favori
200.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 438
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 85
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 64
  • Favoriye Eklediklerim 118
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mcgoktug (171 mesaj) waleur5 (171 mesaj) LuqueTr (89 mesaj) -Executioner- (85 mesaj) Victoriou_S (85 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1946 mesaj) Mobil (947 mesaj) Mini (303 mesaj) Uygulama (895 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Genel Bölümü >> Xbox Series X / Series S siparişini bekleyenler klübü Geri sayım başladı son 17 gün
Giriş
    1151 Mesaj

Eğer vergi düşerse ve kur aşırı yükselmezse elinizde kalır cihaz haberiniz olsun

|
    |
    waddey22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sanmıyorum. 2 tane one s alıp sattım. Şu an da kullanıyorum. He tabi vergi düşerse fiyatı da düşer. Elimdeki one s in bile alıcısı hazır 1500 e. Piyasası var. Series s’e 3400 verdim. Vergi düşse kur düşse tr de yine 4000 altına satılmaz bu konsol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waddey22 -- 17 Ekim 2020; 17:48:59 >
    |
    |
    Proprietor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    291 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Eğer vergi düşerse ve kur aşırı yükselmezse elinizde kalır cihaz haberiniz olsun

Vergi düşerse ve kur aşırı yükselmezse mi? hehehe güldürdün sağol.

Orijinalden alıntı: ßlackie

Vergi düşerse ve kur aşırı yükselmezse mi? hehehe güldürdün sağol.

Alıntıları Göster

yaş max 15dir. bugüne kadar hangi verdi düştü? ötv geçiciydi güya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    465 Mesaj

Bu ülkede verginin kaldırılacağını filan düşünmeyin. Deprem vergisini bile hala ödüyoruz. Ülkeye gelen hiçbir vergi kalkmaz ve düşmez. %50 vergi kaldı böyle. Unutturacaklar bunu da merak etmeyin.

Arkadaşlar bir şey danışacaktım. Xbox fiyatı açıklandıktan sonra hepsiburada vatan vb fitmalar hemen mi ön siparişe girmişti?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Kafeci9422

evet

|
    |
    Ardamax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Shrikeen

Bu ülkede verginin kaldırılacağını filan düşünmeyin. Deprem vergisini bile hala ödüyoruz. Ülkeye gelen hiçbir vergi kalkmaz ve düşmez. %50 vergi kaldı böyle. Unutturacaklar bunu da merak etmeyin.

Anca 2022 yılında seçim yaklaşacağı için kaldırırlar. 2022 yılına kadar beklemek isteyen varsa bekleyebilir.

Ben hiç sanmıyorum. O zaman bile kaldırmayacaklar bence bu vergiyi. Bu verginin düşmesini ben de isterim ancak geçmiş durumu da düşündüğümüzde hiç olumlu bakamıyorum bu duruma.

Hiç kimsenin de bu durumda beklemesini önermem. Çünkü yarın ne olacağı hiç belli olmuyor.

|
    |
    MambaVino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar şimdi, Series X, yurtdışından en uygun ne kadara geliyor?

Bak burası çokkönemli. Hiç konuşulmayan bir soru sordun.

|
    |
    DrawFps kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben baktim glacazone a sadece xbox series x var ancak odeme yontemi nedir nasil oluyor onu cozemedim elden urun gelince getirenemi veriyoruz nedir anlamadim.

|
    |
    Western alien kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

Bak burası çokkönemli. Hiç konuşulmayan bir soru sordun.

Çok sordum da cevap veren olmadı. 

Orijinalden alıntı: DrawFps

Çok sordum da cevap veren olmadı. 

Alıntıları Göster

biz forum olarak türkiye'den alacağız. bu zor günde devletimize yardımcı olmak boynumuzun borcu.

|
    |
  • Yarbay
    5460 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DrawFps

Arkadaşlar şimdi, Series X, yurtdışından en uygun ne kadara geliyor?

658€ amazon

Games played 550+, 14K Achievements unlocked, XBL Gold Member since 2008, The highest Xbox gamerscore in Turkey. Xbox One X Project Scorpio Edition, Xbox Elite Wireless Controller Series 2, Steelseries Arctis 9X Headset, 2020 55” LG GX OLED TV, Xbox Series X (Pre Ordered).
  • Yarbay
    2496 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

658€ amazon

Alıntıları Göster

Amazon Italya gümrük vergisi güncellemesi yaptı ve 184Euro'dan 87Euro'ya çekti. Toplam fiyat 97 Euro ucuzlamış oldu. 571 Euro

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/d5/5f/e4/d55fe4c8a0f8d4ba8c86315b08f3737b.jpeg&t=0&width=480&text=1

• Yarbay
    5460 Mesaj

Nasıl yani artması gerekirken düştü mü?  

|
    |
    mcgoktug kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Games played 550+, 14K Achievements unlocked, XBL Gold Member since 2008, The highest Xbox gamerscore in Turkey. Xbox One X Project Scorpio Edition, Xbox Elite Wireless Controller Series 2, Steelseries Arctis 9X Headset, 2020 55” LG GX OLED TV, Xbox Series X (Pre Ordered).
  • Yarbay
    2496 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Nasıl yani artması gerekirken düştü mü?  

Gümrük masrafı 6 ay önce 85 euro olarak çıkıyordu. Biz ön siparişleri geçerken 184 Euro olarak hesaplamıştı. Tekrar bir güncelleme gelmiş Kupon eklerken gümrük masrafını da tekrar hesapladı.

Kuponu ekleyince sepet güncellendi. Muhtemelen 10 Kasım'da faturalandırma yapılırken herkesin bu şekilde düzeltilecektir. Benim tahminim %50'lik konsol vergisinin ithalatçı firmalara mı şahıslara mı uygulanacağından emin olmadıkları için tüm siparişlere eklediler. Sonra bireysel satın alımlarda geçerli olmadığını teyit edip eski haline getirdiler.

Sipariş sırasında düşmese bile, eğer doğru olan 84 euro ise; 1-2 ay içinde kalan bakiye zaten her şekilde iade oluyor. Bence sıkıntı çıkmaz.

• Yarbay
    5460 Mesaj

Ben amazon almanya dan aldım 181,43€ İthalat Ücreti Depozitosu yansıtılmış gözüküyor bakalım bu tutar değişecek mi? 

|
    |
    mcgoktug kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.