Şimdi Ara

Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu (ANA KONU) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.719
Cevap
176
Favori
725.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • banka da 3d secure kapatılamaz dedi artik deneyecez on sipariş acilinca sanal kart ile almak mantikli olir mu sizce ya da ayni sey mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevermscxx

Hocam daha önce Amazon”dan hiç alışveriş yapmadığım için sormak istedim. Sitede yazan fiyattan aldığımızda ekstra masraf ( gümrük vergisi vs ) çıkmadan adresimize geliyor mu ? Kısaca ödediğimiz tutar mı cıkıyor sadece cebimizden ? Bir de gelmeme veya gümrükte takılma sorunu vs sorunu oluyor mu ? Bu durumda ücret iadesi yapılıyor mu ?
    Güzel soru güzel cevaplar veriyim

Sitede son ekran da çıkan misal 370€ diyelim başka ücret yok gümrük fazla para bile istese bizim adımıza amaozon karşılıyor..

Gelmeme durumu varmı var ancak bu çok düşük bir ihtimal bazı hallerde 3 4 tane ayrı adrese ayrı kişiye alanlar oldu gümrük bunları yemez.. 1 tane alan adama sorunsuz gelir için rahat olsun..

Amazon para iadesini senden çok düşünür Tr de siteleri toplasan amaozn etmez.. 1 kuruşun kalmaz 1 kuruş...

• quote:

Orijinalden alıntı: janot

banka da 3d secure kapatılamaz dedi artik deneyecez on sipariş acilinca sanal kart ile almak mantikli olir mu sizce ya da ayni sey mi
    Aynı şey hocam genelde default kredi kartında sorun olmaz merak etme ama İçin rahat olsun diyorsan amazon.com.tr den 3 5 liralık ürün al eğer sorunsuz alırsan Xbox sende bil... Tavsiyem Amazon dan alacaklara Amazon.com.tr ye kartınızı kaydedin... Bazı durumlarda hesabı kilitliyor ilk alışverişte.. yüksek meblalarda

• Saolasın hocam bilgilendirme için. Kaydetme gibi ön hazırlıklarımızı yapalım şimdiden bu bilgiler sayesınde 👍

• Stok kontrolü için ilk mesaja eklerseniz iyi olur.

https://www.nowinstock.net/videogaming/consoles/microsoftxboxseriesx/
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Stok kontrolü için ilk mesaja eklerseniz iyi olur.

https://www.nowinstock.net/videogaming/consoles/microsoftxboxseriesx/
    Ekledim hocam

• Takipteyim
  • tavsiyeniz uzerine 10 dolarlık xbox kodu aldim sanal karttan sorun olmadi. konsolda da sorun olmaz u.arim

• vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Vaay hoşgeldin reis 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • janot kullanıcısına yanıt
    Yok hocam güvenle alabilirsin

• Amazon.de denbir ürün denedim Xbox series s ne kadar olabilir diye
    320 euroya g29 direksiyon seti ekledim sepete. Vergi şünce 275 ya da 280 euro oldu. Üstüne 60 küsür kargo 120 küsür de vergi toplamda 450 euro oldu. O da 4 bin lira. Böyle olacaksa gerek yok riske girmeye

• Bakalım s in tr ile arasında ne kadar fark olacak. Bu da açılır açılmaz ps5 gibi bitmesin de

• series s şuan en ucuz kaça geliyor dostlar

alacak varsa hemen alsın bence yıl sonu dolar 8.5 9 olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Bakalım s in tr ile arasında ne kadar fark olacak. Bu da açılır açılmaz ps5 gibi bitmesin de
    Onun gibi çabuk bitmez gibime geliyor.

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Bu adamlar gece yarısı açıyor stoğu muhtemelen uykudayken açarlar. Neyse nasip denk gelir elbet bakarız

• Konu çok iyi olmuş takipteyim.

Acaba amazon.tr ne kadardan ön siparişe açacak? Vatan 4599 tlye series s fiyat koymuş. Amazon 4199 gibi bir fiyat koyarsa diğer amazonlardan almaya gerek yok diye düşünüyorum.

• Dream Machine kullanıcısına yanıt
    Ürünler Tr garantili arkadaşlar..

• Series X sizce ne kadara gelir arkadaşlar ?
  • Takipteyim ben de öne x aldım ama geçebilirim anlık

• series s tahminen kaça açılır 3.500 para ayırdım bu fiyatı aşarsa yine bana hüsran
    amazon.fr den 299 euroluk ps4 deneyeyim dedim herşey dahil 3.900 tl fiyat çekti bu fiyatlara gelirse 700 daha ver en azından 1 yıl daha fazla garantin olur umarım ben yanlış şeylere bakıyorumdur :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camel paketindeki camel -- 19 Eylül 2020; 17:33:20 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.