Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1669. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: SultanApex
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
76.311
Cevap
790
Favori
3.747.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
83. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 16671668166916701671
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu medium hala açılmamış düzenleme vs mi yapıyorlar acaba ? Bilgisi olan var mı?
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt

Blooper Team'in bir tane adam akıllı optimize edilmiş oyunu yok. Pc sistem gereksinimleri bile çok uçuk.

• ciways kullanıcısına yanıt
    Açılış saati Tr ile 18:00 olması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler 👍
  • Phoneix-34 kullanıcısına yanıt

Gamepass'e çıkış günü ile gelen ve haliyle yapım aşamasında ya da sonrasında Microsoft'tan para desteği alan oyunlar için söylüyorum elbet.Normal oyunlar Cyberpunk faciası gibi olmadığı sürece karışmaz zaten.

Call of the Sea de , Medium da optimizasyon sorunlu çıktı.Yıl olmuş 2021 , 648p'ye düşen oyun da olmasın bir zahmet.İki dünyayı render edemiyorsa yapmasınlar o mekaniği.Sanki Microsoft Sony kadar titiz değil diye biraz gevşek davranıyor firmalar.

Valla maddi destek verdiğim oyunun optimizasyonu ile yeterince uğraşmıyorsa o firma , yeni nesil diye sattığım konsolda 648p'yi görüyorsa oyun ben dur derdim.

• wither kullanıcısına yanıt

İşin garibi third party firmalar da aynısını yapıyor.

Codemasters tan tutta ubisoft a kadar bir çok firma tam anlamıyla next-gen, cihazların tüm potansiyelini kullanabilen oyunlar yapabilmiş değiller.

Hadi bunu da geçtim, neredeyse çıkan her oyun optimizasyon özürlüsü olarak çıktı. Yeni yeni toplamaya çalışıyorlar ama nasıl olacak bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phoneix-34 -- 28 Ocak 2021; 18:10:34 >
  • Medyum hala acilmadi yav
    Bu nasil bir rezilliktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayıp da fiyat düşmesini bekleyenler varsa burada 6750 TL

https://globalelektronikmarketi.com/urun/microsoft-xbox-series-x-oyun-konsolu/

• neco6791 kullanıcısına yanıt
    Adamlar haftalar öncesinden 28 Ocak 19:00 diye saat belirtmedi mi? Neden rezillik oluyor anlamadım ben
  • Arkadaşlar ABD'den xbox'ım geldi,bunun güç kablosunu direk çevirici alıp kullanayım mı yoksa yeni kablo alayım mı ? denedim çatır cutur elektrik sesi geldi korktum yakmaylım aleti 😁

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
  • Optimizasyonu berbat konsolu geçtim RTX 3080 bile 60 fps veremiyor.

Cidden Ms bu olaya bir el atmalı böyle bir şekilde oyun çıkmaması lazım. Oyunu yapan firma pc kısmına da geliyor nede olsa deyip Cyberpunk 2077 kafası ile piyasaya sunmuş.

4k hedefi olan konsonda oyun bazen 720p render altına düşüyor bu kabul edilemez.

• fatihsar kullanıcısına yanıt
    Hocam Cereyan kablosu alın. Teyp kablosu olarak da geçiyor. Kalın olmasına dikkat edin. Çeviriciler ilerde ısınma yapabilir.

• tamam hocam kapanmadıysa hemen alayım dükkanlar
  • arkadaşlar mediumu pc ye alayım mı ne diyosunuz RX580 katta çalışır mı

• kingofbet K kullanıcısına yanıt
    Satın almaya gerek yok, gamepass üyeliği ile deneyin bence RTX 3080'i bile ağlatan garip bir optimizasyona sahip
  • Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

sonunda acildi oyun

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt

1 aylık üye olup daha sonradan iptal edebiliyorum dimi aboneliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingofbet -- 28 Ocak 2021; 19:15:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

Arkadaşlar ABD'den xbox'ım geldi,bunun güç kablosunu direk çevirici alıp kullanayım mı yoksa yeni kablo alayım mı ? denedim çatır cutur elektrik sesi geldi korktum yakmaylım aleti 😁

Ben de japonyadan aldığım konsolu ceviriciyle kullaniyordum. Dün az daha cihazi bozacakti.
    Hemen sunu aldim ve taktım tertemiz kullanıyorum.

Hama 44223 Radyo/Kasetçalar 2.5M Güç Kablosu, Siyahhttps://www.amazon.com.tr/dp/B0002W697E/ref=cm_sw_r_cp_api_i_G2WBF9BA1A817HS2VZ8F

• Medyumda jeff bezosun eski karisini oynuyoruz sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: neco6791

Medyum hala acilmadi yav
    Bu nasil bir rezilliktir

Nesi rezillik abi steam sayfasına girseniz geri sayım var zaten. Açılış saati günler önceden belli.

• 
Sayfa: önceki 16671668166916701671
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.